Şubelerimiz

İstanbul Genel Merkez Binası
Mete Caddesi No.18 34437 Taksim İstanbul
Tel: 90 212 334 26 00
Fax: 90 212 334 26 60
info@vikingturizm.com.tr

Çalışma Saatleri
Hafta İçi: 09:00 - 18:00
Cumartesi: 09:00 - 13:00

İstanbul Atatürk Havalimanı Şubesi
Dışhatlar Terminali
Tel: 90 212 465 44 55
Fax: 90 212 465 44 66
airport@vikingturizm.com.tr

Çalışma Saatleri
Hafta İçi: 05:30 - 21:00
Cumartesi: 05:30 - 21:00
Pazar ve Resmi Tatiller: 09:00 - 19:00

Ankara Hilton Şubesi
Tahran Caddesi No:12/10 06700 Kavaklıdere Ankara
Tel: 90 312 468 11 44
Fax: 90 312 468 48 45
ankara@vikingturizm.com.tr

Çalışma Saatleri
Hafta İçi: 09:00 - 18:00
Cumartesi: 09:00 - 15:00

Adana Hilton Şubesi
Sinanpaşa Mahallesi 1.Sokak No.1 Yüreğir Adana
Tel: 90 322 323 34 04
Fax: 90 322 323 33 60
adana@vikingturizm.com.tr

Çalışma Saatleri
Hafta İçi: 09:00 - 18:00
Cumartesi: 09:00 - 15:00

Adana İncirlik AB
Tel: 90 322 323 34 04
Fax: 90 322 316 75 82
incirlik@vikingturizm.com.tr

Çalışma Saatleri
Hafta İçi: 07:30 - 16:30

 

Departmanlar

BİLETLEME

Dış Hat Biletleme Departmanı

dishat@vikingturizm.com.tr
Fax: 0212 334 26 60

İç Hat Biletleme Departmanı

ichat@vikingturizm.com.tr
Fax: 0212 334 26 60

Kurumsal Bilet Departmanı

biletcorp@vikingturizm.com.tr
Fax: 0212 334 26 69

 

ORGANİZASYONLAR

Yurt Dışı Organizasyon Departmanı

outgoing@vikingturizm.com.tr
Fax: 0212 334 26 62

Yurt Dışı Kongre ve Seminer Departmanı

outkongre@vikingturizm.com.tr
Fax: 0212 334 26 62

Yurt İçi Kongre Seminer ve Toplantı Organizasyonları

incentive@vikingturizm.com.tr
Fax: 0212 334 26 64

 

REZERVASYON

Tatil, Özel Geziler, Yurt Dışı Otel Rezervasyonu ve Araç Kiralama Departmanı

fit@vikingturizm.com.tr
Fax: 0212 334 26 62

Yurt İçi Otel Rezervasyonu, Araç Kiralama ve Incoming Departmanı

incoming@vikingturizm.com.tr
Fax: 0212 334 26 64

 

DİĞER

Yönetim

yonetim@vikingturizm.com.tr
Fax: 0212 334 26 60

Satış, Pazarlama ve Halkla İlişkiler Departmanı

pazarlama@vikingturizm.com.tr
Fax: 0212 334 26 68

Muhasebe ve Finans Departmanı

muhasebe@vikingturizm.com.tr
Fax: 0212 334 26 62

Bilgi Teknolojileri Departmanı

it@vikingturizm.com.tr
Fax: 0212 334 26 62

Vize Departmanı

vize@vikingturizm.com.tr
Fax: 0212 334 26 68

  • HRG Turkey