Ocak Seyahatinizi Birlikte Planlayalım

Yepyeni heyecanlarla yeni yıla merhaba dedik. Bir önceki yılı değerlendirdiğimiz ve yeni yıla kendimizi hazırladığımız en güzel ay bizce Ocak ayı. Kış mevsiminin güzelliği artık tamamen kendisini göstermeye başlayacak. Kış aylarına yakışır kayak tatilleri, turları, romantik şömineli oteller ya da çok keyifli kurumsal seyahatler için bizimle çalışabilirsiniz.

Ocak ayının tadını çıkarabileceğiniz otellerde avantajlı fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlar için vikingturizm.com.tr adresinden faydalanabilirsiniz.

“Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.

Ayrıca şirket toplantılarınız ve kurumsal aktivitelerinizi Ocak ayının güzel ikliminden faydalanarak yakın destinasyonlar ve açık alanlarda değerlendirebilirsiniz.Viking Turizm’in avantajlı fiyatları için mice@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilir, uygun fiyatlı kayak turları için kayak turları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Viking Turizm 2022 Popüler İçerikleri

Bu kez karşınıza farklı bir içerikle geldik. 2022 yılı Viking Turizm popüler içerikleri bir araya getirdik. Bir seyahat şirketi olarak kurumsal seyahat, kurumsal etkinlikler, turizm, iş seyahati gibi birçok konuya farklı bakış açılarıyla baktık ve sizlerle buluşturduk.

Ne zaman bir habere erişsek, doğruladıktan sonra hızlıca sizlere sunduk. Kullanıcılarımıza kaynak olmayı, turizmle ilgili bilgiler sunmayı hep çok sevdik. Gerek Covid 19 hakkındaki içeriklerimiz, gerek vize içeriklerimiz gerekse seyahat tavsiyelerimiz sizler tarafından çok sevildi.

Bu sevgi karşısında ekibimiz mutlulukla çalıştı, motive oldu ve daha iyisi için kendisine hedefler koydu. Sevginiz için sonsuz teşekkürler... İçerikleri görmek için tıklayın.

Havayolu Haberleri

Türk Hava Yolları Lounge Ücretleri

Türk Hava Yolları şöyle duyurdu: ’’1 Ocak 2023 tarihi itibariyle geçerli olacak, Türk Hava Yolları ve AnadoluJet ile seyahat eden yolcularımızın TK Lounge markalı salonlarımızdan faydalanacağı ücret tarifesini adreste yer alan dosyada bilgilerinize sunarız.’’

Türk Hava Yolları Popüler Destinasyon Öneri ve Fiyatları

DestinasyonFiyat
Roma251 USD
Milano241 USD
Palermo169 USD
Amsterdam333 USD
Paris281 USD
Viyana200 USD
Salzburg197 USD
Prag215 USD
Belgrad200 USD
Atina199 USD

Vize Haberleri

RUSYA

Rusya Konsolosluğu yılbaşı sebebi ile 02.01.2023 - 09.01.2023 tarihleri arasında kapalı olacaktır ve bu süre zarfında vize başvuruları kabul edilmeyecek olup işlemleri tamamlanan pasaportlarında teslimi yapılmayacaktır.

10.01.2023 tarihi itibari ile rutin işlemler devam edecektir.

SUDAN

T.C vatandaşları için Hartum havalimanında varışta vize uygulaması tekrar başlatılmıştır. Tanzim edilecek vize 180 gün içerisinde 90 güne kadar kalış hakkı vermektedir.

Sudan’a seyahat edecek T.C vatandaşlarının pasaport süresinin seyahat dönüş tarihi itibari ile en az 6 ay daha geçerliliğinin olması gereklidir.

Etkinlik Haberleri

Sürdürülebilir Etkinlikler

Sürdürülebilir etkinlikler, firmaların devam eden uygulamalarını, sürdürülebilir bir biçimde yürütebilme çabalarıdır. Sürdürülebilirlik hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden iş hayatına yön veren şirketlerin yer aldığı, binlerce kişinin katıldığı konferans, fuar ve kongre gibi etkinliklerin sürdürülebilir yaşam odağında yapılması gerekmektedir. Sürdürülebilir etkinlikler nasıl yapılır konusu içeriğimizde.

İstanbul’un En İyi Etkinlik Otelleri

Seçeceğiniz ekinlik mekânının konumu sizin ve misafirleriniz için uygun ve ulaşılabilir olması oldukça önemlidir. Tersi bir durumda etkinlik saatinde davet edilen her konuk orada olamayabilir ve bu durum etkinliğin aksamasına neden olabilir. Ayrıca mekanın, etkinlikle uyumu; mutfağının lezzeti gibi birçok konuya müdahale etmeniz gerekir. İpuçları için içeriğimize bakabilirsiniz.

Datça Badem Çiçeği Festivali

Şubat ayında gerçekleşecek olan Datça badem çiçeği festivali, şehrin gürültüsünden uzaklaşıp Ege Bölgesi’nde harika bir tabiatta nefes almak, çeşitli aktivitelerle keyifli zaman geçirmek ve yöresel lezzetleri tatmak için Datça badem festivali size çok iyi bir fırsat sunuyor. Etkinliğin ayrıntıları için içeriğimize bakabilirsiniz.

Kurumsal Seyahat Haberleri

Kurumsal Seyahat Maliyetlerinizi Azaltmanın İpuçları

Farklı zamanlarda farklı yerlere uçan çok sayıda çalışanınız varsa, kurumsal seyahat tasarrufları yapmak ve seyahat maliyetlerini azaltmak sizler için çok hoş olabilir. Kurumsal seyahat maliyetlerinizi azaltmanın ipuçları yazımızı okuyarak, siz de maliyetlerinizden tasarruf edebilirsiniz.

İş Seyahatinde Konakladığınız Otelde Evinizde Gibi Hissetmek

Burada sizlere bir otelde evinizde gibi hissetmek konusunu biraz açmak ve bazı önerilerde bulunmak istedik. Özellikle iş seyahatleri için elbette bir otelde konaklıyorsunuz. Bu bazen çok sık olabilir ve evinizi özleyip, konfor alanınızın dışında hissedebilirsiniz. Bir bireyin evinden sıkça ayrılıp farklı yerlerde konaklaması bazen sorunlara neden olabilir. Bu nedenle içeriğimizde sizlere birtakım tavsiyeler verdik. Tavsiyelerimiz sayesinde, konakladığınız otelde evinizde gibi hissedecek ve huzurlu uyuyacaksınız.

Günübirlik İş Seyahati Yapacaklara Öneriler

Sizin için hazırladığımız bu yazı sayesinde daha konforlu bir iş seyahati gerçekleştirebilir, zaman kazanabilir ve hatta daha az yorulabilirsiniz. Bu sayede işi bitirdikten sonra az da olsa kendinize vakit ayırabilirsiniz. Dolayısıyla günübirlik iş seyahati yapacaklara öneriler yazımızda merak ettiğiniz her şeyi sizler için derledik. Siz de konuyla ilgili tüm detayları yazımızdan ulaşabilirsiniz.

2023 Global İş Konferansları Listesi

Bu yazımızda 2023 iş konferansları listesini inceleyeceğiz. Pandemiden sonra, iş dünyası da yeni normale alışmaya çalışıyor. Birçok iş insanı yaşadığımız zor dönemlerin üstesinden gelmeye çalışmaya halen devam ediyor. Peki gelecekte nasıl çalışmalıyız? Yeni normalde üretkenliği ne değiştirecek, yaratıcılığı artıracak ve çalışanların verimini ne teşvik edecek? Tüm sorularınızın cevabı içeriğimizde!

İstanbul’da Kısa Bir Mola

İstanbul’a Yakın Karavan Mekanları

Karavanla seyahat etmek gerçekten herkesin hayali. Hem yolculuk yapmak, hem de yolculuk yaptığın taşıtın içinde konaklıyor olmak ilginç, özellikle İstanbul’a yakın kamp noktaları. Eminiz ki herkes hayatında en az bir kez karavanda konaklamayı istemiştir. Bu yazıyı düzenlerken sizlere İstanbul’a yakın karavan mekanları listesi vermek istedik. İçeriğimizde en iyi beş karavan mekanı isminden bahsediyor olacağız.

İstanbul’a Yakın Kamp Alanları

İstanbul çevresi kamp alanları arasında hangi bölgeler tercih edilmelidir gibi merak ettiğiniz bütün detaylar yazımızda. Siz de listedeki 7 tatil bölgesi içinden size en uygun yeri seçebilir ister yakınlarınızla beraber ister yalnız harika vakit geçirebileceğiniz bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. İşte İstanbul’a yakın çadır kamp alanları listesi.

Avrupa’da Seyahat

Avrupa Seyahat Önerileri

Avrupa seyahat önerileri içeriğimizde, Avrupa noktasında seyahat edebileceğiniz birkaç bölgeden bahsettik. Avrupa seyahati düşünüyorsanız, kardeş kuruluşumuz Sonfiyat’ı ziyaret etmenizi öneririz. Uygun uçak bileti ve taksitle uçak bileti seçenekleriyle Avrupa seyahati düşünceniz çok daha ekonomik olabilir. Sizin için seçtiğimiz bölgeler ve özellikleri için içeriğimize göz gezdirebilirsiniz…

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

sonfiyat.com

Tüm seyahatleriniz için en ekonomik alternatifler