Mart Seyahatinizi Birlikte Planlayalım

Kurumsal ve bireysel seyahatler konusunda bu kez Mart ayı için sizlerleyiz. Mart ayı içerisinde tatil planlarınızı birlikte planlamaya ne dersiniz?

Kış aylarına yakışır kayak tatilleri, turları, romantik şömineli oteller ya da çok keyifli diğer tüm seyahatleriniz için bizden destek alabilirsiniz.

Mart ayının tadını çıkarabileceğiniz otellerde avantajlı fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlar için sonfiyat.com adresinden faydalanabilirsiniz.

“Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.

Ayrıca web sitemizde yer alan güncel haberlerden faydalanarak gündemi takip edebilir ve turizme dair tüm detaylarla kendinizi güncelleyebilirsiniz.Viking Turizm’in avantajlı fiyatları için mice@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilir, uygun fiyatlı kayak turları için kayak turları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiğimiz Popüler THY Destinasyon ve Fiyatları

DestinasyonFiyatlar
Roma251 USD
Milano241 USD
Belgrad200 USD
Atina180 USD
Paris281 USD
Frankfurt207 USD
Münih206 USD
Düsseldorf204 USD
Viyana200 USD
Salzburg197 USD
Prag220 USD
Sharm El Sheik215 USD
Marakesh551 USD

Kurumsal Seyahate Dair

Medikal Fuarlar İçin Hizmetinizdeyiz

Viking Turizm kurumsal seyahat hizmeti sunarken aynı zamanda kurum ya da kişilerin tüm seyahatlerini, etkinlik ve organizasyonlarını da planlamaktadır. Seyahatinizle ilgili tümihtiyaçlarınızı Viking Turizm ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda, medikal fuarlar hakkında bilmeniz gerekenleri ve bu bağlantılara nasıl ulaşabileceğiniz gibi önemli noktaları sizler için araştırdık.

Overbook Nedir?

Teknik kullanımda “Overbook” olarak bilinen fazla koltuk satışı sizin de uçuşlarınızda şaşırtıcı oluyor mu? Overbook nedir ve bu duruma maruz kalmamak için neler yapabiliriz gibi sorular için Overbook Nedir? içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Uçak Seyahatine Dair

Evcil Hayvanınızla Seyahat Etmek

Eğer evcil hayvanlarla seyahat edeceksiniz ilk yapmanız gereken daha sonra olumsuz bir durumla karşılaşmamak için şirketlerin evcil hayvan politikalarını kontrol etmek. Çoğunlukla sekiz kiloya kadar evcil hayvanınız sizinle seyahat edebilir. Ancak daha büyük hayvanlar için kargo bölümü seçeneği bulunmaktadır. Detaylı bilgiler için içeriğimize bakabilirsiniz.

Viking Turizm Neler Yapıyor?

Viking Turizm ailesinin gerçekleştirdiği bazı etkinlikleri ve organizasyonları bu sayfada görebilir ve inceleyebilirsiniz. Etkinlik planlamalarının dışında, en çok satın alınan biletler hangi destinasyonlara ait, bu ay içerisinde en çok hangi lokasyon uçuşları tercih edilmiş bu bilgilere de sahip olabilirsiniz.

Viking Turizm Ocak Ayı Etkinlikleri

Ocak ayı içerisinde gerçekleştirdiğimiz, katıldığımız etkinlik ya da fuar gibi organizasyonların bazılarını burada görebilirsiniz.

Yine Ocak ayı içerisinde en çok satın alınan uçak biletlerinin hangi destinasyona ait olduğunu görebilirsiniz.

Viking Turizm Şubat Ayı Etkinlikleri

Şubat ayında Viking Turizm ailesi olarak düzenlediğimiz organizasyonları bu sayfada görebilirsiniz.

Yine Şubat ayına dair en çok uçulan noktalar neresi, dünyaca ünlü fuarlar ve daha fazlası için Viking Turizm adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vize Haberleri

Ülkemizde yaşanan depremden kaynaklı olarak deprem bölgesinde yaşayan ve depremden etkilenen depremzedeler için Almanya Konsolosluğu’nun özel başvuru kabul edilmeye başlanmıştır.

Deprem afetinden kaynaklı olarak evsiz kalma riski olan veya tedavi sebebiyle, Almanya’daki 1. ve 2. derece Akrabalarına gitmek isteyen Türk Vatandaşları için, ikamet adresi gözetmeksizin tüm iDATA şubeleri tarafından başvurular randevusuz kabul edilecektir.

Habere ilişkin detay için vize@vikingturizm.com.tr adresinden vize ekibimize ulaşabilirsiniz.

Sizin İçin Önerdiğimiz Oteller

Holiday Inn Antalya

Single 1300 TL
Kahvaltı ve vergiler dahil

Double 1800 TL
Kahvaltı ve vergiler dahil

Hyatt Regency İzmir İstinyepark

Single 149 Euro
Kahvaltı dahil, vergiler hariç

Double 169 Euro
Kahvaltı dahil, vergiler hariç

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı

Single 130 Euro
Kahvaltı dahil, vergiler hariç

Double 150 Euro
Kahvaltı dahil, vergiler hariç

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

sonfiyat.com

Tüm seyahatleriniz için en ekonomik alternatifler