Havayolu Haberleri

Fly Kıbrıs Hava Yolları Uçuşlara Başlıyor!

İlk uçuşunu 16 Nisan’da gerçekleştirecek olan Fly Kıbrıs Havayolları hakkında merak ettiğiniz her şeyi aşağıdaki içerikte toparladık. Kurucu ortaklardan Mehmet Dalman Yücel, Nusret Polat ve Rauf Denktaş’a ait söylemleri ve yorumlarıyla beraber hazırladığımız içerikte Fly Kıbrıs Hava Yolları ile ilgili tüm bilgiler mevcut!

Türk Hava Yolları Yeni Hat Duyurusu

THY ile İstanbul - Krakow seferleri, vergiler dahil 255 USD’den başlayan fiyatlarla 1 Mayıs 2023 tarihi itibarıyla başlayacaktır. Detaylar için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

Türk Hava Yolları: Nisan Ayı Popüler Destinasyon ve Fiyatları

DestinasyonlarFiyatlar
Viyana199 USD
Salzburg199 USD
Atina199 USD
Belgrad199 USD
Hamburg177 USD
Münih204 USD
Zürih234 USD
Oslo279 USD
Münih204 USD
Roma251 USD
Milano242 USD
Krakow256 USD
Prag219 USD
Kahire389 USD
Şarm El Şeyk264 USD

Seyahat Önerileri

Doha Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Katar'ın başkenti Doha’yı ziyaret ettik ve Doha ile ilgili bazı izlenim ve düşüncelerimizi sizlerle paylaşmak isteriz. Aşağıda ekip arkadaşımızın, gezip gördüğü yerleri kategori olarak ayrılmış şekilde görmüş olacaksınız. Şimdiden keyifli okumalar!

İstanbul’a Yakın Karavan Mekanları

Karavanla seyahat etmek gerçekten herkesin hayali. Hem yolculuk yapmak, hem de yolculuk yaptığın taşıtın içinde konaklıyor olmak ilginç ve güzel. Eminiz ki herkes hayatında en az bir kez karavanda konaklamayı istemiştir. Böyle bir talep olduğunu bildiğimiz için, İstanbul’a Yakın Karavan Mekanları listesi hazırladık. Hadi beraber bakalım!

İş Seyahatinde Sürdürülebilirlik

İş seyahatinde sürdürülebilirlik; şirketlerin çevreye yarar sağlamasını, gerçekleştirilen faaliyetlerinin olumsuz etkilerini minimuma indirmesini ve ticari etkinliklerini daha sağlıklı devam ettirebilmesini sağlar. Doğadaki dengenin bozulması ve iklim krizi herkes tarafından bilinen bir durumdur. Değişen doğanın dengesini korumak için şirketler ve kişiler neler yapmalı sorularına cevap niteliğinde bir içerik hazırladık.

Viking Turizm Mekan Önerileri

İstanbul’un En İyi İftar Mekanları

Heyecanla beklenen kalabalık sofralarda güzelleşen on bir ayın sultanı Ramazan ayı başladı. Sevdiklerinizle beraber, birbirinden şahane lezzetler ile donatılmış sofralar hazırlayan yerlerde iftar hepimizde güzel anılar bırakıyor. Siz de dışarıda ailenizle ya da arkadaşlarınızla güzel iftar sofrasında bir araya gelmek için plan yapmaya başladıysanız sizin için listelediğimiz bu mekânlar oldukça işinize yarayacaktır.

En İyi İftar Menüleri

Sevdiklerinizle beraber tüm gün tuttuğunuz orucunuzu akşam hep birlikte aynı masada açmak, lezzetli yemekleri birlikte tatmak oldukça keyifli olacak. Biz sizler için en çok beğenilen iftar menüleri gibi bir liste hazırladık. Çeşitli iftar mekanları ve buna bağlı olarak çeşitli iftar menüleri görmek için içeriğimize bakabilirsiniz.

Vize Haberleri

Çin Halk Cumhuriyeti Vize Uygulaması

Çin’e yapılacak seyahatlerde Covid19 salgını süresince devam eden zorunlu karantina uygulaması kaldırılmıştır. Zorunlu karantina uygulaması sonrasına Çin’e yapılacak seyahatler ve vize başvuruları da başlamış durumdadır. Çin’e vize başvuruları sadece ticari amaçlı seyahatler için kabul edilmektedir, turistik vize müracaatı kabulü bulunmamaktadır.

Viking Turizm Neler Yapıyor?

Viking Turizm Mart Ayı Etkinlikleri

Mart ayında Viking Turizm ailesi olarak düzenlediğimiz organizasyonları bu sayfada görebilirsiniz. Yine Mart ayına dair en çok uçulan noktalar neresi, dünyaca ünlü fuarlar ve daha fazlası için Viking Turizm adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nisan Ayı Rota Önerileri

Kuzey Japonya Keşfine Ne Dersiniz?

Sakura zamanı birkaç haftalık bir dönemi kapsar. Ülkenin güneyinde başlar ve baharın sıcaklığı havada hissedilirken kuzeye doğru devam eder. Kuzey Japonya ise en iyi sakura izleme bölgelerinden bazılarına sahiptir. Şatolar, karla kaplı dağlar ve romantik arka planlar oluşturan tarihi hisarlar... Bu inanılmaz doğal ortamlarda kiraz çiçeği çeşitlerini doyasıya keşfetmek istiyorsanız burası kesinlikle size göre.

Nisan Ayında Denize Girilebilecek Ülkeler

Nisan ayında denize girilebilecek ülkeler arasında bazılarını sizler için derledik. Tayland, Bali ve Yunanistan deniz tatili için en iyi seçeneklerdendir. Nisan ayında gezilecek yerler sıklıkla soruluyor. Çünkü doğadaki canlanma insanlara pozitif olarak yansıyor ve gezme isteği uyandırıyor. Sizlerde de durum böyleyse hadi şimdi içeriğe bakalım ve sıcak yerler keşfedelim!

Sizin İçin Önerdiğimiz Oteller

Akra Barut

Single 125 Euro

Double 171 Euro

KDV ve Kahvaltı dahil

Willmont Hotel

Single 1650 TL

Double 1980 TL

KDV ve Kahvaltı dahil

Double Tree By Hilton Esentepe

Single 138 Euro

Double 154 Euro

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

sonfiyat.com

Tüm seyahatleriniz için en ekonomik alternatifler