Havayolu Haberleri

British Airways: İstanbul Sabiha Gökçen - Londra Heathrow Seferleri

British Airways şöyle açıkladı: ’’1 Haziran 2023’ten itibaren, İstanbul Sabiha Gökçen’den (SAW) Londra Heathrow’a (LHR) sefer başlatıyoruz.’’ Sefer bilgileri ve diğer tüm detaylar için hazırladığımız habere bakabilirsiniz.

Anadolujet: Bodrum – Bakü Seferleri Başlıyor!

Anadolujet 11 Haziran 2023 itibarıyla Bodrum’dan Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’ye direkt uçuşlara başlıyor. Seferler, yaz sezonu boyunca 11 Haziran 2023 tarihi itibarıyla haftada 4 gün, 3 Temmuz 2023 tarihi itibarıyla haftanın her günü karşılıklı olarak gerçekleştirilecektir.

Mayıs Ayı THY Popüler Destinasyonlar

DestinasyonlarFiyatlar
Riga204 USD
Berlin205 USD
Dusseldorf207 USD
Frankfurt210 USD
Bruksel255 USD
Londra310 USD
Amsterdam330 USD
Amsterdam330 USD
Barcelona355 USD
Dubai699 USD
Bangkok999 USD
New York759 USD
Miami809 USD
Los Angeles859 USD
San Francisco859 USD

En İyi Seyahat Portalı VikingOn’dan Öneriler

VikingOn’u Ziyaret Et

Şirketlere özel platformumuz VikingOn ile seyahat risklerinizi yönetin, güvenliği sağlayın, analiz edin, geleceği planlayın ve tasarruf edin! Esnek modeliyle, şirketinizin seyahat politikalarınızın uygulanmasını tek bir ortamdan sağlayın.

Kurumsal Otel Rezervasyonu Nedir?

Kurumsal otel rezervasyonu, şirketlerin konaklama ihtiyaçlarına göre sunulan hizmetleri kapsamaktadır. Bu hizmet kısaca, kurumları için seyahat edecek kişilerin şirket prosedürlerine uygun şekillerde konaklamaları üzere rezervasyon yapılması demektir. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere tüm kurumsal otel rezervasyonlarınız için tıklayın.

Kurumsal Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Kurumsal araç kiralamadan ilk önce dikkat etmeniz gereken nokta hangi araca gerek olduğudur. Eğer kalabalık bir grupla seyahat edecekseniz bagaj hacmi büyük olan bir model tercih edebilirsiniz. Araç seçimlerinin yanı sıra, kurumsal araç kiralama için gerekli diğer tüm bilgileri aşağıdaki içeriğimizde topladık.

Mayıs Ayında İş Seyahatine Çıkacaklara Öneriler

İş Seyahatine Çıkacaklara 10 İpucu

İş seyahati denilince hepimiz bir kere düşünüyoruz; gideceğimiz yer nasıl olacak, toplantımız nasıl geçecek ya da yolculuğumuz nasıl geçecek… Tüm bunlar için iş seyahati nasıl kolaylaşır konusunda hakkında sizlere bir içerik hazırlamak istedik. Buradaki içeriğimizden faydalanarak sizler de gelecekteki iş seyahat planı için harekete geçebilir ve daha stressiz olabilirsiniz!

Günübirlik İş Seyahatine Çıkacaklara İpuçları

Sizin için hazırladığımız bu yazı sayesinde daha konforlu bir iş seyahati gerçekleştirebilir, zaman kazanabilir ve hatta daha az yorulabilirsiniz. Bu sayede işlerinizi bitirdikten sonra az da olsa kendinize vakit ayırabilirsiniz. Dolayısıyla günübirlik iş seyahati yapacaklara öneriler yazımızda merak ettiğiniz her şeyi sizler için derledik. Siz de konuyla ilgili tüm detayları yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Vize Ekibimizden Haberler

Mısır’dan Türk Vatandaşlarına Vize Kolaylığı

15 Nisan 2023 tarihinden itibaren Mısır asıllı olmayan tüm Türk vatandaşları, bütün Mısır noktalarına 25 USD karşılığında varışta kapı vizesi alarak girebilecektir. Detaylı bilgi için 0212 334 2626 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. Vize ekibimiz için vize@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilirsiniz.

Rusya Konsolosluğu Mayıs Ayı Kapalılık Duyurusu

Rusya diplomatik temsilciliklerinden yapılan duyuruya istinaden Rus konsolosluğu ve Rusya Başvuru Merkezi aşağıdaki tarihlerde kapalıdır ve kapalılık süresince vize müracaatları kabul edilmeyecek olup önceden gerçeklemiş olan vize başvurularına dair pasaportlarda bu tarihlerde teslim edilmeyecektir.

Kapalı olduğu tarihler: 1 Mayıs Pazartesi ve 08-09 Mayıs Pazartesi - Salı

Detaylı bilgi ve vize işlemleriniz için 0212 334 2626 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

Mayıs Ayı Rota Önerileri

Mayıs ayında balayı yapacaklar için harika önerilerin olduğu bir içerik hazırladık. Özellikle ülkemiz ve diğer dünya ülkeleri arasında sıcacık olan, gezilecek yerler bakamından zengin ve doğal güzelliklerle dolu rotaları sizin için çıkardık. Mayıs ayında sıcacık bir tatil isteyenler içeriğimize bakabilir!

Mavi Yolculuklara Ne Dersiniz?

Bir yer hayal edin; kristal gibi parlayan mavi sulara açılıyor. Güneşin tadını çıkarırken taze Ege havasını içinize çekiyorsunuz. Aşağıdaki içeriğimizde binlerce yıllık tarihin ve eşsiz bir doğanın çevrelediği koylarda sadece siz ve misafirlerinize özel çeşitli “Mavi Yolculuk” rotalarını keşfedin. İhtiyaca göre kiralayabileceğiniz çeşitli boy ve kapasitelerdeki lüks teknelerimiz için en cazip fiyatlar burada!

Sizin İçin Önerdiğimiz Oteller

Divan City

Single 100 Euro + vergiler

Double 120 Euro + vergiler

Kahvaltı dahil

Dedeman Gayrettepe

Single 95 Euro + vergiler

Double 110 Euro + vergiler

Kahvaltı dahil

The Marmara Şişli

Single 90 Euro + vergiler

Double 100 Euro + vergiler

Kahvaltı dahil

Akana Cennet Koyu Bodrum Hotel

Haziran ayı hafta içi konaklamalarında %25 indirim

sonfiyat.com

Tüm seyahatleriniz için en ekonomik alternatifler

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.