Tatil Planınızı Beraber Yapalım

Yazın en güzel günlerini, Viking Turizm güvencesiyle birlikte hazırlamaya ne dersiniz?

Farklı bölgelerde yapmak istediğiniz tatil alternatifini bizlerle paylaştığınızda, sizin için dilediğiniz bütçede tatil önerimizi paylaşıyoruz. “Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.

Yaz tatiline alternatif olarak kültür turları, doğa gezileri, konsept oteller ile çeşitli villa alternatiflerinden sizin için en uygununu araştıralım, Viking Turizm’in avantajlı fiyatlarından yararlandıralım. İsterseniz bizimle 0212 334 26 00 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

Sizin İçin Önerdiğimiz Haziran Ayı Uçuş Bölgeleri ve Fiyatları

DestinasyonlarFiyatlar
Atina217 $
Bükreş176 $
Belgrad201 $
Milano238 $
Bologna247 $
Paris284 $
Amsterdam297 $
Viyana297 $
New York810 $
Miami849 $
Los Angeles859 $
San Francisco859 $
  

***Vergiler dahil gidiş-dönüş $ fiyatlardır.

Kurumsal Seyahate Dair

Kurumsal Seyahat Maliyetlerinizi Azaltmanın İpuçları

Farklı zamanlarda farklı yerlere uçan çok sayıda çalışanınız varsa, kurumsal seyahat tasarrufları yapmak ve seyahat maliyetlerini azaltmak sizler için çok hoş olabilir. Kurumsal seyahat maliyetlerinizi azaltmanın ipuçları yazımızı okuyarak, siz de maliyetlerinizden tasarruf edebilirsiniz.

Şirketlere Özel Kurumsal Seyahat Politikası

Her kurum seyahat masrafları için belirli bir bütçe ve kurallar belirleyip, yönetmek ister. Bunun tek ölçümlenebilir ve uygulanabilir yöntemi seyahat politikası kılavuzunun şirket beklenti ve tasarruf hedefine göre oluşturulmasıdır. Seyahat zahmetli ve yorucu bir süreçtir. Biz ise sizlere bunu kolaylaştıran çözümler sunuyoruz. Kurumlara özel seyahat politikası için içeriğimize bakabilirsiniz.

Haziran Ayı Rota Önerileri

Haziran Ayı Yurt Dışı Rota Önerileri

Haziran’da yurtdışına nereye gidilir diye merak edenler için bir rehber hazırladık. Yazın ilk heyecanını yansıtan Haziran ayı tatil planları da yapılmaya başlandı. İster mavi ve yeşilin buluştuğu doğa harikaları ister tarih kokan seyahat planı oluşturabileceğiniz bir tatil yapma şansına sahip olabilirsiniz. Detaylar içeriğimizde!

Haziran Ayı Karavan Seyahati Önerileri

Özellikle İstanbul ve çevresinde karavanla konaklama yapıp, Haziran ayının tadını çıkarabileceğiniz rotaları sizler için listeledik. Bu yazımızdan faydalanarak siz de Haziran ayı için bir karavan kaçamağı yapabilir, günlük hayatın stresine mola verebilirsiniz.

Kültür & Sanat Haberleri

İstanbul Modern Açıldı!

İstanbul Modern’in yeni binası, dünyadaki simge kültür sanat kurumları ve müzelerin mimarisinde imzası olan Renzo Piano’nun liderliğindeki ekip tarafından tasarlandı. 4 Mayıs’ta açılan İstanbul Modern hakkında birbirinden güzel bilgiler için içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Kurumsal Oyunlar

Kurumsal etkinlikler hem eğlenmeye hem de yeni insanlarla tanışmaya yardımcı olur. Bu ihtiyacı karşılamak için farklı oyunlar ile yetişkinleri hem eğlendirmek hem kaynaştırmak mümkündür. Birbirinden eğlenceli kurumsal etkinliklerle ekip kaynaşması sağlanabilir. Yeni trendlere ve firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal aktiviteler çalışanlar arasındaki ilişkileri güçlendirmeye destek olmaktadır. Kurumsal oyunlara dair detaylar için sayfamızı ziyaret ediniz.

Vize Haberleri

Bulgaristan’a Schengen Vizesi ile Giriş

Bulgaristan İçişleri Bakanlığı’ndan yayınlanan yeni genelgeye göre Schengen vizesi alan kişilerinin Schengen vizeleri ile ilk olarak vizeyi aldığı ülkeye seyahat etmeleri gerekmektedir. Bu koşulu yerine getirmeden Schengen vizesi ile direkt olarak Bulgaristan’a seyahat edecek kişilerin Bulgaristan gümrük kapılarından geri çevrildiği bildirilmektedir.Diğer detaylar için aşağıya tıklayabilirsiniz.

Vize Ekibi İletişim

Vize ekibimizle iletişim kurmak ve aradığınız tüm sorunlara cevap bulmak için buraya tıklayabilirsiniz. 0212 334 2600 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir ya da vize@vikingturizm.com.tr adresinden ekip arkadaşlarımızla iletişimde olabilirsiniz.

Viking Turizm Otel Önerileri

Smart By Dedeman Eskişehir

Single 1280 TL + KDV

Double 1780 TL + KDV

Elite World Van

Single 1200TL + KDV

Double 1500TL + KDV

Tryp By Wyndham İstanbul Basın Express

Single 85 Euro (KDV ve Kahvaltı Dahil)

Double 95 Euro (KDV ve Kahvaltı Dahil)

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

sonfiyat.com

Tüm seyahatleriniz için en ekonomik alternatifler