Tatil Planınızı Beraber Yapalım

Yazın en güzel günlerini, Viking Turizm güvencesiyle birlikte planlamaya ne dersiniz?

Farklı bölgelerde yapmak istediğiniz tatil alternatifini bizlerle paylaştığınızda, sizin için dilediğiniz bütçede tatil önerimizi sunuyoruz. “Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.

Yaz tatiline alternatif olarak kültür turları, doğa gezileri, konsept oteller ile çeşitli villa alternatiflerinden sizin için en uygununu araştıralım ve sizi Viking Turizm’in avantajlı fiyatlarından yararlandıralım. İsterseniz bizimle 0212 334 26 00 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiğimiz Türk Hava Yolları Popüler Destinasyonları ve Fiyatları

DestinasyonFiyat
Belgrad201 USD
Saraybosna219 USD
Atina217 USD
Münih212 USD
Frankfurt209 USD
Düsseldorf221 USD
Berlin204 USD
Viyana217 USD
Zürih191 USD
Brüksel266 USD
Amsterdam293 USD
Paris288 USD
Marsilya280 USD
Sharm el Sheik266 USD

İş Etkinlikleriniz İçin Öneriler

Şirket Gezileri Nasıl Düzenlenir?

Şirket gezileri, iş dünyasında çalışanların motivasyonunu artırmak, takım ruhunu güçlendirmek ve iletişimi geliştirmek için düzenlenen önemli etkinliklerdir. Bu geziler, bir şirketin çalışanları veya iş ortaklarını bir araya getirerek iş dışında keyifli bir ortamda birlikte vakit geçirmelerini sağlar. Öneriler için adresimizi ziyaret edin.

İş Seyahatlerinizi Keyifli Hale Getirmenin Yolları

İş seyahatleri bazen yorucu olabilir, ancak keyifli hale getirmenin bazı yolları vardır. İş seyahatlerinizi daha keyifli hale getirmek için bazı ipuçlarını topladık ve aşağıdaki adrese sizler için ekledik. Önerilerimiz sayesinde iş seyahatiniz daha keyifli olacak!

Sizin İçin Seçtiğimiz İçerikler

European Sleeper: Muhteşem Tren Yolculuğu!

European Sleeper, Hollanda merkezli bir demiryolu şirketidir. 2022 yılında kurulan şirket, gece treni hizmetleri sunmayı hedeflemektedir. European Sleeper, çevre dostu ve konforlu seyahat imkanı sunan gece trenlerini Avrupa’nın farklı şehirleri arasında işletmektedir. Keyifli yolculuk rotaları hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Antalya’nın İncisi: Radisson Blu Hotel Kaş!

Radisson Blu Hotel, Kaş tesisi Antalya’da Radisson Otel grubuna ait ilk Radisson Blu otelidir. Antalya’nın incisi olan bu güzel otel, 06 Haziran 2023 tarihinde hizmete açıldı ve misafirlerini ağırlamaya başladı. Akdeniz bölgesinin en iyi plaj ve noktalarına yakın olmasıyla birlikte 50 adet Akdeniz mimarisinin hakim olduğu modern odalara sahiptir. Konseptiyle dikkat çeken tesis hakkında detaylı bilgi aşağıda!

Vize Haberleri

Vize Redleri Hakkında Güncel Bilgiler

Son dönemlerde birçok haber kanalında ve sosyal medyada yer alan vize reddi haberlerine ilişkin düzeltmelerde bulunmak ve vize süreçleri konusunda en güncel ve doğru bilgileriaşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kurumsal Vize İşlemlerinizi Daha Kolay Nasıl Yapabilirsiniz?

Vize işlemleri özellikle kurumsal seyahatlerin en kritik ve en önemli parçasıdır. Bu işlem çeşitli evrakların hazırlanmasını ve belirlenen prosedürlerin gerçekleştirilmesini gerektirir. Bunun için işlerinizi kolaylaştırmak, daha hızlı tamamlamak için biz her zaman sizlerleyiz.

Önerdiğimiz Oteller ve Fiyatları

Double Tree By Hilton Marina Vista

Single 4000 TL + KDV

Double 4250 TL + KDV

(Kahvaltı dahil)

The Marmara Bodrum

Single 294 Euro

Double 315 Euro

(KDV ve Kahvaltı dahil)

Akra Barut

Single 180 Euro

Double 275 Euro

(KDV ve Kahvaltı dahil)

Sadece kurumsal konaklamalar için geçerlidir.

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

sonfiyat.com

Tüm seyahatleriniz için en ekonomik alternatifler