Eylül Seyahatinizi Birlikte Planlayalım

Eylül ayı halen daha sıcak havaları korurken güneşin tadını doyasıya çıkarmaya ne dersiniz? İster hafta sonu kaçamağı olsun ister uzunca bir hafta… Sıcacık hava, deniz ve güneş eşliğinde, doğa içinde ya da şık bir otelde siz de Eylül’ün tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle iş seyahatlerinin de yoğunlaştığı bu dönemde, bizler de sizler için hizmet vermeye hazırız. Bültenimizin devamında, gelecek seyahatinize yön verecek içerikler bulabileceksiniz.

Biz Viking Turizm olarak, “Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilmenizi sağlıyoruz. Alternatif olarak kültür turları, doğa gezileri, konsept oteller ile çeşitli villa alternatiflerinden sizin için biz en uygununu araştırıyor ve seyahat planınızı kolaylaştırıyoruz.

Ayrıca şirket toplantılarınız ve kurumsal aktivitelerinizi Eylül ayının güzel ikliminden faydalanarak yakın destinasyonlar ve açık alanlarda değerlendirebilirsiniz. Viking Turizm’in avantajlı fiyatları için mice@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilir, uygun fiyatlı yurtiçi tatil sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Hava Yolları Haberleri

THY Lounge Ücretlendirmesi

16 Ağustos 2023 tarihi itibariyle geçerli olacak, Türk Hava Yolları ve AnadoluJet ile seyahat eden yolcularımızın Turkish Airlines Lounge markalı salonlarımızdan faydalanacağı ücret tarifesini aşağıdaki adreste bilgilerinize sunarız.

THY İptal/İade Ceza Uygulamaları

Türk Hava Yolları 10 Ağustos 2023 tarihinden itibaren yapılacak satış ve biletlemelerde geçerli olmak üzere iç hat seferlerinde iptal, iade, değişiklik ceza ve kuralları güncellenmiştir. Bu güncellemelere aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

Eylül Ayına Özel Popüler THY Destinasyonları ve Fiyatları

DestinasyonFiyat
Bükreş$176
Atina$216
Saraybosna$219
Budapeşte$239
Belgrad$251
Viyana$256
Berlin$266
Basel$302
Roma$296
Milano$297
Bologna$301
Zürih$316
Dusseldorf$340
Marsilya$405
Barcelona₺427
Madrid₺432
Beyrut$307
Brüksel$460
Sharm el Sheik$266

Eylül Ayında İş Seyahatine Çıkacaklara Öneriler

İş Seyahatlerinizi Verimli Kılmanın Yolları

Eylül ayında iş seyahati planınız varsa bu içerik tam size göre! İster ilk iş seyahatiniz olsun, ister ilkten farklı; bu yazımızda seyahatinizi çok daha kolay ve verimli kılacak birçok öneri bulabileceksiniz. Aşağıdaki adresimizden içeriğimize ulaşabilirsiniz. Şimdiden keyifli seyahatler!

Yurt Dışına İş Seyahati Yapacaklara Öneriler

Özellikle yurt dışı iş seyahatleri için hazırladığımız içerikte, seyahatinizi daha kolay tamamlayabileceğiniz öneriler bulacaksınız. Eylül ayında yurt dışı seyahati için size hem fiziksel hem de zihinsel olarak daha rahat hissettirecek öneriler aşağıda!

Kurumsal Seyahatler İçin VikingOn’dan İpuçları

Kurumsal Seyahatleri Nasıl Daha Keyifli Yapabiliriz?

Kurumsal seyahatler genellikle iş odaklı ve yoğun olabilir, ancak bazı adımlarla daha keyifli bir deneyim elde etmek mümkündür. İşte kurumsal seyahatlerinizi daha keyifli hale getirmek için bazı ipuçları!

Kurumsal Seyahat Yönetimi: Verimlilik, Bütçe Kontrolü ve Çalışan Memnuniyeti

Kurumsal seyahat yönetimi, modern iş dünyasında büyük bir öneme sahip olan karmaşık bir süreçtir. İşletmeler, çalışanlarını farklı şehirler veya ülkeler arasında seyahat ettirmenin yanı sıra, bu seyahatleri verimli bir şekilde yönetmek, bütçeyi kontrol altında tutmak ve çalışan memnuniyetini sağlamak zorundadır. Bu süreç, işletmenin başarısını etkileyen bir dizi faktörü içerir. İçeriğin devamı için tıklayın.

Vize Uygulamaları

Kurumsal ve bireysel tüm danışanlarımız için vize başvurularına ışık tutabilmek için kapsamlı bir vize başvuru bilgileri içeriği hazırladık. Sayfamızı sürekli güncel tutmaya ve doğru bilgileri zamanında yansıtmaya özen gösteriyoruz. Aşağıya eklediğimiz adresten vize başvuruları ile ilgili detaylı bilgi alabilir, vize@vikingturizm.com.tr adresimize de mail atabilirsiniz.

Otel Önerilerimiz

Melas Hotel İstanbul

Single - Double 120 Euro

(KDV ve Kahvaltı dahil)

Ramada Ataköy

Single 90 Euro

Double 100 Euro

(KDV ve Kahvaltı dahil)

Hyatt Regency İzmir İstinyepark

Single 149 Euro+KDV

Double 169 Euro+KDV

(Kahvaltı dahil)

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

sonfiyat.com

Tüm seyahatleriniz için en ekonomik alternatifler