Ekim Ayı Seyahatinizi Birlikte Planlayalım

Ekim ayı seyahati, birçok destinasyon için mükemmel bir zaman dilimini temsil eder. Dünyanın birçok bölgesinde sonbaharın güzellikleri bu ayda ortaya çıkar. Renkli yapraklarla süslenen ormanlar, serinletici havalar ve turistik yerlerin daha az kalabalık olması, Ekim ayını seyahat etmek için cazip kılar. Ayrıca, pek çok ülkede festival ve etkinlikler Ekim ayını daha da ilginç hale getirir.

Ekim ayının tadını çıkarabileceğiniz otellerde avantajlı fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlar için sonfiyat.com adresinden faydalanabilirsiniz.

“Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.Alternatif olarak kültür turları, doğa gezileri, konsept oteller ile çeşitli villa alternatiflerinden sizin için biz en uygununu araştırır ve seyahat planınızı kolaylaştırırız. Ayrıca şirket toplantılarınız ve kurumsal aktivitelerinizi Ekim ayının güzel ikliminden faydalanarak yakın destinasyonlar ve açık alanlarda değerlendirebilirsiniz.Viking Turizm’in avantajlı fiyatları için mice@vikingturizm.com.tr adresimize mailatabilir, uygun fiyatlı yurtiçi tatil sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Hava Yolları Haberleri

Thai Airways İstanbul Havalimanı’na direkt uçuşlarına başlıyor!

1 Aralık 2023’te, Tayland’ın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Thai Airways International Public Company Limited (THAI), İGA İstanbul Havalimanı’na direkt uçuşlarına başlıyor. İstanbul Havalimanı’nın bu önemli adımı, Türkiye’nin kuruluşunun 100. yılında 100 hava yolu şirketi ile çalışma hedefi doğrultusunda atılmıştır. THAI, bu hedefe ulaşmada 94. sırayı almıştır.

Hava Yollarının Kurumsal Seyahat Programları

Birçok havayolunun küçük, orta ve yüksek dereceli firmalara yönelik şirketlerin iş seyahatleri için yapılan uçuş harcamalarından tasarruf etmesini ve seyahat bütçesini azaltmaya yardımcı olan kurumsal seyahat programları vardır.

Şirketinizin bir havayolu sadakat programına üye olması o havayolunun sizlere sunacağı çeşitli hizmetlerden yararlanmayı sağlar.

Sizin İçin Seçtiğimiz THY Popüler Destinasyonları ve Fiyatları

DestinasyonFiyat
Belgrad206 USD
Saraybosna219 USD
Atina221 USD
Münih211 USD
Frankfurt212 USD
Düsseldorf209 USD
Berlin208 USD
Viyana206 USD
Zürih240 USD
Brüksel255 USD
Amsterdam296 USD
Paris328 USD
Marsilya277 USD
Sharm el Sheik271 USD
Kazablanka404 USD

Ekim Ayında Yurt Dışı Seyahatine Çıkacaklara Öneriler

Yurt Dışında Araç Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yurt dışında araç kiralarken dikkat edilmesi gereken bir dizi önemli faktör vardır. Bu faktörler, seyahatinizin sorunsuz ve güvenli bir şekilde geçmesine yardımcı olabilir. Yurt dışında araç kiralarken dikkat etmeniz gerekenler ve nasıl kiralanır konusu için hazırladığımız içerik aşağıda!

Dijital Pasaport Nedir? Ne İşe Yarar?

Dijital pasaport, geleneksel fiziksel pasaportların yerini alacak şekilde tasarlanan ve kişisel bilgileri dijital olarak saklayabilen bir kimlik belgesi türüdür. Dijital pasaportlar, daha güvenli, taşınabilir ve veriye erişimi daha kolay hale getirmek amacıyla geliştirilmiştir. Dijital pasaportlar hakkında bazı temel bilgiler için hazırladığımız içeriği görmek için tıkla!

Kurumsal Seyahate Dair

Kurumsal Seyahat Politikaları Nedir?

İşletmeler için kurumsal seyahat politikaları oldukça önemlidir. Bu politikalar, iş seyahati düzenlemelerini standartlaştırmak, maliyetleri kontrol etmek ve çalışanların seyahatleri sırasında gereken desteği almasını sağlamak için kullanılır. İşte kurumsal seyahat politikalarını oluştururken dikkate almanız gereken ana noktalar için hazırladığımız içerik!

Kurumsal Otel Rezervasyonu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurumsal otel rezervasyonlarının amacı, iş seyahatinin verimli geçmesini sağlamaktır. Bu tür rezervasyonlar, iş toplantılarına veya etkinliklere kolay ulaşım sağlama, konforlu bir çalışma ortamı sunma ve seyahat planlarının düzenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini temin etme hedefini taşır. Peki rezervasyon anında nelere dikkat edilmeli? Tüm detaylar aşağıda!

Dünyanın En Keyifli Turları!

Dünyanın en keyifli turları, kişisel ilgi ve tercihlere göre değişebilir, bu nedenle hangi turların keyifli olduğu, kişinin ilgi alanlarına ve seyahat deneyimlerine bağlı olarak değişebilir. Ancak genel olarak dünya genelinde popüler ve keyifli turlar aşağıdaki içerikte topladık. Okurken işinize tatlı bir mola verebilirsiniz!

Vize Haberleri

İngiltere: Ziyaretçi ve Öğrenci Vizesi Dahil Vize Ücretlerine Zam Yapacak

İngiltere İçişleri Bakanlığı’ndan yeni ücretlere ilişkin yapılan açıklamaya göre, 4 Ekim tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yapılan zamla birlikte 6 aydan daha kısa süreli ziyaretçi vizesi 15 Pound artarak 115 Pound, yani yaklaşık 4.000 TL olacaktır. İngiltere dışından öğrenci vizesi için yapılacak başvurularda ise istenen ücret 127 Pound artırılarak 490 Pounda yükseltilecektir.

İngiltere ve İsviçre vize başvuru merkezi Ekim ayı itibari ile TLS Contact Astoria AVM B2 katına taşınacaktır. Detaylı bilgi için vize@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilirsiniz.

Ekim Ayı İçin Otel Önerileri

Renaissance İzmir

Single 150 Euro + KDV

Double 170 Euro + KDV

(Kahvaltı dahil)

Sürmeli İstanbul

Single 95 Euro + KDV

Double 95 Euro + KDV

(Kahvaltı dahil)

Dedeman Palandöken

Single 1100 TL

Double 1500 TL

(KDV ve Kahvaltı dahil)

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

sonfiyat.com

Tüm seyahatleriniz için en ekonomik alternatifler