Ocak Seyahatinizi Birlikte Planlayalım

Yepyeni bir başlangıçla yeni yıla adım attık. Bir önceki yılı değerlendirdiğimiz ve kendimizi yeni yıla hazırladığımız en güzel zamanlardan biri olan Ocak ayına giriş yaptık. Kış mevsiminin büyüsü artık tam anlamıyla etkisini göstermeye başlıyor. Bu soğuk günlerde keyifli kayak tatilleri, unutulmaz turlar, romantik şömineli oteller veya verimli kurumsal seyahatler için sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Ocak ayının tadını çıkarabileceğiniz otellerde avantajlı fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlar için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Şirket toplantılarınız ve kurumsal aktivitelerinizi Ocak ayının güzel ikliminden faydalanarak yakın destinasyonlar ve açık alanlarda değerlendirebilirsiniz. Viking Turizm’in avantajlı fiyatları için mice@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilir, uygun fiyatlı kayak turları için kayak turları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ocak Ayının Popüler THY Destinasyonları ve Fiyatları

Kazablanka404 USD
Marakeş456 USD
Salzburg213 USD
Zürich198 USD
Basel184 USD
Münih214 USD
Nürnberg177 USD
Frankfurt218 USD
Prag225 USD
Zagrep172 USD

Vergiler dahil, gidiş-dönüş fiyatlardır*

2023 Yılında Birbirinden Keyifli Sayısız İçerik!

Viking Turizm ailesi olarak sizlere seyahat koşulları, hava yolu kampanyaları, vize haberleri, otel seçenekleri ve kurumsal seyahate dair sayısız güzellikte içerikler hazırladık. Her birine olan ilginiz için teşekkür ederiz. 2023 yılında hazırladığımız seyahate dair tüm faydalı bilgilere aşağıda yeniden göz atabilirsiniz!

Yeni Nesil Etkinlikler

Karbon Nötr Etkinlikler

Karbon nötr etkinlikler, gerçekleştirilen faaliyetler sonucu ortaya çıkan karbon emisyonlarının, çeşitli yöntemlerle dengelemesi esasına dayanır. Bu etkinliklerde amaç, atmosfere salınan karbon miktarını azaltmak ve ideal olarak sıfıra indirmektir. Etkinlik planlaması, uygulaması ve sonrasında karbon ayak izinin hesaplanması konusunda daha fazla bilgi için aşağıya tıklayın.

Sürdürülebilir Etkinlikler

Sürdürülebilirlik hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden iş hayatına yön veren şirketlerin yer aldığı, binlerce kişinin katıldığı konferans, fuar ve kongre gibi etkinliklerin sürdürülebilir yaşam odağında yapılması gerekmektedir. Sürdürülebilir etkinlikler nasıl yapılır konusu içeriğimizde.

Etkinlik Önerisi

Datça Badem Çiçeği Festivali

Şubat ayında gerçekleşecek olan Datça badem çiçeği festivali, şehrin gürültüsünden uzaklaşıp Ege Bölgesi’nde harika bir tabiatta nefes almak, çeşitli aktivitelerle keyifli zaman geçirmek ve yöresel lezzetleri tatmak için Datça badem festivali size çok iyi bir fırsat sunuyor. Etkinliğin ayrıntıları için içeriğimize bakabilirsiniz.

Seyahat Önerileri

Schengen Vizesi ile İsviçre’ye Seyahat Etmek

Schengen vizesi ile İsviçre’ye seyahat etmek, Avrupa’nın bu eşsiz köşesini keşfetmek için harika bir fırsattır. Vize sürecini dikkatlice takip ederek ve İsviçre’ye özgü deneyimleri planlayarak unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Dünyanın En Keyifli Turları

Dünyanın en keyifli turları, kişisel ilgi ve tercihlere göre değişebilir, bu nedenle hangi turların keyifli olduğu, kişinin ilgi alanlarına ve seyahat deneyimlerine bağlı olarak değişebilir. Ancak genel olarak dünya genelinde popüler ve keyifli turlarını aşağıda sizler için topladık, keyifli okumalar!

Kurumsal Seyahate Dair

En Çok Ziyaret Edilen İş Seyahati Noktaları

Aşağıdaki veriler, Federal Karayolu İdaresi’nin Ulusal Hanehalkı Seyahat Anketi’nden elde edilen bilgilere dayanarak, 2021 yılında en uzun mesafeli iş seyahatlerini kaydeden metropol bölgelerini belirledi. Bu metropoller, 300 mil veya daha uzun iş seyahatlerinin payına göre sıralanmış ve en yakın yüzde 10’a yuvarlanmıştır.

Kurumsal Konaklamalarda Teknoloji ve Sürdürülebilirlik

Geleneksel konaklama modelleri, günümüzde giderek daha akıllı ve teknoloji odaklı hale gelmektedir. İş seyahatleri sırasında konaklama ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan teknolojik çözümler, hem işletmelerin hem de konukların deneyimini büyük ölçüde iyileştirmektedir. Haberin devamı için aşağıya tıklayın.

Vizeden Haberler

Çin Halk Cumhuriyeti Başkonsolosluğu Kapalılık Duyurusu

Çin Halk Cumhuriyeti Başkonsolosluğu 09-02-2024 / 19-02-2024 tarihleri arasında kapalı olacaktır. Kapalılık tarihleri süresince vize müracaatları kabul edilmeyecek olup daha önceden yapılan vize müracaatları için ise pasaport teslimi yapılmayacaktır.

Malezye Dijital Varış Kart Uygulaması Hakkında Duyuru

Malezya Göçmen Otoritesi yazısı uyarınca 01.12.2023 tarihi itibariyle Malezya’ya giriş yapacak tüm yabancı uyruklu yolcuların MALAYSIA DIGITAL ARRIVAL CARD kaydını varıştan önceki 3 gün içinde TIMATIC’te belirtilen likten yaptırması ve KUALA LUMPURvarışta beyan etmesi gerekmektedir.

Otel Önerileri

Anemon Adana

Single 2600 TL

Double 3100 TL

KDV ve kahvaltı dahil

NG Afyon

Single 3500 TL

Double 4500 TL

KDV ve kahvaltı dahil

Akra Barut

Single 93 Euro

Double 128 Euro

KDV ve kahvaltı dahil

*Fiyatlar Kurumsal konaklamalar için geçerlidir.

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

sonfiyat.com

Tüm seyahatleriniz için en ekonomik alternatifler