Şubat Seyahatiniz İçin Plan Yapma Zamanı!

Soğuk havanın etkisini iyice hissettiğimiz şu günlerde, Şubat ayı kışın romantik ve keyifli yanlarını ön plana çıkaran aylardan biri. Tatil planlarınızı ya da kurumsal seyahatlerinizi birlikte planlamaya ne dersiniz? Şubat, kayak tatilleri, romantik otel konaklamaları ve keyifli iş seyahatleri için ideal bir zaman.

Şubat ayının tadını çıkarabileceğiniz otellerde sunulan avantajlı fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlar için sonfiyat.com adresine göz atabilirsiniz.

Viking Turizm olarak, “Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi otellerden tatil köylerine kadar çeşitli alternatifler sunuyoruz. Size en uygun butik oteli seçebilir, kış aylarına özel avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca, şirket toplantıları ve kurumsal aktivitelerinizi Şubat ayının güzel ikliminden faydalanarak yakın destinasyonlarda ve açık alanlarda düzenleyebilirsiniz.

Viking Turizm’in avantajlı fiyatları ve uygun kayak turları için daha fazla bilgi almak için mice@vikingturizm.com.tr adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Şubat ayını dolu dolu geçirmek için hazır mısınız?

Sizin İçin Seçtiğimiz Şubat Ayına Özel THY Destinasyonları

DestinasyonFiyat
Dusseldorf$176,00
Viyana$184,00
Amsterdam$204,00
Bruksel$205,00
Zurih$215,00
Milano$243,00
Paris$260,00
Londra$283,00
Barcelona$303,00
Dubai$720,00
Maritius$785,00
Washington$757,00
Miami$816,00
Bangkok$1.002,00
Melbourne$1.204,00
Tokyo$1.497,00

Vergiler dahil, gidiş-dönüş fiyatlardır*

Hava Yolu Haberleri

Viking Turizm Hava Yolu Haberleri

Farklı hava yollarından edindiğimiz bilgiler, kampanyalar ve kaçırılmayacak fırsatları internet sitemizde yayınlıyoruz.

Sizler de tüm hava yolu haberlerine hakim olmak, avantajları yakından takip etmek isterseniz aşağıdaki sayfamıza bakabilirsiniz.

THY: Melbourne Seferlerine Başlıyor!

Türk Hava Yolları (THY), küresel uçuş ağını genişleterek 130 ülkedeki 346’ncı varış noktasını Melbourne’e ekliyor. 15 Mart itibarıyla haftada 3 sefer düzenlenecek olan uçuşlar, Singapur aktarmalı olarak gerçekleşecek. Detaylı bilgi için aşağıdaki adrese bakabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Yurt İçi Uçuşlarında İnternet Hizmeti!

Türk Hava Yolları, yolcularına sunduğu kaliteli hizmetleri bir adım daha ileriye taşıyarak 23 Ocak 2024 tarihi itibariyle yurt içi seferlerinde de internet hizmeti sunmaya başladı. Detaylı bilgiler aşağıda!

Singapur Hava Yolları Tüm Kabinlerde Ücretsiz Wi-fi

Uçarken de sevdiklerinizle iletişimde kalın. Suites, First Class ve Business Class kabinlerinde ücretsiz ve sınırsız Wi-Fi seçeneğinin tadını çıkarabilirsiniz. Detaylı bilgi aşağıda!

Kış Tatili Önerileri

Kısa Bir Kış Tatili İçin Pratik Bavul Hazırlama Önerileri

Seyahat türüne göre bavul seçimi, seyahatinizin süresi, amaçları ve kişisel tercihleriniz gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Aşağıda farklı seyahat türlerine göre bavul seçimi hakkında bazı önerileri topladık, keyifli okumalar!

Sanal Kayak Merkezleri

Canlı yayınlar sayesinde sanal kayak merkezleri arasında istediğiniz yayını izleyebilir ve bilgi edinebilirsiniz. Üstelik bu seçenekler sayesinde yeni deneyimler yaşarken kayak merkezlerinin keyfini evinizden de çıkartabilirsiniz. Birlikte bakmak isterseniz ilgili içeriğimize bakabilirsiniz.

Kurumsal Seyahate Dair

Viking Turizm ile Kurumsal Seyahatler Çok Kolay!

Viking Turizm, kurumsal konaklamalarda uzun yıllara dayanan deneyimi ve kalite anlayışıyla öne çıkan bir markadır. İş seyahatlerinizdeki konaklama ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış hizmetleriyle, Viking Turizm sizlere ayrıcalıklı bir deneyim sunmaktadır. Kurumsal seyahatlerinizi daha kolay ve başarılı kılmak için aşağıdaki sayfaya bakabilirsiniz.

Kurumsal Seyahatlerin Başarı Formülü

Günümüz iş dünyasında, küresel rekabetin arttığı ve iş bağlantılarının genişlediği bir ortamda, kurumsal seyahatler artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Ancak, kurumsal seyahatlerin başarılı bir şekilde yönetilmesi ve optimize edilmesi, işletmeler için önemli bir avantaj sağlayabilir. Kurumsal seyahatlerdeki başarı formülünü oluşturmanın anahtar noktalarını aşağıda topladık.

Vizeden Haberler

İstanbul Almanya Başkonsolosluğu yetki alanı içerisinde ikamet eden başvuru sahipleri için randevusuz grup önceliği hizmeti sağlanmaya başlamıştır.

Şartlar:
• Başvuru sayısı en az 10 kişi olmalıdır
• Tüm katılımcıların, seyahat tarihleri, seyahat amaçları, konaklayacakları otelleri aynı olmalıdır.
• İstanbul Almanya konsolosluğu yetki alanı içerisinde ikamet ediyor olmalıdır.

Vize konusunda destek için vize@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilirsiniz.

Otel Önerileri

Double Tree By Hilton Antalya City Center

Single 2000 TL

Double 2000 TL

KDV ve Kahvaltı dahil

Hotel Su

Single 2500 TL

Double 3500 TL

KDV ve Kahvaltı dahil

Ramada Plaza Antalya

Single 2200 TL

Double 3000 TL

KDV ve Kahvaltı dahil

Sadece kurumsal konaklamalar için geçerlidir.

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

sonfiyat.com

Tüm seyahatleriniz için en ekonomik alternatifler