Mart Seyahatiniz İçin Plan Yapma Zamanı!

Kurumsal seyahatiniz Mart ayına mı denk geldi? Eğer iş seyahatlerinizi, kış aylarına yakışır bir tatile dönüştürmek istiyorsanız, size özel kış konseptli konaklama mekanları, şömineli ve konforlu oteller ve daha birçok keyifli seyahat seçeneği sunuyoruz.

Ayrıca sonfiyat.com adresinden Mart ayının tadını çıkarabileceğiniz otellerde avantajlı fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlar bulabilirsiniz.

Güvenli Turizm Sertifikası’na sahip olan butik otellerden tatil köylerine kadar geniş bir seçenek yelpazemizle size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Web sitemizde güncel haberleri takip ederek turizmle ilgili tüm detayları öğrenebilir ve güncel kalabilirsiniz. Viking Turizm’in avantajlı fiyatları için bize mice@vikingturizm.com.tr adresinden mail atabilir veya 0212 334 2600 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’ndan Mart Ayı Özel Destinasyonlar

Çıkış DestinasyonVarış DestinasyonFiyat
İstanbul (IST)Palermo$209,00
İstanbul (IST)Milano$252,00
İstanbul (IST)Amsterdam$239,00
İstanbul (IST)Paris$264,00
İstanbul (IST)Londra$307,00
İstanbul (IST)Barcelona$308,00
İstanbul (IST)Dubai$780,00
İstanbul (IST)Port Louis$785,00
İstanbul (IST)Miami$815,00
İstanbul (IST)NewYork$841,00
İstanbul (IST)Los Angeles$865,00
İstanbul (IST)Bangkok$1.031,00
İstanbul (IST)Melbourne$1.199,00

Vergiler dahil, gidiş-dönüş fiyatlardır*

Hava Yollarından Haberler

Qatar Airways Beyond Business Programı

Qatar Airways Beyond Business kurumsal programı ile iş seyahatlerinizde özel avantajlar ve ihtiyaçlarınıza yönelik esnek ve özel çözümler sunuyor. Detaylı bilgi çin aşağıya tıklayabilirsiniz.

Viking Turizm Hava Yolu Gündemleri

Farklı hava yollarından gündemde olan tüm haberler ve kampanyaları aşağıda sizler için hazırladığımız sayfamızda topluyoruz. Viking Turizm hava yolu haberleribi sık sık takip ederek, avantajlı kampanyalardan sizler de yararlanabilirsiniz!

Mart Ayı Seyahatlerine Özel

Mart Ayında Yurt Dışı İş Seyahatine Çıkacaklara Öneriler

Yurt dışına yapılan iş seyahatleri, günümüz küresel iş ortamında kaçınılmaz hale gelmiş önemli bir unsurdur. Bu seyahatler, firmaların sınırlarını aşarak yeni pazarlara açılmasını, müşterilerle ve iş ortaklarıyla etkileşimde bulunmasını, uluslararası konferanslara ve fuarlara katılmasını sağlar. Mart ayı için seyahat planı olanlar sayfamıza bakabilir.

Yurt Dışında Araç Kiralayacakların Dikkatine

Yurt dışı araç kiralama, bir ülkenin sınırları dışında, genellikle seyahat eden kişilerin veya iş seyahati yapan şirketlerin, araç ihtiyaçlarını karşılamak için yabancı bir ülkede araç kiralamalarını ifade eder. Bu hizmet hakkında detaylı açıklamaların olduğu bir içerik hazırladıki keyifli okumalar!

Mart Ayında Kurumsal İnzivaya Ne Dersiniz?

Bireylerin kurumsal hayatlarına devam ederken, aynı zamanda kendilerini ofis ortamından uzakta tutarak çalıştığı ve motive olduğu yeni trende ‘’kurumsal inziva’’ deniliyor. Siz de böyle bir deneyim için öneri arıyorsanız sayfamıza bakabilirsiniz.

Kurumsal Seyahate Dair

Kurumsal Otel Rezervasyonu

İş seyahatlerinde veya şirket toplantılarında uygun konaklama seçimi, işin başarısı için kritik bir öneme sahiptir. Kurumsal otel rezervasyonu yaparken, doğru bilgilere ve belgelere sahip olmak önemlidir. Aşağıda, kurumsal otel rezervasyonu için gereken belgeleri ve dikkat edilmesi gereken noktaları anlattık.

Kurumsal Vize Başvurusu

Kurumsal vize başvurusu yapmak, bir iş seyahati veya şirket faaliyetleri için yurtdışına seyahat etmek isteyen şirketler için önemli bir süreçtir. Aşağıda, kurumsal vize başvurusu sürecinin adımlarını ve gerekliliklerini adım adım anlattık.

Vizeden Haberler

Almanya Vize Form Değişikliği:

Almanya Federal Cumhuriyeti vize işlemleri için tükenmez kalem ile doldurulan formların kullanımını sonlandırmış bulunmaktadır.

Schengen ve Ulusal vize başvuruları için sadece online ortamda doldurulmuş vize başvuru formlarının kullanılacağı duyurulmuştur. Detaylı bilgi için vize@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilirsiniz.

Otel Önerileri

Baia Hotel Bursa

Single: 2550 TL

Double: 3300 TL

KDV ve Kahvaltı dahil

Sheraton Bursa

Single: 120 Euro + KDV

Double: 140 Euro + KDV

Kahvaltı dahil

Anemon Denizli

Single: 3560 TL

Double: 4340 TL

KDV ve Kahvaltı dahil

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

sonfiyat.com

Tüm seyahatleriniz için en ekonomik alternatifler