Mayıs Ayı Kurumsal Seyahat Bülteni

Baharın canlılığı ve tazeliğiyle dolu olan Mayıs ayında, iş seyahatleriniz için harika fırsatlar sunuyoruz! Sizin için seçtiğimiz özel konaklama mekanları, seyahat önerileri, güvenli hava yolları ve turizm haberleriyle dolu bir Mayıs bülteni sizleri bekliyor.

Güvenli Turizm Sertifikası’na sahip olan butik otellerden tatil köylerine kadar geniş bir seçenek yelpazemizle size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ayrıca sonfiyat.com adresinden Mayıs ayının tadını çıkarabileceğiniz otellerde avantajlı fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor.

Turizmle ilgili tüm detayları öğrenmek ve güncel kalmak için web sitemizdeki güncel haberleri takip edebilirsiniz. Viking Turizm’in avantajlı fiyatları için bize mice@vikingturizm.com.tr adresinden mail atabilir veya 0212 334 26 00 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiğimiz Özel Destinasyonların Uçuş Fiyatları

Çıkış DestinasyonVarış DestinasyonFiyat
İstanbul (IST)Bakü$204,00
İstanbul (IST)Budapeşte$164,00
İstanbul (IST)Prag$184,00
İstanbul (IST)Tiflis$154,00
İstanbul (IST)Bükreş$134,00
İstanbul (IST)Sofya$174,00
İstanbul (IST)Varşova$194,00
İstanbul (IST)Batum$144,00
İstanbul (IST)Tallin$194,00
İstanbul (IST)Vilnius$194,00
İstanbul (IST)Kişinev$174,00
İstanbul (IST)Riga$184,00
İstanbul (IST)Mauritius$785,00

Vergiler dahil, gidiş-dönüş fiyatlardır*

Hava Yollarından Haberler

THY Torino Sefer Satışlarını Başlattı!

Torino, İtalya hattı 17 Nisan 2024 tarihinde satışa açılmış olup, uçuşlar 10 Temmuz 2024 tarihi itibarıyla gerçekleştirilecektir.

Lansman özelinde; IST çıkışlı TRN varışlı kampanya detayları aşağıda yer almaktadır.

Biletleme ve Seyahat Tarihleri:

  • Biletleme tarihi: 17 Nisan 2024 - 15 Haziran 2024
  • Seyahat tarihi: 10 Temmuz 2024 - 31 Ekim 2024

Bilet fiyatı: 189 USD’den başlayan fiyatlarla. Detaylar aşağıda!

Kurumsala Özel İçerikler

Kurumsal Toplantılar

Kurumsal dünyada, toplantılar iş yaşamının vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu toplantılar, bir şirketin stratejik yönetiminden günlük operasyonlara kadar geniş bir yelpazede kullanılır. Aşağıdaki sayfada, kurumsal toplantıların önemi, amacı, süreci ve etkili bir şekilde yönetilmesi konularını ele aldık.

İstanbul’un En İyi Toplantı Otelleri

Toplantılarınız için otel seçimi yaparken size sunulan olanakları iyi değerlendirmelisiniz. İhtiyaçlarınıza uygun bir toplantı odasını seçmek için birçok alternatifi olan bir otelle görüşmekte fayda var. Aşağıdaki İstanbul toplantı otelleri içinde her birinin birden fazla seçenek sunan toplantı mekânları mevcuttur.

Şirket Etkinliklerinizde Teknolojinin Önemi

Şirket etkinlikleri de bu teknolojik gelişmelerin bir parçası olmuştur ve doğru şekilde kullanıldığında büyük faydalar sağlayabilir. İşte şirket etkinliklerinde teknolojinin yeri ve önemine dair daha detaylı bir bakış!

Kurumsal Vize Konusunda Şirketlere İpuçları

Kurumsal vize, şirketlerin çalışanlarını veya yöneticilerini yurtdışına göndermek veya yurtdışında iş yapmak için gerekli olan resmi izni almak için başvurdukları bir belgedir. Aşağıdaki sayfada, şirketlerin kurumsal vize sürecini başarılı bir şekilde yönetmelerine yardımcı olacak bir yol haritası sunulacaktır.

Vize Haberleri

Bulgaristan ve Romanya

Bulgaristan ve Romanya, Avrupa Birliği’nin (AB) vizesiz seyahat bölgesi Schengen’e dahil edilmiştir.

Bulgaristan ve Romanya’nın, 2007 yılında kabul edilen üyelik anlaşması neticesinde 01.04.2024 tarihi itibari hava ve deniz sınır kontrolleri kaldırılmıştır.

Anlaşma gereğince Bulgaristan ve Romanya’dan alınacak vizeler Schengen sistemine dahil edilmiştir.

Schengen Vize Randevuları

Schengen ülkelerinin vize randevu sistemlerinde kısıtlanan randevu oranları ve fazla talep sebebi ile vize randevuları çok hızlı şekilde tükenmektedir ve randevu sistemleri kapatılmaktadır.

Randevu yetersizliğinden dolayı vize başvurusunda bulunacak kişilerin planlanan randevu tarihinden en az 3 ay önce vize randevu işlemlerine başlatması tavsiye edilmektedir.

Vize hakkında detaylı bilgi için vize@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilir ya da 0212 334 2600 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

Venedik Giriş Ücreti

Venedik, su kanalları, göz alıcı mimarisi ve romantik atmosferiyle tarih boyunca ünlü bir turistik mekandır. Ancak, son yıllarda artan turist sayısıyla başa çıkmak için yeni önlemler almıştır, bunlardan biri de 2023’ten itibaren uygulanan "günübirlik ücret" veya diğer adıyla "ayakbastı parası"dır. Bu tarife hakkında tüm detayları aşağıda topladık.

Uygun Venedik Uçak Bileti

Venedik eşsiz güzellikleriyle dolu bir cennet. Venedik’e uçak bileti satın alırken, uygun fiyatlar için erken rezervasyon yapmak ve uçuş tarihlerinizi esnek tutmak faydalı olabilir. Direkt uçuşlar, seyahatinizi kolaylaştırırken, aktarmalı uçuşlar bazen daha ekonomik seçenekler sunabilir. Seyahatinizin tarihini ve saatini belirlerken, havalimanlarının konumunu ve ulaşım seçeneklerini de dikkate alarak, size en uygun biletini aşağıdan seçebilirsiniz.

Otel Önerileri

The Marmara Antalya

Single 4000 TL

Double 5000 TL

KDV ve Kahvaltı dahil

Crowne Plaza Kayseri

Single 1700 TL

Double 2100 TL

KDV ve Kahvaltı dahil

Polat Palandöken

Single 2000 TL

Double 3000 TL

KDV ve Kahvaltı dahil

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı şimdiden kutluyoruz.

Atatürk'ün gençlere olan güvenini hatırlıyor ve ülkemizin aydınlık yarınları için birlik içinde çalışıyoruz.

sonfiyat.com

Tüm seyahatleriniz için en ekonomik alternatifler

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.