Tatil Planınızı Beraber Yapalım

Yazın en güzel günlerini, Viking Turizm güvencesiyle birlikte hazırlamaya ne dersiniz?

Farklı bölgelerde yapmak istediğiniz tatil alternatifini bizlerle paylaştığınızda, sizin için dilediğiniz bütçede tatil önerimizi paylaşıyoruz.

“Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.

Yaz tatiline alternatif olarak kültür turları, doğa gezileri, konsept oteller ile çeşitli villa alternatiflerinden sizin için en uygununu araştıralım, Viking Turizm’in avantajlı fiyatlarından yararlandıralım. İsterseniz bizimle 0212 334 26 00 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

Popüler THY Destinasyonları ve Fiyatları

Çıkış DestinasyonVarış DestinasyonFiyat
İstanbul (IST)Londra$207,00
İstanbul (IST)Paris$189,00
İstanbul (IST)Amsterdam$199,00
İstanbul (IST)Düsseldorf$159,00
İstanbul (IST)Barcelona$199,00
İstanbul (IST)Milano$169,00
İstanbul (IST)Berlin$169,00
İstanbul (IST)Münih$159,00
İstanbul (IST)Frankfurt$159,00
İstanbul (IST)Viyana$179,00
İstanbul (IST)Stuttgart$159,00
İstanbul (IST)Bologna$169,00
İstanbul (IST)Lisbon$209,00

Vergiler dahil, gidiş-dönüş fiyatlardır*

Hava Yollarından Haberler

THY ile Samsun Dış Hat Uçuşları Başladı!

29 Haziran 2024 itibarıyla Samsun Havalimanın’dan karşılıklı olarak uygulanacak direkt dış hat uçuşlar Türk Hava Yolları sistemlerinde satışa açıktır. Uçuşların tarife bilgisi aşağıdaki adreste yer almaktadır.

Kurumsala Özel İçerikler

Kurumsal Seyahat Şirketi Seçerken Yaşanılan Zorluklar

Kurumsal seyahat yönetimi, modern işletmeler için kritik bir hizmettir. İş gezileri, şirketler için fırsatlar ve bağlantılar sunsa da, bu seyahatlerin sorunsuz geçmesini sağlamak için doğru seyahat yönetimi şirketini seçmek büyük önem taşır. Aşağıdaki içerikte, kurumsal seyahat şirketi seçerken size yardımcı olacak konu başlıkları var!

Kurumsal Toplantılar Hangi Mekanlarda Olmalı?

Toplantılarınızı uygun bir ortamda düzenlemek, verimlilik ve katılımcı memnuniyeti açısından büyük bir fark yaratabilir. Bu içerikte, kurumsal toplantılarınız için ideal mekanların çeşitliliğini ve her birinin sunduğu avantajları keşfedeceksiniz. İşte toplantılarınızı düzenleyebileceğiniz farklı mekan türleri ve bu mekanların sağladığı faydalar...

Kurumsal Etkinlikler

İstanbul’un En İyi Etkinlik Otelleri

İstanbul’un elbette birbirinden güzel otelleri var. Ancak bazıları kurumsal etkinlikler için oldukça uygun. İş toplantılarınızı daha konforlu ve şık bir hale getirmek için aşağıdaki tesislere göz atabilir, rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Oyunlar

Kurumsal etkinlikler hem eğlenmeye hem de yeni insanlarla tanışmaya yardımcı olur. Bu ihtiyacı karşılamak için farklı oyunlar ile yetişkinleri hem eğlendirmek hem kaynaştırmak mümkündür. Birbirinden eğlenceli kurumsal etkinliklerle ekip kaynaşması sağlanabilir. Yeni trendlere ve firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal aktiviteler çalışanlar arasındaki ilişkileri güçlendirmeye destek olmaktadır. Kurumsal oyunlara dair detaylar için sayfamızı ziyaret ediniz.

Vize Haberleri

Acil Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Acil vize randevusu almak, özellikle beklenmedik durumlar veya acil seyahat planları nedeniyle hızlı hareket etmeniz gerektiğinde kritik bir süreçtir.

Çoğu vize randevusu standart bir sürece tabidir ve bekleme süreleri bazen haftalar veya aylar alabilir. Diğer detaylar aşağıda!

Yunanistan

TURSAB ve Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğunun organize ettiği acenteler toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Artan vize taleplerine ilişkin planlanan seyahatten en az 2 ay öncesinde vize işlemlerine başlanması gerektiği konusunda bilgiler paylaşılmıştır.

Almanya

Almanya'da Haziran ayında düzenlenecek Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası sebebi ile Almanya İstanbul Başkonsolosluğunda yoğunluk yaşanmaktadır bu sebeple turistik, ticari ve aile ziyareti amacı ile oluşturulan vize randevu taleplerine geç dönüşler yaşanmaktadır, planlanan seyahatten en az 3 ay önce vize randevu talebi oluşturulması tavsiye edilmektedir.

Vize hakkında destek almak istediğiniz konularda vize@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilirsiniz.

Otel Önerileri

Point Hotel Ankara

Single 100 Euro + KDV

Double 130 Euro + KDV

Double Tree By Hilton Esentepe

Single 125 Euro + KDV

Double 140 Euro + KDV

Hilton Garden Inn Bayraklı

Single 3950 TL + KDV

Double 4700 TL + KDV

sonfiyat.com

Tüm seyahatleriniz için en ekonomik alternatifler

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.