Tatil Planınızı Beraber Yapalım

Yazın en güzel günlerini Viking Turizm güvencesiyle planlamaya ne dersiniz?

Farklı bölgelerdeki tatil alternatiflerinizi bizimle paylaşın, biz de size uygun bütçede tatil önerileri sunalım. “Güvenli Turizm Sertifikası”na sahip butik otellerden tatil köylerine kadar çeşitli seçeneklerimizden yararlanın.

Yaz tatili dışında, kültür turları, doğa gezileri, konsept oteller ve villa seçenekleri ile en uygun tatili sizin için araştıralım.

Viking Turizm’in avantajlı fiyatlarından faydalanmak için 0212 334 26 00 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Popüler THY Destinasyonları ve Fiyatları

Çıkış DestinasyonVarış DestinasyonFiyat
İstanbul (IST)Köln$194,00
İstanbul (IST)Venedik$299,00
İstanbul (IST)Bologna$299,00
İstanbul (IST)Barcelona$422,00
İstanbul (IST)Lisbon$475,00
İstanbul (IST)Boston$992,00
İstanbul (IST)Chicago$989,00
İstanbul (IST)Washington$989,00
İstanbul (IST)Bangkok$1.001,00
İstanbul (IST)San Francisco$1.080,00
İstanbul (IST)Toronto$1.067,00
İstanbul (IST)Miami$1.102,00
İstanbul (IST)Seul$1.143,00

Vergiler dahil, gidiş-dönüş fiyatlardır*

Temmuz Ayına Özel İçerikler

İş Seyahatinde Yaşanabilecek Zorluklara Çözümler

İş seyahatleri, iş dünyasında kariyer gelişimi ve iş fırsatları açısından büyük önem taşır. Ancak, iş seyahatleri genellikle alışılmış çalışma rutininden sapmayı ve çeşitli zorluklarla başa çıkmayı gerektirir. Bu zorlukları minimize etmek ve seyahatinizi daha verimli ve keyifli hale getirmek için bazı etkili stratejileri aşağıda listeledik!

Karbon Ayak İzi Hesaplayan Uygulamalar

Özellikle yaz aylarında seyahatler daha sık ve dünyayı daha fazla kullanıyor gibiyiz. İşte tam bu noktada karbon ayak izinizi hesaplayan uygulamalar için bir içerik hazırladık. Uygulamalar sayesinde daha iyi bir dünya bizi bekliyor!

Kurumsal Seyahatlerde Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir Kurumsal Seyahatler Nasıl Olur?

Şirketler, sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak ve çevreye olan etkilerini azaltmak için çevre dostu uygulamaları benimsemelidir. İşte sürdürülebilir kurumsal seyahat için bazı çevre dostu uygulamalar!

Sürdürülebilir Kurumsal Etkinlikler

Sürdürülebilir etkinlikler çalışma hayatında önemli bir yere sahiptir. kongre, sergi, Fuar, konferans, panel, sempozyum gibi etkinlikler ürün tanıtımı, marka prestijini artırma, müşteri portföyünü genişletme, yeni iş birlikleri kurma gibi fırsatlar sunar. Detaylar için aşağıdaki sayfamızı incelemenizi öneririz.

İlginizi Çekebilecek Bonus Konu!

2024 Yapay Zeka Konferansları

Yapay zeka, iş dünyasını ve teknolojiyi hızla dönüştürüyor. Doğal dil işleme (NLP), sinir ağları ve diğer AI konseptleri öylesine hızlı gelişiyor ki, bu durum en büyük teknoloji uzmanlarının bile başını döndürüyor. İşte sizi bambaşka bir evrene taşıyacak 11 yapay zekakonferans listesi!

Vize Haberleri

İspanya vize randevusu sisteminde yeni bir uygulama başlatılmıştır.

Başvuru sahipleri, bireysel olarak aşağıdaki bağlantı üzerinden hesap oluşturup kişisel bilgilerini ve fotoğrafını sisteme yükledikten sonra randevu ekranına yönlendirilecektir.

Form doldurma sürecinde verilen bilgilerin doğru ve hatasız olması önemlidir; form tamamlandıktan sonra değişiklik yapma imkanı bulunmamaktadır.

Daha fazla bilgi için vize@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilirsiniz.

Otel Önerileri

Fiyatlara kahvaltı dahildir.
Sadece iş amaçlı seyahatler için geçerli fiyatlardır.

Conrad İstanbul

Single 220 Euro + KDV

Double 240 Euro + KDV

Hilton İstanbul Bosphorus

Single 220 Euro + KDV

Double 240 Euro + KDV

Double Tree BY Hilton Bodrum Marina Vista

Single 6200 TL + KDV

Double 6500 TL + KDV

sonfiyat.com

Tüm seyahatleriniz için en ekonomik alternatifler

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.