Güncel Covid-19 Seyahat Kısıtlamalarını web sitemizden takip edebilirsiniz

Viking Turizm olarak COVID-19 pandemisinin seyahat sektörüne etkisini her alanda izlemeye gayret ediyoruz.

Seyahat uyarıları, ülkeler arası ulaşımda gerekliliklerini izleyerek müşterilerimizi, gezginlerimizi ve yolcularımızı bilgilendirmeye çalışıyor birlikte bilinçli seyahat kararları vermeyi amaçlıyoruz.

https://www.vikingturizm.com.tr/covid-19

Sanal Etkinlikler

Pandemi süreci ile hayatımıza daha sık görmeye başladığımız sanal etkinliklerin her aşamasında müşterilerimiz ile birlikteyiz.

Etkinlik dünyasında önemli bir parçası olarak hayatımıza daha çok yer almaya başlayan dijital etkinliklerde; tasarımdan amaca yönelik uygun platform seçimine kadar gerçek bir etkinlikte olduğu gibi tüm süreçlerde yer almaktayız

Giderek yaygınlaşan çevirim içi ve çevirim dışı iki farklı etkinlik olgusunun bir arada bulunması anlamına gelen Hibrid etkinlikler ile her türlü organizasyonu daha ilgi çekici, doğru ve yaygın hedef kitleye etkileşimi hedefliyoruz.

Sanal fuardan, sanal turlara kadar, online toplantı, konferans, kongre, lansman ve hatta iş ağı oluşturma gibi değişik amaçlara yönelik en
uygun platform seçiminden, organizasyonun hedefine göre özel çözümler tasarlıyor, içerik oluşturuyor ve tüm bunların raporlaması ile sonuç analizleri yapıyoruz.

Alanın en iyi uygulamalarını bir araya getirerek Multi platform hizmetler ile doğru uygulama seçimi doğru sonuçlara ulaşabilmekteyiz.

Ayrıntılı bilgi için mice@vikingturizm.com.tr

THY Aile indirimi

Türk Hava Yolalrı iç hat seferlerinde 27 Kasım 2020-06 Mayıs 2021 tarihleri arasında(sabiha Gökçen, Ercan, Anadolujet ve codeshare seferleri hariç) iç hat aile indirimi kampanyası yapıyor. Ayrıntılı bilgi seyahat danışanlarımızda.

Vize Haberleri

 

Rusya Federasyonu ( E-vize )
01.01.2021 tarihi itibari ile Rusya Federasyonu vize işlemleri online e-vize uygulamasına geçiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları da dahil toplamda 52 ülke vatandaşı e-vize uygulamasından yararlanabilecekler.

Birleşik Arap Emirlikleri ( Çocuklu Aileler için Dubai Vizesi Avantajı )
18 yaş altında olan yolcularımız, aileleri ile beraber Dubai'ye seyahat etmek için ailece vize başvurusunda bulunduklarında vize ücretinden muaf olup sadece vize servis bedeli uygulanacaktır.

Yunanistan ( Kosmos HES Kodu Uygulaması )
Yunanistan’ın İstanbul’daki resmi vize başvuru merkezi olan KOSMOS ofislerine girişler sadece HES kodu ile yapılabilecektir. Vize başvurusu için şahsen katılım sağlayacak tüm başvuru sahiplerinin HES kodunu başvurudan önce hazır bulundurması gereklidir.

Meksika ( Uçuş ve E-vize )
02.12.2020 tarihi itibari ile Meksika’ya uçuşlar tekrardan başlamış olup Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi T.C vatandaşları Meksika vizelerini online olarak temin edebilecektir. T.C vatandaşı Yeşil ve Gri pasaport sahiplerinin Meksika vizelerini Elçilik veya Konsolosluktan temin etmeleri gerekiyor.

İtalya: ( İDATA Mobil servis )
01.12.2020 tarihi itibari ile İstanbul’dan yapılacak vize başvurularında mobil başvuru hizmetine başlamıştır. iDATA Mobil ekibi işyerinize gelerek biometrik kayıt (parmak izi alımı) işlemi gerçekleştirilebilecektir.

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.vikingon.com

Online Kurumsal Oyunlar

Evlere kapanmak durumunda kaldığımız bu dönemde çalışanlara yönelik motivasyon, kurumsal takım aktiviteleri ve online oyun aktiviteleri alternatifleri için etkinlik departmanımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Bilgi için mice@vikingturizm.com.tr

İstanbul Polat Renaissance Bosphorus Otelinden Şehrin Merkezinde Tatil Keyfi.

Lezzetli ve keyifli Konaklama paketi
1250 TL’den

Öğle yemekli konaklama paketi
1000 TL’den

Romantik Konaklama Paketi
800 TL’den

başlayan fiyatlar ile

Yurtiçi Turlar

Sokağa çıkma yasağı bitince tur önerilerimiz

https://www.vikingturizm.com.tr/yurtici-turlar