Hava Yolları

Anadolujet

15 Ocak 2021 tarihi itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ndan Irak'ın Erbil ve Bağdat şehirlerine direkt uçuşlar başlıyor.
https://www.vikingturizm.com.tr/blog/anadolujet-istanbul-irak-seferleri-baslyor

Etihad

17 Ocak 2021'den itibaren, yeniden İstanbul, Türkiye'ye haftada iki kez uçmaya başlıyor.
https://www.vikingturizm.com.tr/blog/etihad-istanbula-seferleri-yeniden-baslyor

Otellerde Stüdyo Hizmetleri

Pandemi döneminde artan kurumsal dijital etkinlikler için otellerde greenbox stüdyolardan, canlı yayına kadar hizmetler sunmaya başladılar. Dijital etkinlik paketleri gibi bir oluşumla üst düzey tüm hijyen kurallarıyla birlikte kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, ödül törenleri, konser, lansman gibi buluşmalara ev sahipliği yapıyorlar. Konuyla ilgili derlediğimiz içeriğimize https://www.vikingturizm.com.tr/blog/otellerden-studyo-hizmetleri linkten ulaşabilir, etkinlikleriniz için mice@vikingturizm.com.tr ye mail atabilirsiniz.

Güncel Covid-19 Seyahat Kısıtlamalarını web sitemizden takip edebilirsiniz

Viking Turizm olarak COVID-19 pandemisinin seyahat sektörüne etkisini her alanda izlemeye gayret ediyoruz.

Seyahat uyarıları, ülkeler arası ulaşımda gerekliliklerini izleyerek müşterilerimizi, gezginlerimizi ve yolcularımızı bilgilendirmeye çalışıyor birlikte bilinçli seyahat kararları vermeyi amaçlıyoruz.

https://www.vikingturizm.com.tr/covid-19

Vize Haberleri

AB Ülkeleri:
AB ülkeleri seyahat kısıtlaması henüz devam etmekte olup, bazı istisnai durumlar için özel koşullu vize başvuruları konsolosluk onayı ile kabul edilmektedir.

İstisna içeren durumlar, zorunlu hallerde aile ziyaretleri örneğin ölüm/cenaze, düğün veya kendi çocuğunun doğumu, AB vatandaşı eş ile birlikte seyahat, tıbbi tedaviler ve Uluslararası yük taşımacılığında çalışan tır şoförleri’nin vize talepleridir.

Filipinler:
İkinci bir duyuruya kadar T.C vatandaşları da dahil vize başvuruları süresiz olarak durdurulmuştur.

Bangladeş:
Pandemi süreci ile birlikte vize başvurularında zorunlu olarak talep edilmeye başlanan Negatif PCR test zorunluluğu kaldırılmıştır. Ülkeye seyahat esnasında maksimum 72 saat önce yaptırılmış Negatif PCR testi talep edilmektedir.

Sanal Etkinlikler

Pandemi süreci ile hayatımıza daha sık görmeye başladığımız sanal etkinliklerin her aşamasında müşterilerimiz ile birlikteyiz.

Etkinlik dünyasında önemli bir parçası olarak hayatımıza daha çok yer almaya başlayan dijital etkinliklerde; tasarımdan amaca yönelik uygun platform seçimine kadar gerçek bir etkinlikte olduğu gibi tüm süreçlerde yer almaktayız

Giderek yaygınlaşan çevirim içi ve çevirim dışı iki farklı etkinlik olgusunun bir arada bulunması anlamına gelen Hibrid etkinlikler ile her türlü organizasyonu daha ilgi çekici, doğru ve yaygın hedef kitleye etkileşimi hedefliyoruz.

Sanal fuardan, sanal turlara kadar, online toplantı, konferans, kongre, lansman ve hatta iş ağı oluşturma gibi değişik amaçlara yönelik en
uygun platform seçiminden, organizasyonun hedefine göre özel çözümler tasarlıyor, içerik oluşturuyor ve tüm bunların raporlaması ile sonuç analizleri yapıyoruz.

Alanın en iyi uygulamalarını bir araya getirerek Multi platform hizmetler ile doğru uygulama seçimi doğru sonuçlara ulaşabilmekteyiz.

Ayrıntılı bilgi için mice@vikingturizm.com.tr

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.vikingon.com

5* MSC POESIA ile İstanbul ve Kuşadası çıkışlı Ege ve Akdeniz turları

İstanbul ve Kuşadası hareketli seferler Kasım 2021’den itibaren başlıyor!

11 gecelik İstanbul, Kuşadası, Pire, Yunanistan ve İtalya’nın Palermo, Civitavecchia ve Cenova limanlarına muhteşem bir yolculuk sizleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi için http://www.vikingturizm.com.tr/gemi-gezileri

Mövenpick İzmir

Single: 60 Euro + KDV

Double: 75 Euro + KDV

Elite World Sapanca

Single: 650 TL + KDV

Double: 770 TL+ KDV

Wyndham Grand Levent

Single: 95 Euro + KDV

Double: 105 Euro + KDV