Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları BALKAN ve UKTAYNA promosyonu https://www.vikingturizm.com.tr/blog/turk-hava-yollari-ile-balkan-ve-ukrayna

Türk Hava Yolları 27 Haziran 2021 tarihi itibariyle haftada 1 Ankara (ESB) - Basel (BSL) - Ankara (ESB) seferlerine başlıyor.

Türk Hava Yolları 19 Haziran 2021 tarihi itibariyle Kayseri - Cenevre (GVA) - Kayseri seferlerine haftada 1 kez olmak üzere başlıyor.

Otellerde Stüdyo Hizmetleri

Pandemi döneminde artan kurumsal dijital etkinlikler için otellerde greenbox stüdyolardan, canlı yayına kadar hizmetler sunmaya başladılar. Dijital etkinlik paketleri gibi bir oluşumla üst düzey tüm hijyen kurallarıyla birlikte kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, ödül törenleri, konser, lansman gibi buluşmalara ev sahipliği yapıyorlar. Konuyla ilgili derlediğimiz içeriğimize https://www.vikingturizm.com.tr/blog/otellerden-studyo-hizmetleri linkten ulaşabilir, etkinlikleriniz için mice@vikingturizm.com.tr ye mail atabilirsiniz.

Güncel Covid-19 Seyahat Kısıtlamalarını web sitemizden takip edebilirsiniz

Viking Turizm olarak COVID-19 pandemisinin seyahat sektörüne etkisini her alanda izlemeye gayret ediyoruz.

Seyahat uyarıları, ülkeler arası ulaşımda gerekliliklerini izleyerek müşterilerimizi, gezginlerimizi ve yolcularımızı bilgilendirmeye çalışıyor birlikte bilinçli seyahat kararları vermeyi amaçlıyoruz.

https://www.vikingturizm.com.tr/covid-19

Vize Haberleri

İTALYA
İtalya İstanbul Başkonsolosluğu kısa süreli ticari amaçlı vize başvurularını kabul etmeye başlamıştır. Turistik vize başvuruları henüz kabul edilmemektedir..

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ (DUBAİ)
Birleşik Arap Emirlikleri Turistik vize başvuruları kabul edilmeye başlanmış olup erkek başvuru sahipleri için vizelerin ret edilme oranı yüksek olup eşi ile birlikte seyahat edecek başvuru sahipleri için bir sorun bulunmamaktadır.

PAKİSTAN
Pakistan Konsolosluğu / Elçiliği 01.02.2021 tarihi itibari ile etiket vize uygulamasına son vermiş olup sadece e-vize işlemler kabul edilmektedir. Pakistan e-vize resmi sayfa linki Elektronik vize hizmetimiz için vize departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sanal Etkinlikler

Pandemi süreci ile hayatımıza daha sık görmeye başladığımız sanal etkinliklerin her aşamasında müşterilerimiz ile birlikteyiz.

Etkinlik dünyasında önemli bir parçası olarak hayatımıza daha çok yer almaya başlayan dijital etkinliklerde; tasarımdan amaca yönelik uygun platform seçimine kadar gerçek bir etkinlikte olduğu gibi tüm süreçlerde yer almaktayız

Giderek yaygınlaşan çevirim içi ve çevirim dışı iki farklı etkinlik olgusunun bir arada bulunması anlamına gelen Hibrid etkinlikler ile her türlü organizasyonu daha ilgi çekici, doğru ve yaygın hedef kitleye etkileşimi hedefliyoruz.

Sanal fuardan, sanal turlara kadar, online toplantı, konferans, kongre, lansman ve hatta iş ağı oluşturma gibi değişik amaçlara yönelik en
uygun platform seçiminden, organizasyonun hedefine göre özel çözümler tasarlıyor, içerik oluşturuyor ve tüm bunların raporlaması ile sonuç analizleri yapıyoruz.

Alanın en iyi uygulamalarını bir araya getirerek Multi platform hizmetler ile doğru uygulama seçimi doğru sonuçlara ulaşabilmekteyiz.

Ayrıntılı bilgi için mice@vikingturizm.com.tr

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.vikingon.com

Hafta Sonu Önerilerimiz

Suma Sanjatı

Suma Sanjati; çalışanlar ve yakın bir yere şehirden uzaklaşmak için kaçış noktası ve huzurlu bir yaşam alanı sunuyor. Ayrıca iş dünyası için de benzersiz bir etkinlik alanı olarak hizmet verebiliyor. Üst düzey konfor, hijyen ve hizmet ile , üstün kalite malzelerle inşa edilmiş profesyonel bir ekip ile size Şile Yeniköy’de sıcak bir ortam sunuyor.

Longosphere Glamping

Hafta stresini üzerinizden atmaya yönelik bir hafta sonunuzu unutulmaz bir anıya dönüştürmek için sahili, longoz ormanı, gölleriyle muhteşem bir doğayasıyla konuklarını ağırlıyor Değişik aktivitelerle güzel bir zaman geçirmek isteyenleri bekliyor.

Sapanca Villa Vadi Oteli

Sapanca villa vadi oteli villa tarzında tasarlanmış 3000 m2 yaşam alanı, açık hava terası, açık yemek terası ve 162 m2 müstakil havuzuyla 440 m2 8 odasıyla fark yaratan bir dinlenme yaşayabilirsiniz. Sapancanın saklı incisi Kırkpınarda merkeze ve göle yürüyüş mesafesinde kuş sesleri içerisinde şehrin gürültüsünden uzak huzurlu mutlu ve güvenli bir tatil için alternatif olabilir

Uludağ Kamping Oteli

Uludağ Kamping oteli tatile farklı bakış açısı sunan tesislerden biri olup kamp amaçlıdır. Uludağ eteklerinde Güney yamaçta şehir merkezine 50km mesafede 4 adet klube ve kamp alannlarıyla hizmet vermektedir.

Otellerden

Mövenpick İzmir

Single: 60 Euro + KDV

Double: 75 Euro + KDV

Ritz Carlton İstanbul

Single: 130 Euro + KDV

Double: 130 Euro+ KDV

Akra Barut

Single: 585 TL

Double: 720 TL