Pandemi Döneminde Toplantı ve Etkinlikler Deneyimi

Pandeminin hayatımıza girişi ile en fazla etkinlik organizasyonları etkilendi. Temmuz ayı ile birlikte yüz yüze erkinlikler için izinler çıkınca bizler de yeni düzene ayak uydurarak etkinlik yapış şeklimizi yeniden şekillendirdik.

https://www.vikingturizm.com.tr/blog/pandemi-doneminde-toplanti-ve-etkinlikler-deneyimi

Otellerden Dijital Etkinlikler için Stüdyo Hizmetleri

Pandemi döneminde artan kurumsal dijital etkinlikler için otellerde greenbox stüdyolardan, canlı yayına kadar hizmetler sunmaya başladılar. Dijital etkinlik paketleri gibi bir oluşumla üst düzey tüm hijyen kurallarıyla birlikte kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, ödül törenleri, konser, lansman gibi buluşmalara ev sahipliği yapıyorlar. Konuyla ilgili derlediğimiz içeriğimize https://www.vikingturizm.com.tr/blog/otellerden-studyo-hizmetleri linkinden ulaşabilir, etkinlikleriniz için mice@vikingturizm.com.tr ye mail atabilirsiniz.

Güncel Covid-19 Seyahat Kısıtlamalarını web sitemizden takip edebilirsiniz

Viking Turizm olarak COVID-19 pandemisinin seyahat sektörüne etkisini her alanda izlemeye gayret ediyoruz.

Seyahat uyarıları, ülkeler arası ulaşımda gerekliliklerini izleyerek müşterilerimizi, gezginlerimizi ve yolcularımızı bilgilendirmeye çalışıyor birlikte bilinçli seyahat kararları vermeyi amaçlıyoruz.

https://www.vikingturizm.com.tr/covid-19

Vize Haberleri

Turistik seyahatlerin mümkün olamadığı ve çoğu ülkelere uçuş yasağı olan bugünlerde, ticari vizelerin ve bazı konsoloslukların durumları hakkında bilgi vermek isteriz:

https://www.vikingturizm.com.tr/blog/guncel-vize-surecleri-hakknda

Sanal Etkinlikleriniz için Neler Yapıyoruz

Hızı her geçen gün artarak devam eden teknolojinin değişim ve yenilenme sürecine uyum sağlayarak, kurumsal markalarımızla tecrübemizi dijital etkinliklerde de inovasyon ve teknoloji ile buluşturuyoruz.

Dijital etkinlik konsepti, stratejik içerik planlaması, etkinlik akışı, görsel tasarım (online&offline afiş, davetiye, duyuru, vb.) ve altyapı çözümlerinin tamamını sizin için planlayıp, fiziksel etkinliklerde olduğu gibi, etkinlik öncesi ve sonrası hizmetlerimiz ile tüm süreçlerde yer alıyoruz.

https://www.vikingturizm.com.tr/blog/sanal-etkinlikleriniz-icin-neler-yapyoruz

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.vikingon.com

Mavi Yolculuk

Bir yer hayal edin; kristal gibi parlayan mavi sulara açılıyor, güneşin tadını çıkarırken taze Ege havasını içinize çekiyorsunuz. Binlerce yıllık tarihin ve eşsiz bir doğanın çevrelediği koylarda sadece siz ve misafirlerinize özel çeşitli “Mavi Yolculuk” rotalarını keşfedin. İhtiyaca göre kiralayabileceğiniz çeşitli boy ve kapasitelerdeki lüks teknelerimizi en cazip fiyatlarla sunuyoruz. Mavi Yolculuk, yeni deneyimlere kucak açan destinasyonlarıyla kalbi Ege’de kalanlara özel olarak hazırlandı.

https://www.vikingturizm.com.tr/mavi-yolculuk