Tatil

Yazın en güzel günlerini, Viking Turizm güvencesiyle gelin birlikte tasarlayalım.

Farklı bölgelerde yapmak istediğiniz tatil alternatifini bizlerle paylaşın sizin için dilediğiniz bütçede tatil önerimizi paylaşalım.

“Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.

Yaz tatiline alternatif olarak kültür turları, doğa gezileri, konsept oteller ile çeşitli villa alternatiflerinden sizin için en uygununu araştıralım, Viking Turizm’in avantajlı fiyatlarından yararlandıralım.
Soru ve talepleriniz için mice@vikingturizm.com.tr mail atabilir, https://www.vikingturizm.com.tr/yurtici-tatil den alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Güncel Covid-19 Seyahat Uygulamaları

Viking Turizm olarak COVID-19 pandemisinin seyahat sektörüne etkisini her alanda izlemeye gayret ediyoruz.

Seyahat uyarıları, ülkeler arası ulaşımda gerekliliklerini izleyerek müşterilerimizi, gezginlerimizi ve yolcularımızı bilgilendirmeye çalışıyor birlikte bilinçli seyahat kararları vermeyi amaçlıyoruz.

https://www.vikingturizm.com.tr/covid-19

Hava Yolları

Sun express
Sun Express 2021 Yaz Sezonu İç Hat Uçuş tarifesi yenilikleriyle beraber uçuşlara açıldı. Detaylar için https://www.vikingturizm.com.tr/blog/sunexpress-2021-yaz-sezonu-ic-hat-ucus-tarifesi

Türk Hava Yolları
Pandemi döneminde seyahatini gerçekleştiremeyen yolcular için yeni kurallar yayınladı

http://duyuru.vikingturizm.com.tr/vikingturizm-duyurular/turk-hava-yollar-yolcular-icin-taninan-ilave-haklar

Mavi Yolculuk

Bir yer hayal edin; kristal gibi parlayan mavi sulara açılıyor, güneşin tadını çıkarırken taze Ege havasını içinize çekiyorsunuz. Binlerce yıllık tarihin ve eşsiz bir doğanın çevrelediği koylarda sadece siz ve misafirlerinize özel çeşitli “Mavi Yolculuk” rotalarını keşfedin. İhtiyaca göre kiralayabileceğiniz çeşitli boy ve kapasitelerdeki lüks teknelerimizi en cazip fiyatlarla sunuyoruz. Mavi Yolculuk, yeni deneyimlere kucak açan destinasyonlarıyla kalbi Ege’de kalanlara özel olarak hazırlandı.

https://www.vikingturizm.com.tr/mavi-yolculuk

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.vikingon.com

Vize Haberleri

İsviçre

Türkiye’den İsviçre’ye seyahat edecek yolcuların 19.04.2021 tarihi itibari ile 10 günlük karantina uygulamasına tabii tutulacaktır.

Azerbaycan

01.04.2021 tarihi itibari ile T.C vatandaşları Azerbaycan’a yeni tip kimlik kartı ile pasaport ve vize gereksinimi olmadan seyahat edebileceklerdir.

Almanya

Almanya seyahat gerekliliklerini güncellemiş olup sadece aşağıda belirtilen özel durumlarda vize başvurularını kabul edecektir.
  1. Zorunlu hallerde vize randevusu alınabiliyor. Birinci dereceden yakın aile ziyaretleri, ölüm/ cenaze, düğün, çocuğun yakın zamanda Almanya’da doğması.
  2. İşveren tarafından Almanya’ya gönderilmiş makine/tesislerin montajı, bakımı, onarımı ve işletmesi için kaçınılmaz iş seyahatleri durumunda.
  3. Fuar katılımcıları ve fuar ziyaretçileri. Stand kurulumu için gereken personel buna dahil değil. Uluslararası yük taşımacılığında çalışan TIR şoförleri.
  4. Alman vatandaşı, AB vatandaşı ya da AB’de oturma hakkı olanların Türkiye’deki eşleri. Almanya’da yasal ikamet izni olanların uzun süreli hayat arkadaşları.
  5. Çok kısıtlı koşullara bağlı olarak tıbbi tedavilerden yararlanmak isteyenler.

Sanal Etkinlikler

Sanal Etkinlikler de "Yaşam Bilimleri Platformu 2021” 7-9 Nisan 2021 tarihleri arası, eş zamanlı olarak 7 ayrı etkinlik dahilinde 51 oturum ve 180 konuşmacı ile toplam 2100 dinleyiciye 3 gün boyunca canlı yayın Deal Room Events işbirliği ile gerçekleştirdik.

Deal Room Events dijital yayın platformu ve diğer platformlardan sanal etkinlik çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi için: https://www.vikingturizm.com.tr/blog/sanal-etkinlikleriniz-icin-neler-yapyoruz

Yurtiçi Oteller sonfiyat.com'da

Yrur içi otel rezervasyonlarınızı yenilenmiş arama motoru ile sonfiyat.com üzerinden yapabilirsiniz.

https://www.sonfiyat.com

Yeni Lüksün Dünya’daki İlk Oteli 21 Mart’ta Açıldı.
Mett Hotel & Beach Resort Bodrum

İki kişilik Deluxe oda kahvaltı dahil : 365 EUR’dan başlayan fiyatlarla.

Dilerseniz Yarım pansiyon ve Tam pansiyon konaklama imkanı.

Adriyatik Rivierası One & Only Portonovi Karadağ 1 Mayıs’da açılıyor

İki kişilik Portonovi oda kahvaltı dahil : 499 EUR’ başlayan fiyatlarla.

Dilerseniz Yarım pansiyon ve Tam pansiyon konaklama imkanı.

Mılennıum Resort Omman Mussanah

İki kişilik Deluxe oda kahvaltı dahil : 105 USD

13 Nisan – 31 Ekim 2021 tarihleri arası konaklamalarda geçerlidir.

Yarım pansiyon, Tam pansiyon ve Herşey dahil konaklama imkanı.

Kastamonu’da Park Dedeman Kastamonu açıldı

Fiyatlar

Single: 289TL
Double: 339TL

KDV ve Kahvaltı dahil