Tatil planlarınızı birlikte yapalım

Yazın en güzel günlerini, Viking Turizm güvencesiyle gelin birlikte tasarlayalım.

Farklı bölgelerde yapmak istediğiniz tatil alternatifini bizlerle paylaşın sizin için dilediğiniz bütçede tatil önerimizi paylaşalım.

“Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.

Yaz tatiline alternatif olarak kültür turları, doğa gezileri, konsept oteller ile çeşitli villa alternatiflerinden sizin için en uygununu araştıralım, Viking Turizm’in avantajlı fiyatlarından yararlandıralım.
Soru ve talepleriniz için mice@vikingturizm.com.tr mail atabilir, https://www.vikingturizm.com.tr/yurtici-tatil den alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Ülkelerin seyahat kısıtlamaları ve Covid 19 dönemi seyahat uygulamaları

Viking Turizm olarak COVID-19 pandemisinin seyahat sektörüne etkisini her alanda izlemeye gayret ediyoruz.

Seyahat uyarıları, ülkeler arası ulaşımda gerekliliklerini izleyerek müşterilerimizi, gezginlerimizi ve yolcularımızı bilgilendirmeye çalışıyor birlikte bilinçli seyahat kararları vermeyi amaçlıyoruz.

https://www.vikingturizm.com.tr/covid-19

Hava Yolları

Türk Hava Yolları Aile İndirimi
15 Nisan 2021- 24 Mart 2022 tarihleri arasında yapılacak biletlemeler ve seyahatlerde geçerli olan kampanyada ekonomi kabini ücretleri üzerinden %20 indirim sunulmaktadır.

SunExpress Kurumsal Programı
Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, havacılık sektöründeki 30 yılı aşan tecrübesi ve tatil havayolu uzmanlığı ile Türkiye ile Avrupa arasında 27 ülkede 50’den fazla destinasyona uçuş gerçekleştiriyor. 39 uçaklık filosu ile Antalya ve İzmir ağırlıklı bir çok yurtiçi ve yurtdışı artan uçuş ağı ile hizmet verirken kurumlara özel programı ile avantajlar sunuyor. Detaylar için tıklayın

Vize Haberleri

Amerika Vize Yenileme Fırsatı

Son 12 ay içerisinde vize süresi biten veya bitmesine yakın Amerika (B1/B2) Turistik ve Ticari vizeleri mülakatsız olarak yenilenmektedir.

Daha önceden alınmış 10 yıllık vizenin Türkiye’deki Amerika diplomatik temsilciliklerinden alınmış olması ve önceki vizede 10 parmak izi alınmış olması gerekmektedir.

Belirtilen şartlar karşılandığı takdirde başvuru sahiplerinin Amerika Büyükelçiliği / Başkonsolosluğuna gitmeden mülakatsız olarak vize yenileme işlemleri Viking Turizm Vize Departmanı tarafından takip edilmektedir. Detayli bilgi için vize@vikingturizm.com.tr

Macaristan

11 Mayıs 2021 saat 00:01’den itibaren Ülkemiz ve Macaristan arasında varılan anlaşma çerçevesinde;

*Macaristan’ın Ankara Büyükelçiliğinin gerekli vize koşullarını haiz olup vize alanlar ile geçerli vize hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Türkiye’de yetkili makamlarca tanzim edilen Covid-19 bağışıklık/aşı sertifikaları ile PCR testi ibrazı ve karantinaya tabi olmadan Macaristan’a seyahat edebilecekleri,

*Macaristan vatandaşlarının da Macaristan yetkili makamlarınca tanzim edilmiş Covid-19 bağışıklık/aşı sertifikalarıyla Türkiye’ye test ve karantina zorunluluğundan muaf bir şekilde girmelerine izin verileceği kararlaştırılmıştır.

Sanal Etkinlikler

Bu ay 19-20 Mayıs günlerinde Deal Room Sanal Etkinlik Platfomu’nda gençlik forumu organizasyonuna destek veriyoruz.

+50 konuşmacı ve 100’ün üzerinde marka katılımıyla Atakum Belediyesi öncülüğünde hayata geçirilecek etkinlikte 10.000’nin üzerinde birebir görüşmenin gerçekleşmesi planlanıyor.

Yüzyılın Rotası’nda, 5.000 fikir sahibi genç ile 1.000 profesyoneli buluşturma ortamı sağlanırken katılımcılar aralarında 15 er dakikalık birebir görüşmeler gerçekleştirebilecekler.

https://yuzyilinrotasi.com

Mavi Yolculuk

Bir yer hayal edin; kristal gibi parlayan mavi sulara açılıyor, güneşin tadını çıkarırken taze Ege havasını içinize çekiyorsunuz. Binlerce yıllık tarihin ve eşsiz bir doğanın çevrelediği koylarda sadece siz ve misafirlerinize özel çeşitli “Mavi Yolculuk” rotalarını keşfedin. İhtiyaca göre kiralayabileceğiniz çeşitli boy ve kapasitelerdeki lüks teknelerimizi en cazip fiyatlarla sunuyoruz. Mavi Yolculuk, yeni deneyimlere kucak açan destinasyonlarıyla kalbi Ege’de kalanlara özel olarak hazırlandı.

https://www.vikingturizm.com.tr/mavi-yolculuk

Exedra Hotel Kapadokya

Exedra Hotel Kapadokyada sizleri masal gibi bir balayına davet ediyoruz.

• Giriş günü odaya sürpriz ikram ve süsleme
• Odaya erken giriş ve geç çıkış imkanı (Otel müsaitliği doğrultusunda)
• Size özel hazırlanan odada konaklama
• Belirlenen menü ile 2 kişilik bir akşam yemeği
• Masaj rezervasyonlarında %10 indirim

TUI Blue Ephesus Aqua Fantasy Aqua Park Hotel Kuşadası

Ultra Herşey Dahil konaklama imkanı ile Aqua Fantasy aqua park giriş bileti dahil

İki kişilik odada kişi başı 639 TL’den başlayan fiyatlarla eşsiz bir tatil fırsatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

W Maldives Hotel

Sizi beyaz kumlu plajların , turkuaz lagünlerin ve nefes kesici resiflerin harikalar diyarında tatilinizi geçrimeye davet ediyoruz.

W Maldives’deki geçireceğiniz zaman diliminde kristal mavi suları, eşsiz resifleri ve bembeyaz kumsallarında harika vakit geçirirken dalış merkezi, fitness merkezi ve eşsiz SPA merkezinden faydalanabilirsiniz. Özel fiyatlar ve talepleriniz için fit@vikingturizm.com.tr mail atabilirsiniz.

Yurtiçi Oteller sonfiyat.com'da

Yrur içi otel rezervasyonlarınızı yenilenmiş arama motoru ile sonfiyat.com üzerinden yapabilirsiniz.

https://www.sonfiyat.com

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.vikingon.com