Tatil planlarınızı birlikte yapalım

Yazın en güzel günlerini, Viking Turizm güvencesiyle gelin birlikte tasarlayalım.

Farklı bölgelerde yapmak istediğiniz tatil alternatifini bizlerle paylaşın sizin için dilediğiniz bütçede tatil önerimizi paylaşalım.

“Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.

Yaz tatiline alternatif olarak kültür turları, doğa gezileri, konsept oteller ile çeşitli villa alternatiflerinden sizin için en uygununu araştıralım, Viking Turizm’in avantajlı fiyatlarından yararlandıralım.
Soru ve talepleriniz için mice@vikingturizm.com.tr mail atabilir, https://www.vikingturizm.com.tr/yurtici-tatil den alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Ülkelerin seyahat kısıtlamaları ve Covid 19 dönemi seyahat uygulamaları

Viking Turizm olarak COVID-19 pandemisinin seyahat sektörüne etkisini her alanda izlemeye gayret ediyoruz.

Seyahat uyarıları, ülkeler arası ulaşımda gerekliliklerini izleyerek müşterilerimizi, gezginlerimizi ve yolcularımızı bilgilendirmeye çalışıyor birlikte bilinçli seyahat kararları vermeyi amaçlıyoruz.

https://www.vikingturizm.com.tr/covid-19

Hava Yolları

Türk Hava Yolları New York sefer sayılarını arttırıyor:

THY, ABD’nin New Jersey eyaletindeki Newark Liberty Uluslararası Havalimanı’na seferlerine başladı. THY, Newark’a 13 Haziran 2021 tarihine kadar, pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar olmak üzere haftada 4 sefer düzenleyecek. 13 Haziran’dan itibaren ise haftanın her günü uçuşlar yapılacak
https://www.vikingturizm.com.tr/blog/turk-hava-yollari-amerika-ucak-seferleri-artiyor

Vize Haberleri

Almanya:

01.06.2021 tarihi itibari ile belirlenen koşullar sağlandığı takdirde ön onay işlemi gerekli olmadan Almanya vize başvuruları kabul edilmeye başlanmıştır.

  • Almanya’dan daha önceden alınmış en az 2 yıllık veya üzeri vizesi olanlar
  • En az 2 yıllık alınan vizenin bitiş tarihi 2020 yılı Mart ayı ve sonrasında bitmiş olmalıdır
  • Ticari vize, fuar ziyareti ve aile ziyareti amacı ile vize başvurusu yapacak kişiler.

Belirlenen koşulların tamamını sağlayan başvuru sahipleri için öncelik tanınmaktadır.

Macaristan:

Türkiye ile Macaristan Aşı Sertifikası tanınması Antlaşması sağlanmıştır.

Türkiye’deki yetkili makamlarca tanzim edilen Covid-19 aşı sertifikası bulunan kişilere 11.05.2021 tarihi itibari ile geçerli bir Schengen vizesine sahip kişiler veya yeni vize alacak kişiler için seyahat kısıtlamaları karşılıklı olarak kaldırılmıştır.

2 adet aşısını olmuş ve aşı sertifikasına sahip T.C vatandaşları vize başvurusunda bulunabilir ve Macaristan’a karantina ve PCR test uygulanmadan seyahat edebilirler.

Yunanistan:

Yunanistan turistik vize başvuruları 20.05.2021 tarihi itibari kabul edilmeye başlamıştır.

Henüz giriş yasakları devam etmekle beraber daha önceden Schengen vizesi süresi sona eren veya ilk kez vize başvurusunda bulunacaklar için başvurularda bir kısıtlama yoktur.

Vize başvurularında Covid-19 aşı sertifikası veya antikor testi talep edilmemektedir.

UEFA Euro 2020 Türkiye Çeyrek Final Maçı

A Milli Futbol Takımımızın Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de gerçekleşecek UEFA Euro 2020 Grup maçlarımızın ve Çeyrek Final Mücadelesi Maçının heyecanını birlikte yaşayalım.

Haydi! Bizim çocukların yanında olalım.

Organizasyonlarınız ile Uçak bileti, Otel Rezervasyonu, Havalimanı Transferleri ve Maç Bileti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mavi Yolculuk

Bir yer hayal edin; kristal gibi parlayan mavi sulara açılıyor, güneşin tadını çıkarırken taze Ege havasını içinize çekiyorsunuz. Binlerce yıllık tarihin ve eşsiz bir doğanın çevrelediği koylarda sadece siz ve misafirlerinize özel çeşitli “Mavi Yolculuk” rotalarını keşfedin. İhtiyaca göre kiralayabileceğiniz çeşitli boy ve kapasitelerdeki lüks teknelerimizi en cazip fiyatlarla sunuyoruz. Mavi Yolculuk, yeni deneyimlere kucak açan destinasyonlarıyla kalbi Ege’de kalanlara özel olarak hazırlandı.

https://www.vikingturizm.com.tr/mavi-yolculuk

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.vikingon.com

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, kapılarını açtı

Sade ve neşeli Akdeniz hayatından ilham alan METT Hotels & Resorts; sosyalleşme ve eğlence merkezli bir yaşam tarzı sunan rafine, zarif, rahat ve yepyeni bir otel koleksiyonu. Deniz kıyısındaki lokasyonlarda Akdenizli kimliğiyle faaliyet gösterecek koleksiyonun ilk oteli ise, METT Hotel & Beach Resort Bodrum.

https://www.vikingturizm.com.tr/blog/mett-hotels-resorts-bodrum-acildi

Swiss Chalet

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un benzersiz adresi Chalet, yeni ve farklı konsepti ile yaz sezonu boyunca yerini “Chalet Garden’a” bırakıyor. “Chalet Garden’ın” muhteşem bahçeleri bu yaz İstanbulluların buluşma noktası olarak misafirlerine kapılarını açıyor.

https://www.vikingturizm.com.tr/blog/sehrin-yeni-bulusma-noktasi-swissotel-chalet-garden

Holiday Inn Antalya Lara

Single: 450TL

Double: 600TL

KDV ve Kahvaltı dahil

Ramada Plaza Antalya

Single: 500TL

Double: 650TL

KDV ve Kahvaltı dahil

Kurumsal konaklamalar için geçerlidir.

sonfiyat.com

Yurt içi otel rezervasyonlarınızı, uçak biletlerinizi ve vize başvurularınızı sonfiyat.com üzerinden yapabilirsiniz.

https://www.sonfiyat.com