Ekim Seyahatinizi Birlikte Planlayalım

Ekim’i yaşamak bir başka güzeldir. Ağaçlarda turuncu, kırmızı, kahve tonları hakimken; gökyüzü kendini maviliğe bırakır ve ılık ılık bizi serinletmeye başlar. Ekim ayında tatiller çok keyifli ve neşeli geçer. İş seyahatlerinde de yeni projelere atılmak, yeni girişimler yapmak ve zihin dinçliği için de gerçekten motive edici bir aydır Ekim…

Ekim ayının tadını çıkarabileceğiniz otellerde avantajlı fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlar için sonfiyat.com adresinden faydalanabilirsiniz. “Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.

Alternatif olarak kültür turları, doğa gezileri, konsept oteller ile çeşitli villa alternatiflerinden sizin için biz en uygununu araştırır ve seyahat planınızı kolaylaştırırız.

Ayrıca şirket toplantılarınız ve kurumsal aktivitelerinizi Eylül ayının güzel ikliminden faydalanarak yakın destinasyonlar ve açık alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Viking Turizm’in avantajlı fiyatları için mice@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilir, uygun fiyatlı yurtiçi tatil sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Covıd 19’dan Haberler

İngiltere Türkiye’yi Kırmızı Listeden Çıkardı

İngiltere’nin uluslararası seyahatlere ilişkin trafik ışıkları sisteminde 17 Eylül günü yapılan gözden geçirmeyle Türkiye 22 Eylül 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere kırmızı listeden çıkarılmıştır.

Konuya ilişkin tüm detayları, ‘İngiltere Türkiye’yi Kırmızı Listeden Çıkardı’ haberimizde bulabilirsiniz.

ABD, Avrupa Birliği ve İngiltere’ye Seyahat Kısıtlamalarını Kaldırıyor

ABD, Avrupa Birliği ve İngiltere’ye seyahat kısıtlamalarını kaldırıyor. Seyahat için gerekli tek koşul; iki doz aşı vurulmuş olmak olacak.

Yönetimi Joe Biden’da olan bölgenin seyahat koşullarında bazı değişiklikler meydana geldi. AB ülkelerine ve İngiltere’ye 18 aydır uygulanan seyahat kısıtlamaları artık kalkıyor. Bu habere göre, Kasım ayından itibaren iki doz aşı yaptıranların seyahatlerine izin verilecek.

Habere ilişkin tüm detayları, ‘ABD, Avrupa Birliği ve İngiltere’ye Seyahat Kısıtlamalarını Kaldırıyor’ yazımızda okuyabilirsiniz.

PCR Zorunluluğu İle İlgili En Sık Sorulan Sorular

Sizin için PCR Testi zorunluluğuna dair en çok sorulan soruları derledik. En çok sorulan sorular içeriğimizde merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Avrupa (Schengen Ülkeleri) Giriş Şartları

Covid 19 tedbirleri karşısında ülkelere giriş koşulları ile ilgili haberin detayına buradan ulaşabilirsiniz.

Hava Yolları

Türk Hava Yolları: Meksika Uçuşları Artıyor

Haftanın 6 gününe tekabül eden bu süreçte sizlerde haftanın 6 günü uçak bileti alımı için tercih yapabileceksiniz. Meksika’nın güzellikleri, özellikle farklı damak lezzetlerine sahip mutfağını keşfetmeniz sizi farklı bir dünyaya sürükleyecek. Meksika mutfağı birçok kültürden etkilendiği için oldukça zengindir. Temel besin kaynakları mısırdır, genelde yemeklerde mısır kullanıldığını görebilirsiniz. Sokak başlarında olan atıştırmalıklar her zaman bulabileceğiniz, Meksika’ya özgü lezzetli yiyeceklerdir. Vejeteryanlar için sulu armut kaktüsü iyi bir tercih olabilir. Ayrıca çok lezzetli mantarları olduğundan, enfes mantar yemeklerini de tadabilirsiniz. Meksika’ya dair değerli bilgiler ve haberin detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

SunExpress: Yeni İç Hat Seferleri

Binlerce yıllık geçmişi ile 12 medeniyeti topraklarında kucaklayan, bütün dinleri barış içinde bir arada barındıran bir kültür mozaiği, tarihi ve görsel değerleri ile zamanın durduğu izlenimini veren Güneydoğu’nun şiirsel kentlerinden biri olan Mardin’e 14 Ocak 2022 itibari ile Antalya’dan haftada 2 sefer, 15 Ocak 2022 itibari ile İzmir’den haftada 3 sefer karşılıklı olarak planlandığını ve an itibari ile bilet alımına hazır olduğunu bildirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Habere ilişkin detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Vize Haberleri

Amerika Vizesi Nasıl Alınır?
Amerika vize başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabı için sizlere oldukça faydalı bir içerik hazırladık. İçeriğin devamında, Amerika vizesi için gerekli tüm bilgileri öğrenmiş olacaksınız. Amerika vize başvuru sadece ABD Ankara Büyükelçiliği ve ABD İstanbul Başkonsolosluğu tarafından mülakatla verilmektedir. Herhangi bir aracı kurum / başvuru merkezi veya vize konusunda yetkilendirilmiş farklı bir kurum bulunmamaktadır. Amerika Vizesi Nasıl Alınır? İçeriğimizi okuyarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Güncel Vize Haberleri
En güncel vize haberlerinin yer aldığı haberimizi okuyarak, vize alımına dair en yeni bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sanal Etkinlikler

Pandemi süreci ile hayatımıza giren, gittikçe gelişen ve aşılar ile birlikte eskiden olduğu gibi normal etkinliklere bir adım daha yaklaşıyoruz.

Bu dönemde hibrid etkinliklerle; tasarımdan amaca yönelik uygun platform ve mekan seçimine kadar gerçek bir etkinlikte olduğu gibi tüm süreçlerde yer almaktayız.

Giderek yaygınlaşan çevirim içi ve çevirim dışı iki farklı etkinlik olgusunun bir arada bulunması anlamına gelen Hibrid etkinlikler ile her türlü organizasyonu daha etkileşimli, ilgi çekici, doğru ve yaygın hedef kitleye etkileşimi hedefliyoruz.

Alanın en iyi uygulamalarını bir araya getirerek Multi platform hizmetler ile doğru uygulama seçimi doğru sonuçlara ulaşabilmekteyiz.

Kurumsal Seyahat

Sofitel İstanbul Taksim Toplantı Paket Promosyonu
31 Ekim 2021 tarihine kadar yapılacak 10 odalı grup rezervasyonlarında 1 ücretsiz oda avantajı ile 10 kişilik toplantı paket rezervasyonlarında 1 kişilik toplantı paketi yarım veya tam gün hediye!
Ayrıca;

  • Ücretsiz yüksek hız internet bağlantısı
  • Otel içi tüm restoranlarda %20 indirim
  • 50 Kişilik toplantılarda ücretsiz teknik ekipman
  • Tüm SPA bakımlarında %20 indirim seçenekleri ile.

Kampanya detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.vikingon.com

Akra Barut

Single : 89 Euro ( KDV ve kahvaltı dahil )

Double : 109Euro ( KDV ve kahvaltı dahil )

Park Dedeman Eskişehir

Single : 299TL + KDV ( Kahvaltı dahil )

Double : 399TL+KDV ( Kahvaltı dahil )

Hotel Su

Single : 450TL ( KDV ve kahvaltı dahil )

Double :600TL ( KDV ve kahvaltı dahil )

sonfiyat.com

Tüm seyahtleriniz için en ekonomik alternatifler

https://www.sonfiyat.com'da