Kasım Seyahatinizi Birlikte Planlayalım

Kasım ayı, yağmurlarla geleceğini bizlere haber etti. Sonbaharın son ayı ve kışa merhaba dediğimiz Kasım ayında yeni rotalar çizebilir, kendinize kısa ya da uzun molalar vererek yaşamın tadını çıkarabilirsiniz. Biz sizlerin seyahatleri için dünyadan ve ülkemizden haberleri bu bültende topladık.

Kasım ayının tadını çıkarabileceğiniz otellerde avantajlı fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlar için sonfiyat.com adresinden faydalanabilirsiniz. “Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.

Ayrıca şirket toplantılarınız ve kurumsal aktivitelerinizi Kasım ayının güzel ikliminden faydalanarak yakın destinasyonlar ve açık alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Viking Turizm’in avantajlı fiyatları için mice@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilir, uygun fiyatlı yurtiçi tatil sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Covid 19’dan Haberler

İngiltere Seyahat Kısıtlamaları

04 Ekim 2021 03.00 GMT itibariyle İngiltere’ye düzenlediğimiz TK uçuşlarına ilişkin düzenlemeler kırmızı, turuncu, yeşil renkli sınıflandırma sisteminden, kırmızı ülke listesine ve dünyanın geri kalanından gelenler olarak basitleştirilmiş seyahat önlemlerine dönüşecektir. Kırmızı listede olmayan ülke ve bölgelerden seyahat kuralları, yolcunun aşılanma durumuna bağlı olacaktır.

Tam aşılanmış sayılmak için, İngiltere’ye gelmeden en az 14 tam gün önce, aşağıdaki aşılardan birini eksiksiz olarak yaptırmış olmalısınız.

• Oxford/Astra Zeneca
• Pfizer BioNTech
• Moderna
• Janssen

Haberin devamı ve tüm gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Katar Seyahat Kısıtlamaları

Katar şimdi dünyanın dört bir yanından tam aşılı ziyaretçilere açık. Bu seyahat süreçleri sadece gelen ziyaretçiler için geçerlidir. Aynı zamanda yeşil liste ülkelerinden ve 12 yaşından büyükleri kapsar. Aşılı olan kişilerin herhangi bir karantina zorunluluğu yoktur. Haberin devamı için buraya tıklayabilirsiniz.

Angola Seyahat Kısıtlamaları

13 Ekim 2021 tarihinde açılacak olan Luanda (LAD) hattımız için Angola Sivil Havacılık Otoritesi’nden edindiğimiz covid-19 uygulamaları güncellendi. Angola’ya seyahat için bazı gereklilikler bulunuyor. Peki Angola seyahati için neler gerekiyor? Güncel bilgileri buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Amerika’ya Negatif Sonuçlu PCR Testiyle Giriş

2 yaş ve üzeri yolcuların kalkış saatinden maksimum 3 gün öncesinde numunesi alınmış negatif PCR (nükleik asit test) veya antijen testi sonucuna sahip olmaları gerekiyor.

Amerika girişte aşı kartınıza veya hangi aşıyı olduğunuzla ilgili bir bilgilendirme sorulmuyor, PCR testi şart ve yeterli. Amerika’ya seyahat kuralları yazımızı okuyarak diğer tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Fas otoriteleri tarafından yapılan son güncellemelere göre, 20 Ekim 2021 tarihinden itibaren Hollanda, İngiltere ve Almanya B listesine eklenmiştir.

Hava Yolları

Türk Hava Yolları: İç Hat Uçuşlarda Aile İndirimi

Türk Hava Yolları’nın iç hat uçuşlarında düzenlediği aile indirimi kampanyalarını görmek için haberin devamına buradan erişebilirsiniz.

Türk Hava Yolları: İç Hat Uçuşlarda Erken Rezervasyon Kampanyası

1 Aralık 2021 – 9 Ocak 2022 Seyahatleriniz için harika bir erken rezervasyon kampanyası ile karşınızda olan Türk Hava Yolları, bu tarihler arasında oldukça avantajlı fiyatları sunuyor. Peki bu kampanyadan nasıl faydalanabilirim diyorsanız, buraya tıklayarak tüm detayları öğrenebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

British Airways Club Europe ile Business Class Avantajları

British Airways Club Europe ile Business Class avantajlarından faydalanmanın tam sırası! İndirimli uçuşlar ve hemen rezervasyon imkanı ile bu fiyatlar sizi de mutlu edecek. Fiyatları ve detayları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Emirates: Çocuklara Özel Dubai Kampanyası

Minik yolcularımıza, ara tatil ve sömestr tatillerinde aileleri ile doyasıya eğlenip dinlenmiş ve enerjik olarak okullarına başlamaları için çok özel bir kampanya sunuyoruz. Üstelik bu özel kampanya konforu üst düzeyde sunan, gökyüzünün yıldızı A380 uçaklarımızda da geçerlidir. İndirimler hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Vize Haberleri

Güncel Vize Haberleri

En güncel vize haberlerinin yer aldığı haberimizi okuyarak, vize alımına dair en yeni bilgilere ulaşabilirsiniz.

POLONYA

Polonya vize başvuruları ön onay gerekliliği bulunmadan tüm kategorilerde başvuru kabul edilmeye başlamıştır.

BioNTech aşıları 2 doz olmak ve 2.dozdan sonra 14 gün sonra seyahat etmek koşulu ile seyahatler kısıtlamaları kaldırılmıştır.

KÜBA

Küba Elçiliğinden almış olduğumuz bilgiye istinaden, 15 Kasım itibari ile Küba seyahat kısıtlamaları kaldırılacak olup tüm aşılar kabul edilecektir ve aşı kartı ile seyahat edileceği bilgisi tarafımıza iletilmiştir.

İNGİLTERE

İngiltere vize başvuruları ön onay gerekliliği bulunmadan tüm kategorilerde başvuru kabul edilmeye başlamıştır.

Ekspres vize uygulaması kaldırılmış olup başvuru yapıldıktan sonra işlem süresi 15 iş günü olarak belirlemektedir.

Sanal Etkinlikler

Pandemi süreci ile hayatımıza giren, gittikçe gelişen ve aşılar ile birlikte eskiden olduğu gibi normal etkinliklere bir adım daha yaklaşıyoruz.

Bu dönemde hibrid etkinliklerle; tasarımdan amaca yönelik uygun platform ve mekan seçimine kadar gerçek bir etkinlikte olduğu gibi tüm süreçlerde yer almaktayız.

Giderek yaygınlaşan çevirim içi ve çevirim dışı iki farklı etkinlik olgusunun bir arada bulunması anlamına gelen Hibrid etkinlikler ile her türlü organizasyonu daha etkileşimli, ilgi çekici, doğru ve yaygın hedef kitleye etkileşimi hedefliyoruz.

Alanın en iyi uygulamalarını bir araya getirerek Multi platform hizmetler ile doğru uygulama seçimi doğru sonuçlara ulaşabilmekteyiz.

Best Western Khan Antalya

Single: 330TL ( KDV ve Kahvaltı dahil )

Double: 440TL ( KDV ve Kahvaltı dahil )

The Marmara Bodrum

Single: 90Euro ( KDV ve Kahvaltı dahil )

Double: 110Euro ( KDV ve Kahvaltı dahil )

Divan Çorlu

Single: 430TL+KDV ( Kahvaltı dahil )

Double: 470TL+KDV ( Kahvaltı dahil )

sonfiyat.com

Tüm seyahtleriniz için en ekonomik alternatifler

https://www.sonfiyat.com'da

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.vikingon.com