Aralık Seyahatinizi Birlikte Planlayalım

Kasım ayını geride bıraktığımız bu yeni Aralık ayının size şans getirmesini diliyoruz. Yeni yıla oldukça az kaldı. Geçtiğimiz yıllara göre Covid 19 gibi zorlu bir mücadeleyi atlatan bizler için küçük seyahatler ve planlar hayatımıza renk katabilir. Yeni yıla kurumsal veya özel seyahatler planlamak sizi de heyecanlandırıyor mu? Gelin Aralık seyahatinizi birlikte planlayalım…

Aralık ayının tadını çıkarabileceğiniz otellerde avantajlı fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlar için sonfiyat.com adresinden faydalanabilirsiniz. “Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.

Ayrıca şirket toplantılarınız ve kurumsal aktivitelerinizi Ekim ayının güzel ikliminden faydalanarak yakın destinasyonlar ve açık alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Viking Turizm’in avantajlı fiyatları için mice@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilir, uygun fiyatlı yurtiçi tatil sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Covid 19 Haberleri

Ülkelere Göre Seyahat Koşulları

Pandemi koşullarında Türk vatandaşlarının Avrupa ve bazı ülkelere seyahatlerinde geçerli uygulamaları sizin için derledik. Ülkelere göre giriş koşulları içeriğimizden haberin detayına ulaşabilirsiniz.

İngiltere Seyahat Koşulları Güncellendi

22 Kasım 2021 tarihinde güncellenen değişiklikler, kişilerin seyahat planlarında da değişikliğe neden açtı. İngiltere tarafından kabul edilen aşılar kapsamına aşağıdaki aşılarda dâhil edilecektir:

  • Sinovac
  • Sinopharm Beijing
  • Covaxin
Covid 19 önlemleri kapsamında alınan kararların tamamına, İngiltere Seyahat Koşulları içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Türkiye Seyahat Koşullarında Yeni Kararlar

Türkiye Covid 19 önlemleri kapsamında, seyahat koşullarında değişiklikler yaptı. Ülke giriş çıkışlarında gerekli tutulan bazı prosedürlere dair detayları, Türkiye Seyahat Koşulları haberimizden okuyabilirsiniz.

Havayolu Haberleri

Türk Hava Yolları: Club Teşvik Programı

Yıllık minimum 30.000 TL’lik seyahat harcaması olan, Holdingler, Şirketler, Kurum ve Kuruluşlar (Valilikler, Kaymakamlıklar, Belediyeler, Ticaret Odaları, Kalkınma Ajansları, Vakıflar, Dernekler, Türk Hava Yolları “TCC” Turkish Corporate Club üyesi olabilirler. Bu avantajlı fırsatlar için Türk Hava Yolları Club Teşvik Programı haberimizi okuyabilirsiniz.

Anadolujet: Ankara - Belgrad Seferleri Başlıyor!

Anadolujet Ankara ve Belgrad arası seferlerine başlayacağını duyurdu. Sefer sıklıkları, tarifiler gibi diğer tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları: Türkiye Çıkışlı Orta Avrupa Varışlı Kampanya

Orta Avrupa, Ekonomi kabinde gidiş-dönüş her şey dâhil 129 USD’den başlayan fiyatlarla! Kampanyadan yararlanmak için biletlemenin 17 Kasım 2021-24 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılması, seyahatin 1 Aralık 2021-10 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanyadan yararlanmak ve detayları öğrenmek için, buraya tıklayabilirsiniz.

Anadolujet: İzmir - Tahran Kış Seferleri

İzmir – Tahran arası kış yolculuğuna ne dersiniz? Kurumsal ya da özel tüm seyahatleriniz için Anadolujet İzmir ve Tahran arası kış seferlerini başlattı. Sefer sıklıkları ve tarifelere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Vize Haberleri

2022 Yılı Pasaport Ücretleri

2022 yılında pasaport ücretleri ne kadar olacak, pasaport ücretine zam geliyor mu gibi soruların tamamını derlediğimiz içeriğimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2022 Yılı Schengen Vizesi Ücretleri

Schengen Vizesi için ihtiyacı olan herkes, 2022 yılında güncel vize fiyatlarını merak ediyor.

Sizler için hazırladığımız içerikte, gelecek yıl için Schengen Vize Ücretleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Amerika Vizenizi Mülakatsız Olarak Yenileyin

2008 yılı itibari ile ABD’nin Türkiye’deki temsilciliklerinden alınmış B1/B2 türündeki süresi bitmiş Amerika vizeleri mülakatsız olarak Viking Turizm tarafından yenilenmektedir. Vize yenileme sürecinde başvuru sahibinin konsolosluğa gitmesine gerek olmayacaktır ve işlemler tamamlandıktan sonra pasaportunuz tercih ettiğiniz adresinize teslim edilecektir. Amerika Vizesi Mülakatsız Yenileme içeriğimizden diğer tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Kurumsal Etkinlikler

Hibrit Katılımcı ve Hibrit Etkinlikler

Hibrit etkinlikler hayatımızda nasıl yer alıyor, neler değişiyor bu yazımızda hepsine değinmek istedik. Pandemi döneminde sıkça düzenlediğimiz sanal etkinlikler, seyahat kurallarının gevşemesiyle normal etkinlere geri dönüşle eski hızını kaybediyor. İkisinin birleşimi hibrit etkinler ise hayatımızda daha çok yer alıyor.

Peki hibrit etkinlikler sizin için ne gibi fayda sağlayabilir? İçeriğimizi buraya tıklayarak okuyabilir ve yeni dünyanın enerjisini yakalayabilirsiniz!

Marriott İzmir

Single : 100 Euro+ KDV

Double : 110 Euro+KDV

(Kahvaltı dahil)

Elegance Hotel Marmaris

Single : 400 TL

Double : 600 TL

(KDV ve Kahvaltı dahil)

Mövenpick Hotel İstanbul Asia Airport

Klasik oda Tek Kişilik 65 €

Superior oda çift kişilik 90 €

(Kahvaltı dahil KDV hariçtir)

sonfiyat.com

Tüm seyahtleriniz için en ekonomik alternatifler

https://www.sonfiyat.com'da

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.vikingon.com