Yeni Yılda Seyahatinizi Birlikte Planlayalım

Ocak ayı hepimiz için yeni heyecanları, sevinçleri ve umutları barındırıyor. Geçtiğimiz yılı değerlendirdiğimiz ve yeni yıla kendimizi hazırladığımız en güzel ay bizce Ocak ayı. Kış mevsiminin güzelliği artık tamamen kendisini göstermeye başladı. Kış aylarına yakışır kayak tatilleri, turları, romantik şömineli oteller ya da çok keyifli kurumsal seyahatler için bizimle çalışabilirsiniz.

Ocak ayının tadını çıkarabileceğiniz otellerde avantajlı fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlar için sonfiyat.com adresinden faydalanabilirsiniz. “Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.

Ayrıca şirket toplantılarınız ve kurumsal aktivitelerinizi Ekim ayının güzel ikliminden faydalanarak yakın destinasyonlar ve açık alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Viking Turizm’in avantajlı fiyatları için mice@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilir, uygun fiyatlı kayak turları için kayak turları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Covid 19 Haberleri

Türkiye Seyahat Kısıtlamaları
30 Aralık 2021 saat 14:30 itibariyle Türkiye Corona Virüs önlemleri altında bazı maddelerde değişiklikler meydana gelmiştir. Türkiye seyahat kısıtlamaları içeriğimize tıklayarak haberinin detayına erişebilirsiniz.

Avusturalya Seyahat Kısıtlamaları
Avustralya, uluslararası sınır düzenlemelerinde 1 Aralık’ta yürürlüğe girecek ek değişikliklerle birlikte güvenli bir şekilde dünyaya yeniden açılmak için daha fazla adım atmaya devam ediyor. Avusturalya seyahat kısıtlamaları yazımızı okuyarak, kısıtlamalara dair bilgi edinebilirsiniz.

Basel Havalimanı Covid 19 Önlemleri
Artan Corona virüs vakalarından sonra her ülke, farklı Covid 19 önlemleri alıyor. Ülke girişlerinde istenen bazı evraklar, kabul gören aşılar ve birçok farklı detay var. Basel Havalimanı seyahat kısıtlamaları içeriğimizde Basel Havalimanı, Fransa ve İsviçre için ülke girişlerinde alınan tedbirlere dair detayları listeledik.

İngiltere Seyahat Kısıtlamaları
Covid 19 vakalarından kendisini ülkece korumak isteyen İngiltere; Covid 19 önlemleri kapsamında bazı maddeler açıkladı. Açıklanan İngiltere seyahat kısıtlamalarına içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Havayolu Haberleri

Emirates: Dubai Alışveriş Festivali
Bu yıl 27. si gerçekleşecek olan tüm dünyanın heyecanla beklediği Dubai Alışveriş Festivali 15 Aralık 2021 - 29 Ocak 2022 tarihleri arasında alışveriş sevenlerle buluşuyor. Bu yıl Dubai’nin kuruluşunun 50. yılına ve Dubai EXPO 2020’ye özel muhteşem kutlamalarla, dünya markalarında cazip indirim fırsatları ve farklı kültürlerin leziz damak tatlarıyla Dubai Alışveriş Festivali’ne buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları: Bagaj Ücretleri
Türk Hava Yolları bagaj ücretleri için 02 Aralık 2021 tarihinden itibaren uygulayacağı yeni ücretleri açıkladı. Bagaj ücretleri yazımıza göz atarak, ücretlendirmelerle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Vize Haberleri

Küba Vizesi Nasıl Alınır?
Küba vizesi nasıl alınır herkesin merak ettiği sorulardan biri. Biz de bu sorunun yanıtını içeriğimizde sizlere sunmak istedik. Vikingturizm’in sizlere yardımcı olduğu konulardan biri de vize işlemleridir. Küba Vizesi Nasıl Alınır? İçeriğimizi okuyarak sizler de detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

2022 Yılı Pasaport Ücretleri
2022 yılında pasaport ücretleri herkesin merakla beklediği konulardan biri. Tatil planınızı kurgularken faydalanabileceğiniz, 2022 yılı pasaport ücretleri yazımızı okuyarak fiyatlara dair bilgi alabilirsiniz.

Tacikistan Vize Haberleri
Tacikistan 01.01.2022 tarihi itibari ile T.C vatandaşlarına vize uygulamasını kaldıracağını bildirmektedir. T.C vatandaşları 01.01.2022 tarihi itibari ile vizesiz olarak 30 güne kadar Tacikistan’a seyahat edebilirler.

Rusya Vize Haberleri
Rusya: 31.12.2021 / 09.01.2022 tarihleri arasında kapalı olacaktır ve 10.01.2022 tarihi itibari ile başvurular kabul edilecektir. Kapalılık süresince işlemde olan teslim edilmeyecek olup işlemdeki pasaportlar 10.01.2022 tarihinden sonra teslim edilecektir.

Kurumsal

Kurumsal Seyahat Maliyetlerinizi Azaltmanın İpuçları
Farklı zamanlarda farklı yerlere uçan çok sayıda çalışanınız varsa, kurumsal seyahat tasarrufları yapmak ve seyahat maliyetlerini azaltmak sizler için çok hoş olabilir. Kurumsal seyahat maliyetlerinizi azaltmanın ipuçları yazımızı okuyarak, siz de maliyetlerinizden tasarruf edebilirsiniz.

Şirketlere Özel Kurumsal Seyahat Politikası
Her kurum seyahat masrafları için belirli bir bütçe ve kurallar belirleyip, yönetmek ister. Bunun tek ölçümlenebilir ve uygulanabilir kısmı seyahat politikası, kılavuzunun şirket beklenti ve tasarruf hedefine göre oluşturulmasıdır. Kurumsal seyahat yönetimi konulu içeriğimizden, seyahatlerinizi daha iyi nasıl yönetebileceğinize dair bilgi edinebilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiğimiz Oteller

Akra Barut
5 Yıldızlı - Antalya

Single Oda 69€ (Kdv Dahil) + Kahvaltı

Divan Asya
5 Yıldızlı - İstanbul

Single Oda 70€ (Kdv Hariç) + Kahvaltı

Movenpick
5 Yıldızlı - İzmir

Single Oda 65€ (Kdv Hariç) + Kahvaltı

sonfiyat.com

Tüm seyahtleriniz için en ekonomik alternatifler

https://www.sonfiyat.com'da

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.vikingon.com