Şubat Seyahatinizi Birlikte Planlayalım

Yoğun kar yağışını yurdun dört bir yanında hissettiğimiz zaman dilimlerindeyiz. Şubat ayı kış ayları içerisinde en romantik, en keyifli aylardan biri. Şubat ayı içerisinde tatil planlarınızı ya da kurumsal seyahatlerinizi birlikte planlamaya ne dersiniz? Kış aylarına yakışır kayak tatilleri, turları, romantik şömineli oteller ya da çok keyifli kurumsal seyahatler için bizimle çalışabilirsiniz.

Şubat ayının tadını çıkarabileceğiniz otellerde avantajlı fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlar için sonfiyat.com adresinden faydalanabilirsiniz. “Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.

Ayrıca şirket toplantılarınız ve kurumsal aktivitelerinizi Şubat ayının güzel ikliminden faydalanarak yakın destinasyonlar ve açık alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Viking Turizm’in avantajlı fiyatları için mice@vikingturizm.com.tr adresimize mail atabilir, uygun fiyatlı kayak turları için kayak turları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Covid 19 Haberleri

Türkiye Seyahat Kısıtlamaları

8 Ocak itibariyle Türkiye Corona Virüs önlemleri altında bazı maddelerde değişiklikler meydana gelmiştir. Türkiye seyahat kısıtlamaları içeriğimize tıklayarak haberinin detayına erişebilirsiniz.

Bulgaristan Seyahat Kısıtlamaları

T.C. Sofya Büyükelçiliği, Kültür Tanıtma Müşavirliği’nden alınan bilgiye göre, Bulgaristan Sağlık Bakanlığı’nın Covid-19 tedbirleri kapsamında aldığı karar neticesinde, Türkiye kırmızı kategoriye alınmış ve 19 Ocak 2022 tarihi itibariyle ülkemizden Bulgaristan’a turistik seyahatler durdurulmuştur. Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Aşısız Seyahat Edebileceğiniz Ülkeler

Hayatımıza giren ve bütün dünyayı bugüne kadar fazlası ile etkileyen Covid 19, hemen herkesin seyahat alışkanlıkları düzeninin değişmesine de sebep oldu. Bu yazımızda virüsün yayılım ve seyahatlerin bu doğrultuda nasıl şekillendiğini konuşmak istedik. İçeriğe tıklayarak aşısız seyahat edebileceğiniz bölgeleri görebileceksiniz.

Havayolu Haberleri

Türk Hava Yolları: Early Bird Kampanyası

Güney Avrupa Çıkışlı Türkiye ve Ercan Varışlı / Türkiye ve Ercan Çıkışlı Güney Avrupa Varışlı 17 Şubat 2022- 25 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak biletlemelerde ve 01 Mart 2022 - 15 Haziran 2022 tarihleri arasında yapılacak seyahatlerde geçerli olmak üzere promosyon ücretler (Early bird) üretilmiştir. Kampanya detayları için buraya tıklayınız.

Egyptair: Şubat Ayına Özel İndirim

EGYPTAIR sizler için Şubat ayına özel bir kampanya hazırladı. %20 indirimin geçerli olduğu sınıfları buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Türk Hava Yolları: Spor Malzemeleri Taşıma Ücretleri

Türk Hava Yolları 06 Ocak 2022 tarihinden itibaren iç hat seferlerinde (AnadoluJet seferleri hariç), geçerli olmak üzere; tüm spor malzeme taşıma ücreti yeniden düzenledi. Türk Hava Yolları spor malzemeleri ücretleri yazımızı okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Emirates: Mart Ayı Kampanyaları

Emirates’in birbirinden güzel Mart ayı kampanyaları hakkında detaylı bilgiyi buraya tıklayarak edinebilirsiniz.

Vize Haberleri

İngiltere Vize İşlem Süreleri Ne Kadar Zaman Alır?

İngiltere vizesi alırken yapılacak işlemler, vize fiyatları ve işlem süreleri gibi pek çok bilgiye İngiltere Vize İşlem Süreleri konulu içeriğimizden erişebilirsiniz.

2022 Yılı Pasaport Ücretleri

2022 yılında pasaport ücretleri herkesin merakla beklediği konulardan biri. Tatil planınızı kurgularken faydalanabileceğiniz, 2022 yılı pasaport ücretleri yazımızı okuyarak fiyatlara dair bilgi alabilirsiniz.

2022 Yılı Amerika Vize Ücretleri

2022 yılında Amerika Vize işlemlerine zam geliyor mu? 2022 yılı vize ücreti 160 USD olarak belirlendi. Vize işlem detayları ve diğer tüm bilgiler için Amerika Vize Ücretleri yazımızı okuyabilirsiniz.

Kurumsal

Kurumsal Otel Rezervasyonu

Kurumsal otel rezervasyonu, şirketlerin konaklama ihtiyaçlarına göre sunulan hizmetleri kapsamaktadır.

Bu hizmet kısaca, kurumları için seyahat edecek kişilerin şirket prosedürlerine uygun şekillerde konaklamaları üzere rezervasyon yapılması demektir.

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere bu hizmet ikiye ayrılmaktadır.

Sizler için çalıştığımız alanları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kurumsal Vize İşlemleri

Kurumsal vize işlemleri konusunda uzman bir acenta ile yürütüldüğünde, vize almak oldukça kolaylaşmaktadır. Vize almadan önce bireysel olarak yapılması gereken birçok işlem bulunmaktadır. İstenilen evrakların eksiksiz ve tam olarak öğrenilmesi sonrasında hazırlanması gerekmektedir. İşlemlerinizi kolayca nasıl halledebileceğiniz konusunda Kurumsal Vize İşlemleri içeriğimizi okumanızı tavsiye ederiz.

Sizin İçin Seçtiğimiz Oteller

Akra Barut
5 Yıldızlı - Antalya

Single: 932 TL ( KDV ve Kahvaltı dahil )

Double: 1181 TL ( KDV ve Kahvaltı dahil )

Marriott İzmir
Kış Promosyonu

Single: 70 Euro + KDV ( Kahvaltı dahil )

Double: 85 Euro + KDV ( Kahvaltı dahil )

Hilton Bomonti
Gruplara Özel Promosyon

15 Şubat 2022 tarihine kadar ileteceğiniz maksimum 150 Odalı gruplarınızda, 90 EUR + KDV’den başlayan fiyatlarla ve maksimum 150 kişilik etkinliklerinizde 35 Euro + KDV’den başlayan toplantı paketi fiyatlarıyla sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Tek Kişilik Oda: 90 Euro + %8 KDV’den başlayan fiyatlarla

Çift Kişilik Oda: 105 Euro + %8 KDV’den başlayan fiyatlarla

sonfiyat.com

Tüm seyahtleriniz için en ekonomik alternatifler

https://www.sonfiyat.com'da

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.vikingon.com