Tatil Planınızı Beraber Yapalım

Yazın en güzel günlerini, Viking Turizm güvencesiyle birlikte hazırlamaya ne dersiniz?

Farklı bölgelerde yapmak istediğiniz tatil alternatifini bizlerle paylaştığınızda, sizin için dilediğiniz bütçede tatil önerimizi paylaşıyoruz. “Güvenli Turizm Sertifikası” sahibi size en uygun butik otellerden tatil köylerine kadar değişik alternatiflerimizden tercih yapabilirsiniz.

Yaz tatiline alternatif olarak kültür turları, doğa gezileri, konsept oteller ile çeşitli villa alternatiflerinden sizin için en uygununu araştıralım, Viking Turizm’in avantajlı fiyatlarından yararlandıralım isterseniz bizimle 0212 334 26 00 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

Viking Turizm Hediye Çeki

Viking Turizm Hediye Çeki ürünümüzden faydalanarak; çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza, özel hissettirmek istediğiniz herkese Viking Turizm danışmanlığında eşsiz bir seyahat deneyimi hediye edebilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan Hediye Çeki ile uçak bileti, konaklama, araç kiralama, grup ve münferit turlar, havalimanı transferi ve tren bileti hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşailirsiniz.

Mavi Yolculuk

Bir yer hayal edin; kristal gibi parlayan mavi sulara açılıyor, güneşin tadını çıkarırken taze Ege havasını içinize çekiyorsunuz. Binlerce yıllık tarihin ve eşsiz bir doğanın çevrelediği koylarda sadece siz ve misafirlerinize özel çeşitli “Mavi Yolculuk” rotalarını keşfediyorsunuz. İhtiyacınıza göre kiralayabileceğiniz çeşitli boy ve kapasitelerdeki lüks teknelerimizi en cazip fiyatlarla sunuyoruz. Mavi Yolculuk, yeni deneyimlere kucak açan destinasyonlarıyla kalbi Ege’de kalanlara özel olarak hazırlandı. Görmek için ‘Mavi Yolculuk’ sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Covid Kısıtlamaları

Tayland Seyahat Kurallarında Güncel Haberler
Tayland Pass uygulamasi iptal edilmiş olup sağlık sigortasi gerekliliği kaldırılmıştır. Tayland Vatandaşları için herhangi bir gereklilik yoktur. Haberin devamı için buraya tıklayın.

Şeyseller Seyahat Kurallarında Güncel Haberler
Şeyseller Covid-19 Seyahat Kısıtlamaları kapsamında bebek dahil tüm yolcuların uçağa binmeden önce aşağıdaki web sitesindeki çevrimiçi formu doldurmaları zorunludur. Haberin devamı için buraya tıklayın.

Farklı ülkeler için seyahat koşullarını görmek isterseniz, Covid 19 Seyahat Kuralları sayfamıza bakmanızı öneririz.

Havayolu Haberleri

Anaodolujet Aile İndirimi
30.06.2022 - 16.07.2022 biletleme tarihi, 30.06.2022 - 31.03.2023 seyahat tarihi olmak üzere Anadolujet Havayolları’na ait Avrupa ve Balkanlar çıkışlı, Türkiye ve KKTC varışlı, gidiş-dönüş seyahatlerde, aşağıdaki şartlarda aile indirimi uygulanacaktır.

Siz de ailenizle keyifli bir uçuş deneyimine indirimli şekilde sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm detaylar için haberimizi okuyabilirsiniz.

Uçaklarda Bagaj Hakkınız Ne Kadar?
Seyahat sebebiniz her ne olursa olsun ister tatil amaçlı, ister aile yada arkadaş ziyareti veya iş amaçlı yanınızda muhakkak bir bagaj ihtiyacınız olacak.

Seyahat amacınıza göre bir çanta, bir sırt çantası, bir ya da iki valiz, belki de bir bisiklet ya da sörf tahtası check-in konturarında teslim edeceksiniz. Peki ne kadarını yanınızda götürebilirsiniz? Detaylar için Uçaklarda Bagaj Hakkı yazımızı okuyabilirsiniz.

Vize Haberleri

Dubai Vize Ücretleri Ne Kadar?
Tek girişli ve 30 günlük Dubai vize ücreti 105 USD olup 1 Aylık Covid-19 Teminatlı sigorta paketi dahil ücretlendirme 130 USD olarak belirlenmiştir. Dubai vizesine dair diğer tüm haberler için buraya tıklayabilirsiniz.

İtalya Vize Ücretleri Ne Kadar?
İstanbul’dan yapılacak başvurularda vize ücreti 12 yaş üzeri kişiler için 1006 TL olup sadece nakit olarak kabul edilmektedir, İDATA Koordinasyon ücreti 612 TL’dir. Ücretler TL olarak kabul edildiği için döviz kurunda yaşanacak değişkenliklerden dolayı vize ücreti + İDATA Koordinasyon ücretlerinde değişkenlikler yaşanabilir. Diğer detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Kurumsal Seyahat

Kurumsal Vize İşlemlerinizi Daha Kolay Nasıl Yapabilirsiniz?
Vize işlemleri özellikle kurumsal seyahatlerin en kritik ve en önemli parçasıdır.

Bu işlem çeşitli evrakların hazırlanmasını ve belirlenen prosedürlerin gerçekleştirilmesini gerektirir. Bunun için işlerinizi kolaylaştırmak, daha hızlı tamamlamak için biz her zaman sizlerleyiz.

Kurumsal Vize İşlemleri yazımızı okuyarak diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Seyahat Maliyetlerinizi Nasıl Azaltabilirsiniz?
Farklı zamanlarda farklı yerlere uçan çok sayıda çalışanınız varsa, kurumsal seyahat tasarrufları yapmak ve seyahat maliyetlerini azaltmak kulağa bir meydan okuma gibi gelebilir.

Ancak yolcu güvenliğinden veya hizmetlerinden ödün vermeden maliyetlerinizi düşürmenin yolları var. Peki nasıl mı? Buraya tıklayarak diğer tüm detaylara erişebilir, maliyetlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

sonfiyat.com

Tüm seyahtleriniz için en ekonomik alternatifler

https://www.sonfiyat.com'da

Vikingon

Şirketinizin seyahatlerini kurumsal rezervasyon sistemimiz üzerinden yapın, iş seyahatlerinizi daha etkin yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Ayrıca özel kurgulanabilir limit ve onay mekanizması seyahat politikası oluşturabilir, çeşitlendirilmiş raporlarla seyahat maliyetlerinizi istenilen format ve kırılımda 7/24 mobil uygulama ve web üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.vikingon.com