LVIV TURU

LVIV TURU

Program

1.Gün, ISTANBUL – LVIV

İstanbulAtatürkHavalimanı Dış HatlarGidiş Terminali'ndeAtlasglobalkontuarlarında saat 07.45 te hazır bulunma. Uçaga biniş ve pasaport işlemlerinin ardından saat 10.15 te AtlasGlobalHavaYolları nın KK7871 sefer sayılı uçuşuileLviv'ehareket. Saat 12:15’te Lviv'evarış ve özelaracımızile şehirturumuzabaşlıyoruz. Turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasında, Lviv kurucusunun heykeli, UNESCO tarafından koruma altına alınan şehrin trafiğe kapalı alanı, Opera binası, svoboda meydanı, hediyelik eşya pazarı, Pazar meydanındaki tarihi her biri farklı hikayeye sahip binaları ve tarihi kiliseleri de gördükten sonra otele transfer. Odalara yerleşme serbest zaman. Geceleme otelimizde

2.Gün, LVIV

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan şatolar turuna katılabilirler. Gezimiz sırasında lviv bölgesinde 16. Yüzyıldan kalma tarihi şatolardan en önemli 3 tanesini görme imkanımız olacak, kendinizi adeta şovalyeler zamanında hissedecek ve şovalye kıyafetleri ile fotoğraf çektirme imkanına sahip olacaksınız şato gezilerinin ardından öğle yemeğini yine gezdiğimiz şatonun içindeki batı Ukrayna mutfağı ile ünlü restoranımızda alıyoruz yemekten sonra Lvive dönüş, Serbest zamana. Geceleme otelimizde.

3.Gün, LVIV

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen konuklarımız ekstra düzenlenecek olan alışveriş turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

4.Gün, LVIV – ISTANBUL

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerinin tamlanmasının ardından saat 12:30’da İstanbul'a dönüş için Lviv Hava Alanı'na transfer. Pasaport ve gümrük İşlemleri sonrası Atlasglobal Hava Yollarının KK7870 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:30’da İstanbul'a uçuş. Saat 15:25’te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlar

Fiyata Dahil Olan Servisler

- Atlas Hava Yolalrı ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti- Otel Alan Otel Transferleri- DINISTER Otel veya benzeri 4 yıldızlı otel- Panaromik Şehir Turu

Fiyata Dahil Olmayan Servisler

- Yurtdışı Çıkış Pulu- Öğle ve Akşam Yemekleri- Fazla Bagaj- Seyahat Sigortası

Vize

Ukrayna Türk Vatandaşlarından Vize istemez

BİZE ULAŞIN

LVIV TURU hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın