Özel Fiyatlı Oteller

Otel Rezervasyonlarında En İyi Fiyat Garantisi

Oteliniz için mümkün olan en düşük fiyatı ödemenizi arzu ediyoruz. Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra İnternet'te bu odayı aynı koşullarda daha düşük fiyata bulursanız fiyatımızı buna eşitleyeceğiz. Bunun için rezervasyonu yaptıktan sonraki 24 saat içinde bizi arayıp diğer İnternet sitesinin bilgilerini vermeniz yeterli.

Gidilecek yer kutusunda arama yaparken size kolaylık sağlayacak akıllı girişler:

Otel ismi ile arayabilirsiniz
• swissotel the bosphorus (sadece swissotel the bosphorus gelir)
• maritim (tüm dünyadaki maritim oteller gelir)
• chain : nh (sadece NH zincirine bağlı oteller gelir)

Havalimanı oteli arayabilirsiniz
• airport:ataturk (sadece Atatürk havalimanına yakın oteller gelir)
• airport:LHR (sadece Heathrow otellZeri gelir)

Bir bölgede otel arayabilirsiniz
• toskana (sadece Toskana bölgesinde bulunan oteller gelir)
• topkapi (sadece Topkapı bölgesi otelleri gelir)

Bir ilgi merkezine göre otel arayabilirsiniz
• landmark:disneyland (Disneyland otelleri gelir)

Sık Sorulan Sorular

Kimler rezervasyon yapabilir ?
Geçerli bir kredi kartına sahipseniz rezervasyonunuzu kendiniz yapailirsiniz.

Otel rezervasyonu hangi dilde yapılabilmekte ?
Türkçe ve İngilizce. Genelde tüm bilgiler Türkçe olarak verilmektedir ancak bazı otellerin bilgileri kendi dillerinde yer alabilmektedir.

Rezervasyon yapılırken hangi bilgilere ihtiyaç olacak ?
• kredi kartı tipi (VISA, MASTER, AMEX ve JCB ) + kart numarası + kart sahibinin isim ve soyadı, son kullanma tarihi, üçlü kod
• e-mail adresiniz
Kredi kartı bilgileri SADECE bilgi ve rezervasyon esnasında bildirilen İPTAL ŞARTLARINA uygun olarak kullanmak üzere alınmaktadır.

Servis ücreti alınıyormu ?
Hayır. Servis ücreti alınmamaktadır.

Otele ödemeyi nasıl yapacaksınız ?
Ödemeyi otelden çıkarken yapacak ve faturanızı teslim alacaksınız. Rezervasyon yapılırken vermiş olduğunuz veya başka bir kredi kartınızla veya nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

İptal şartları nedir, herhangi bir sorumluluğum varmı ?
Genel olarak otele giriş gününden 1 gün öncesine kadar rezervasyonların ücretsiz iptaline imkan veriliyor ANCAK bazı yoğun dönemlerde bu süre değişebildiğinden, iptal şartlarını mutlaka okumak gerekiyor. Her rezervasyon konfirmasyonunda ve e-mail konfirmasyonunda bu şartlar açıkça yer almaktadır. İPTAL ŞARTLARINA UYULMADIĞINDA verilmiş OLAN KREDİ KARTI’ndan no-show ücreti çekilmektedir.

Yapılmış rezervasyonla ilgili olarak hangi dokümanlar verilmektedir ?
Otel rezervasyonu ile ilgili olarak ihtiyacınız olacak her türlü bilgi, baskıya hazır bir şekilde ekranda görülebileceği gibi, sizden istenmiş olan e-mail adresine de otomatik olarak gönderilecektir.

Yapmış olduğum bir rezervasyonu iptal edebilir veya tarihlerini değiştirebilirmiyim ?
Rezervasyon konfirmasyonunda yer alan bir linkle rezervasyonunuzu iptal (lütfen iptal şartlarını inceleyiniz) edebilir ve aynı sayfada yer alan bir linkle değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. İptal talebiniz on-line olarak gerçekleşecek ve bilgisini vermiş olduğunuz e-mail adresine yazılı olarak iptaliniz teyit edilecektir. Değişiklik talepleriniz manuel olarak işlem göreceğinden rezervasyon tarihine kalan süreye göre 1-2 iş günü içinde cevap verilebilmektedir. Otele giriş tarihine kalan süre az ise, bu işlem otele ulaşarak da yapabilirsiniz.

Ekranda gördüğüm fiyatlara neler dahil ?
Ekranda gördüğünüz fiyat toplam konaklama süresinin tamamını (kaç gece konaklıyorsa) gösteren fiyattır ve genelde vergiler dahil KAHVALTI hariç fiyatlardır. Ayrıntılı bilgi oda seçimi esnasında görülebilmektedir.

Otelin konumunu gösteren harita alabiliyormuyum ?
Konfirmasyon sayfasında ve e-mail’inde yer alan bir linkle, otelin konumuna ve hatta otele ulaşmak için başka bir noktadan nasıl gidileceğini gösteren bir yol haritasına ulaşılabiliyor.

Viking'in hukuki sorumluluğu nedir ?
Viking bu sistemin kurucusu Booking.com/Priceline.com un dağıtıcısı konumundadır. Uygulanacak hukuk, sorumluluk, tazminat ve bildirimler Viking Turizm ile Booking.com arasındaki sözleşmeye tabidir.

Şikayetlerimi nereye iletmeliyim?
Şikayetlerini yazılı olarak salih@vikingturizm.com.tr ye bildirebilirsiniz.

GARANTİ KOŞUL VE ŞARTLARI

  1. Otel fiyatları sık sık değişebildiğinden bize derhal e-posta priceguarantee@booking.com yoluyla ulaşmalısınız. Her koşulda Viking/Booking.com aracılığıyla odanızı ayırttıktan sonraki 24 saat içinde bizimle iletişime geçmiş olmalısınız. E-postanız aşağıdaki bilgileri içermelidir: adınız, Viking/Booking.com rezervasyon numaranız ve daha düşük fiyatın verildiği İnternet sitesinin adresi. Eksik ya da hatalı e-postalar dikkate alınmayacaktır.
  2. Garanti aynı gün için yapılan rezervasyonlarda geçerli değildir.
  3. Garantinin geçerli olabilmesi için söz konusu düşük fiyat İnternet üzerinden rezervasyona açık olmalıdır. Viking/Booking.com talebinizin geçerliğini kontrol ettiğinde düşük İnternet fiyatının bu 24 saatlik süreç içinde rezervasyona açık olduğunu tespit edebilmelidir; ekran resimleri kanıt sayılmaz.
  4. İnternet'ten bulunan düşük fiyat Viking/Booking.com aracılığıyla ayırtılan odaya eşdeğer bir oda için, aynı check-in ve check-out tarihleri ve aynı rezervasyon koşullarında geçerli olmalıdır.
  5. Düşük fiyat aynı para biriminde olmalıdır.
  6. Viking/Booking.com kendi sitesinde verilen fiyat ile düşük fiyat arasındaki farkı sadece Viking/Booking.com rezervasyonunuzun tamamlanmış olması durumunda, rezervasyonun iptal edilmiş veya kullanılmamış olmaması şartıyla karşılayacaktır.
  7. Talebinizin en düşük fiyat garantisi koşul ve şartlarımıza uygun olmadığı için karşılanmaması durumunda iptal koşulu dahil bizim rezervasyon koşul ve şartlarımız geçerli olmaya devam edecektir.
  8. Odanın ayırtıldığı oteldeki üyelik fiyatları, sık konaklama, sadakat puanları veya "ödül"kategorisindeki diğer programlar veya otelin özel promosyonları ile bağlantılı olarak yapılan rezervasyonlar "en düşük fiyat garantisi" kapsamına girmez. Şeffaf olmayan ya da 'fiyatınızı kendiniz belirleyin' kampanyaları dahilinde elde edilen düşük fiyatlar da garanti kapsamının dışındadır.

ONLINE REZERVASYON İÇİN TIKLAYIN

BİZE ULAŞIN

Özel Fiyatlı Oteller hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın