Seyahat Teknolojisi Çözümleri

Online Data & Raporlar

Web sitemize kurumsal üye olarak kurumunuzun cari hesaplarına ve seyahat raporlarına kolayca ulaşabilirsiniz. “Finans ve Raporlama” butonunu fark ettiniz mi? O buton sizi arzu ettiğiniz tarih aralığında, arzu ettiğiniz para biriminde aşağıdaki raporlara ulaştırıyor.

  • Havayolu bilet listeleri
  • En çok gidilen yerler raporu
  • Havayolu uçuş sınıfı raporu
  • Kim nerede raporu
  • Cari hesap dökümü
  • Fatura raporları

Şeffaf hizmet anlayışımız kanun ve kurallara uygun çalışma prensiplerimiz sayesinde oluşturduğumuz finansal online raporlar ile hesap mutabakatı için harcadığınız zaman ve enerji ortadan kalkıyor.

Extranet

Extranet; kurumunuzun logosu, rengi ve kurumsal kimliği ile size ait online seyahat portalinizdir. Yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri ve otel rezervasyonlarınız gibi kurumsal seyahat ihtiyaçlarınızı geleneksel telefon yöntemi dışında yürütmeye hazır mısınız? Viking Extranet, Viking Turizm elamanının yaptığı bütün işlemleri yapabilecek kadar gelişmiş bir program. Telefon hatlarımızı kullanmak yerine extranet sistemi sayesinde internetin hızını ve rahatlığını yaşamak daha kolay değil mi? Üstelik sistemin sundukları bununla da sınırlı değil. Yapılan her işlemin raporlanabiliyor olması servis kalitesini ölçmenize olanak veriyor. Yolcu profil bilgileri yönetimi ve kurumsal seyahat politikanızla ilgili bilgilendirmeleri de extranet üzerinden yapabiliyorsunuz.

BİZE ULAŞIN

Online Data & Raporlar hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın