Bodrum - Göcek

Bodrum - Göcek

16.05.2021 - 21:00:00 / 26.09.2021 - 19:31:59

1. Gün: BODRUM

Teknemiz kapılarını 15.30’da unutulmaz bir haftaya açıyor. Biniş saatinden önce Bodrum’a gelirseniz eşyalarınızı gönül rahatlığıyla ofisimize bırakabilirsiniz. Teknemiz, ziyaretçilerimizin akşam yemeği öncesinde ve sonrasında tarihi Bodrum şehrini keşfedebilmeleri için ilk gece limanda demirli kalacaktır. Halikarnas adıyla da bilinen Bodrum, insanlık tarihi boyunca dikkat çekici ve önemli bir kent olmuştur; öyle ki İlyada & Odysseia destanlarının yazarı tarihçi Herodot’un da doğum yeridir.

İşte Bodrum’un mutlaka görülmesi gereken sembolleri:

  • Dünyanın Yedi Harikası’ndan biri olan Halikarnas Mozolesi (M.Ö 350),
  • Rodos Şövalyeleri tarafından 14. Yüzyılda inşa edilen ikonik Aziz Petrus Kalesi,
  • Dünyanın en büyük sualtı arkeolojisi müzesi olan Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi,
  • Hala konserlere ev sahipliği yapan 13.000 ziyaretçi kapasiteli amfitiyatro!

İnsanın içini ferahlatan begonvil süslü beyaz evleri ve rengarenk hediyelik dükkanlarıyla Bodrum, Ege sahillerinde bir cennet köşesi! Seyahate başlamadan önce MüzeKart edinmeniz ören yeri ziyaretlerini kolaylaştıracaktır. Kale girişinden temin edilebilir.

2. Gün: KNİDOS & PALAMUTBÜKÜ

Kahvaltının ardından dünyanın ilk nü kadın heykeli olmasıyla bilinen Knidos Afroditi’nin ve British Museum’da sergilenen heybetli Knidos Aslanı’nın evine doğru yola çıkıyoruz. Bir Karya şehri olan Knidos’un diğer önemi de, Ege ve Akdeniz’in kavuştuğu noktaya kurulmuş olmasıdır. Yürüyeceğiniz alanın bir tarafında olabildiğine dingin ticaret limanına, diğer tarafındaysa şehrin eski düşmanlarını uzak tutan dalgaların dansına şahit olursunuz. Agora kalıntılarını, şarap ve eğlence tanrısı Dionysos’un, ilham perilerinin ve güzellik tanrıçası Afrodit’in tapınaklarını, zamanının (M.Ö. 360 civarı) en büyük güneş saatini burada görebilirsiniz. Knidos, büyük sanatçılar ve mimarlar yetiştirmiş bir şehir, Dünya’nın Yedi Harikası’ndan biri olan İskenderiye Feneri’nin mimarı Sosrates’in de doğum yeri. Farklı içkiler denemeyi seven ziyaretçiler, antik kentin girişinde bulunan restorandan Knidos birasının tadına bakabilirler.

Sonraki durak turkuaz mavi denizin sedir ağaçlarıyla birleştiği Palamutbükü plajı...

Öğle güneşi alçalmaya başladığında kendinizi serin sulara bırakabilir, Datça Yarımadası’nın keyfini sürebilirsiniz. İşte gurme gezginlere bir ipucu; Datça Yarımadası 3B ile ünlüdür: bal, badem (dünyanın en iyisi), balık. Denize sıfır bir masada kurulacak balık sofrası ve tadı damağınızda kalacak keçi sütü bal-badem dondurmaları için kendinizi hazırlayın! Bu seyahat doğa ve tarih içerdiği kadar, zengin bir damak tadı da vadediyor. Tekne, gece Palamutbükü’ne demirleyecektir.

3. Gün: DATÇA & BENCİK KOYU

Sabah ilk durak Datça Yarımadası’nın ana beldesi konumunda olan Datça kasabası. Datça, hem modern hem de şirin bir balıkçı kasabası. Marinaya paralel sokaklarda birçok denize sıfır balık restoranı ve hediyelik eşya dükkanı bulabilirsiniz. Şehrin içine doğru yürüdüğünüzde çeşitli konseptlerde kafeler ve canlı müzik karşınıza çıkar. Kasabanın üç plajı var, sahile uzanıp soğuk biranızı yudumlarken buz üzerinde taze bademin tadına bakabilirsiniz.

Öğle yemeğinden sonra Datça Yarımadası’nın en dar bölgesine, Bencik’e gidilecek. Burası Balıkaşıran Koyu olarak da bilinir, “balıkların atladığı yer” anlamına gelir. Herodot’un yazılarına göre M.Ö. 540 civarında Knidoslular yaklaşmakta olan Pers saldırısının haberini alınca Bencik’e kaçarlar. Burada Datça Yarımadası’nın ada olarak savunulması için bir tünel kazmaya karar verirler ama plan işe yaramaz, bölge Pers kontrolüne geçer. Kuzeye doğru 30 dakikalık bir doğa yürüyüşünün ardından turkuaz suların ışıltısıyla göz kamaştıran Bördübet Koyu’na varırsınız. Gece konaklaması Bencik’te.

4. Gün: BOZUKKALE & SELİMİYE

Mavi Yolculuk’un dördüncü günü usta bir ressamın tablosunda yaşanacak; çünkü güne dağlar ve kayalıklarla çevrili muhteşem bir koyda başlanacak: ilk durağımız Selimiye (Hydas). Aslen Bulgaristan göçmenleriyle kurulan köy, adını 1. Selim’den alıyor. Su, burada turkuaz maviden kobalta geçiyor, sualtı yaşamını gözlemlemek için büyük bir fırsat doğuyor. Gözlükle daldığınız takdirde devasa bir akvaryumda bulunduğunuz hissine kapılabilirsiniz. Ayrıca Selimiye’nin lüks ve Akdeniz stilini yansıtan butiklerle dolu sahili, otuz dakikalık bir yürümeyle gezilebilir. Sebze bahçelerine sahip köy evleri ve begonvillerle süslü butik otellerin doldurduğu sokak, fotoğrafçılıktan hoşlananlar için bire bir. Deniz kenarındaki restoranlarda organik Akdeniz mutfağının çeşitli mezelerini tadabilirsiniz.

Eşsiz mutfağının ve denizinin yanı sıra, Selimiye Arkaik dönemden (M.Ö. 8.yy - M.Ö. 480) izler taşıyan bir açık hava müzesi! Selimiye’nin muhteşem manzarasını kuş bakışı izleyebilmek için tırmanabileceğiniz kalede ayrıca bir deniz feneri, gözetleme kulesi, manastır ve tiyatro da mevcut. Öğleden sonra, körfezin tepelerini çevreleyen sur yapısını takip ederek Bozukkale’ye (Loryma) gidilecek. Kalenin 120 metre uzunluğunda ve 10 metre genişliğindeki kireç taşı duvarları hala sağlam. Kale, körfezin her noktasına hakim, korunaklı bir şekilde inşa edilmiş. MÖ 395’te Knidos, deniz savaşı öncesi bu körfezde hazırlıklarını yapmış. Ziyaretçiler kalıntıları keşfedebilir veya kendilerini kobalt mavisi dingin sulara bırakabilir. Gece konaklaması Bozukkale’de yapılacak.

5. Gün: KADIRGA KOYU & EKİNCİK KOYU

Dalış tutkunları dikkat! Seyahatin beşinci günü akşam yemeği ve geceleme için Kadırga Koyu’na hareket edilecek. Kadırga Yarımadası’nın ucunda bulunan gemi batığı ve deniz feneri sualtı arkeologlarının ve dalgıçların gözde destinasyonlarından biri. Kadırga tipi gemi, 7. Ve 17. Yüzyıllar arasında Akdeniz’de kullanın askeri savaş gemilerine verilen isimdir; bölgenin ismi de kuvvetle muhtemel burada bulunan batıktan gelir. Koyun ortasındaki kayalık alanın çevresine şnorkel yapılmasını kesinlikle tavsiye ediyoruz!

Daha sonra sakin Ekincik limanın hareket edilecek. Öğleden sonra çam ormanlarıyla çevrili koyda geçirilecek, dilerseniz kumlu plajında güneşlenebilirsiniz. Gece konaklaması Ekincik’te yapılacak.

6. Gün: KAUNOS & İZTUZU

Ünlü caretta caretta kaplumbağaları ile tanışmaya hazır mısınız? Kaunos Kaya Mezarları ve Dalyan Nehri gezintisinde bölgenin kooperatifleşmiş tekneleri kullanılacak. Tekneler, Dalyan Nehri’ne (Calbys Nehri) denizle buluştuğu kumlu İztuzu Plajı’ndan giriş yaparlar. Bu nehir, Likya ve Karya uygarlıkları arasındaki sınır olarak da geçer. Kaunos’un ışık ve sanat tanrısı Apollon’un torunu Kral Kaunos tarafından kurulduğu, 15. Yüzyılda gerçekleşen bir sıtma salgını sonucu terk edildiği rivayet edilir. Yüksek kayalara işlenmiş ince detaylı kral mezarları, tapınaklar, hamamlar, nymphaeum (kutsal pınar anıtı) ve amfitiyatroyu gezebilirsiniz. Tekne gezisi süresince kendinizi sazlıkların huzurlu görüntüsüne bırakabilir, Likya dönemi insanlarının yaşamını gözünüzde rahatlıkla canlandırabilirsiniz. Bölgede ızgara yengeç yemeği popülerdir.

Tekne, seyahat sonunda ziyaretçileri İztuzu Plajı’na geri getirir. Burada meraklı caretta caretta dostlarımız başlarını sudan çıkarıp ziyaretçileri gözlerler, özellikle yuvalama mevsiminde orada bulunursanız onlarla tanışma şansınız artar. Kumsalda, nesli tükenmekte olan bu türün bebeklerini korumak için katı kurallar vardır.

7. Gün: AĞA LİMANI & MANASTIR KOYU & GÖCEK

Seyahatin sonuna yaklaşırken, Ağa Limanı’nın gizli Ağa Koyu’na yelken açılacak. Kahvaltı vaktine dek dileyen misafirler turkuaz denizin tadını çıkarabilirler. Kahvaltı sonrası isteyenler teknede kalıp yüzmeye devam ederken isteyenler üç saatlik kekik, okaliptüs, çam ve zakkum çalılarıyla dolu patika yürüyüşü ile Kleopatra’nın Batık Hamamları’nı, Greko-Romen harabelerini görebilirler. Mısır’ın Son Kraliçesi Kleopatra’nın Roma İmparatoru Antonius’la beraberken ziyaret ettiği ve yüzdüğü bu çok açık mavi-yeşil sular, bir cam kadar berrak.

Öğle yemeğinden sonraki durak ise Göcek. Dalaman Havalimanı’na oldukça yakın olan kasaba; yedi marinası, tenha koyları ve kumlu plajlarıyla bir cennet köşesi. Tescilli Özel Koruma Alanı ilan edilen Göcek, dut ağaçlarının altında soğuk biranızı yudumlarken havanın ve manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz kafeler, restorantlar ve barlarla dolu cazip bir tatil beldesi. Bazı kaynaklara göre Likya dönemindeki adı Daidala, daha sonra ise Kalimche olan şehir, Fethiye (Telmessos) ve Dalyan (Kaunos) arasında yer alıyor. Yunan mitlerinin güneşe yakın uçtuğu için denize düşen karakteri Icarus’un Göcek’e düştüğü söylenir. Özetle, ona balmumu kanatları yapan babası Daidalos/Daedalus ise Kral Midas’ın minotor adlı boğa-insan canavarı hapsettiği labirentin mimarıdır. Oğluna bu kanatları tutuldukları hapishaneden kaçmak için yapmıştır ama Icarus babasını dinlemez ve fazla yükseğe gider, daha sonra sonuçlarına katlanır. Gece konaklama Göcek’te yapılacak.

8. Gün: GÖCEK

Kahvaltıdan sonra saat 09:30’da karaya çıkış gerçekleştirilecek. Uçuşa dek yeterli vaktiniz varsa güzeller güzeli Göcek’i gezmeyi unutmayın!

Yukarıda belirttiğimiz güzergah sabit değildir, isteğe göre nerede kalınacağına, nerede yüzüleceğine ve nereye gidileceğine grup karar verebilir. Herkese keyifli tatiller dileriz.

Tekneler

Gulet

Boy 30m
En 7.2m
Tip Guletler / Motorlu Yelkenliler
İmal Yılı / Yenileme 2011
Misafir Kapasitesi 9
Ekip Sayısı 5
Bağlı olduğu Yer Bodrum
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı Mavi Rota Yatçılık
Bayrağı Türkiye
Makine Caterpillar 2 * 390 hp
Seyir Sürati 12 Knots
Konaklama Detayları 2 adet Master Suit, 2 adet iki ayrı tek yataklı 2 kişilik Kabin & 1 Adet tek kişilik yataklı Kabin
Eğlence Salonda ve Tüm Kabinlerde LCD TV, DVD & Müzik Sistemi
Güverte Hoparlörleri
Wi-fi and Ethernet Kablolu Internet Bağlantısı
Oyunlar
Uydu
iPod Bağlantısı
Dahili Telefon
Minibar
Saç kurutma makinesi
Güvertede Jakuzi
Ekipmanlar ve Su Sporları
75 hp Evinrude Dıştan Takmalı Motorlu 4,8 m Joker RIB
Wakeboard (Tekli Su Kayağı)
Su Kayağı
2 Adet Kano
Şnorkel Ekipmanları
Temel Balıkçılık Ekipmanları

Boy 38m
En 7.80m
Tip Guletler / Motorlu Yelkenliler
İmal Yılı / Yenileme 2005
Misafir Kapasitesi 12
Ekip Sayısı 5
Bağlı olduğu Yer Marmaris
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı
Bayrağı Türkiye
Makine 2 x 550 hp Volvo
Seyir Sürati 13 Knots
Konaklama Detayları 1 Adet 1 Tane Çift Kişilik Büyük Yataklı Master Kabin. 1 Adet 2 Tane Çift Kişilik Büyük Yataklı Master Kabin. 1 Adet Çift Kişilik Yataklı Misafir Kabini ve 2 Adet Tek Kişilik Yataklı Misafir Kabin
Eğlence Tüm kabinlerde ve salonda LCD TV ve DVD oynatıcı
DVD kitaplığı
Uydu TV
WiFi Internet Bağlantısı
Botlar ve Oyunlar
80hp Zodiac Bot
Kürekli Sörf
Su Kayağı
Tekli Su kayağı
İlave Kayaklar
Şnorkel Ekipmanları
Olta Takımı

Boy 32m
En 7.5m
Tip Guletler / Motorlu Yelkenliler
İmal Yılı / Yenileme 2006
Misafir Kapasitesi 12
Ekip Sayısı 5
Bağlı olduğu Yer Bodrum
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı Bodrum Koyunbaba Tersanesi
Bayrağı Türkiye
Makine Iveco 2 * 360 hp
Seyir Sürati 10 Knots
Konaklama Detayları 2 Adet Master Suit & 4 Adet Tek Büyük Yataklı Kabin ve Her Birinde 1 Adet Tek Kişilik Yatak
Eğlence Plazma TV
Salonda ve Tüm Kabinlerde DVD & Müzik Sistemi
Güverte Hoparlörleri
Oyunlar
4.8 m Mercury 90 hp Mercury Hızlı Tekne
2 Adet Kano
2 Adet Su Kayağı (1 adet büyükler için ve 1 adet çocuklar için)
2 adet Ringo
Şnorkel Ekipmanları
Temel Balıkçılık Ekipmanları

Boy 30m
En 7.3m
Tip Guletler / Motorlu Yelkenliler
İmal Yılı / Yenileme 2011
Misafir Kapasitesi 10
Ekip Sayısı 5
Bağlı olduğu Yer Bodrum
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı Bodrum Tersanesi
Bayrağı Türkiye
Makine Iveco 2x450
Seyir Sürati 12 knots
Konaklama Detayları 1 Adet Master Suit, 2 Adet Çift Kişilik Büyük Yataklı Kabin ve & 2 Adet İki Kişilik Tek Yataklı Kabin
Eğlence LCD TV
Salonda ve Tüm Kabinlerde DVD
Hi-Fi Ses Sistemi
Wi-Fi Internet Bağlantısı
Uydu
Güverte Hoparlörleri
Oyunlar
90 hp Dıştan Takmalı 5,5 m Bot
Kano
Su Kayağı
Hamburger (Su Oyunu)
Ringo
Jet-Ski (opsiyonel)
Şnorkel Ekipmanları
Temel Balıkçılık Ekipmanları
Talep Formu

Boy 37m
En 8m
Tip Guletler / Motorlu Yelkenliler
İmal Yılı / Yenileme 2013
Misafir Kapasitesi 12
Ekip Sayısı 6
Bağlı olduğu Yer Bodrum
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı Bodrum Tersanesi
Bayrağı ABD
Makine John Deere 2x375 hp
Seyir Sürati 10 Knots
Konaklama Detayları 1 Master Suite, 1 VIP, 2 Adet Büyük Yataklı Çift Kişilik Kabin & 2 Adet Çift kişilik tek yataklı kabin ve Her Birinde 1 Adet Tek Kişilik Yatak
Eğlence Salonda TV ve Ev Sinema Sistemi ve Tüm Kabinlerde TV & DVD Oynatıcı
Wi-fi / Güverte Hoperlörleri ve Oyunlar
100 hp Yamaha Dıştan Takmalı 4,8 m Joker Bot
Su Kayağı
Ringo
2 Adet Su Kayağı
Şnorkel Ekipmanları
Temel Balıkçılık Ekipmanları

Boy 41m
En 9m
Tip Guletler / Motorlu Yelkenliler
İmal Yılı / Yenileme 2018
Misafir Kapasitesi 12
Ekip Sayısı 7
Bağlı olduğu Yer Marmaris
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı
Bayrağı Türkiye
Makine 2 x 750 HP Mitsubishi
Seyir Sürati 12 Knots
Konaklama Detayları 2 Adet Master Suit, 4 Adet Çift Kişilik Büyük Yataklı Kabin ve 2 Adet İki Kişilik Ayrı Tek Yataklı Kabin
Eğlence Tüm Kabinlerde Düz Ekran Tv
Uydu Tv ve Wifi Internet Bağlantısı
Anten Sistemi
Müzik Sistemi
Güvertede Jakuzi
Jet Ski
Banana (Muz)
Ringo
Su Kayağı

Boy 39m
En 8.10m
Tip Guletler / Motorlu Yelkenliler
İmal Yılı / Yenileme 2005
Misafir Kapasitesi 22
Ekip Sayısı 6
Bağlı olduğu Yer Fethiye
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı Kural Yat
Bayrağı Türkiye
Makine Iveco Aifo 2 * 460 hp
Seyir Sürati 12 Knots
Konaklama Detayları 6 Adet Çift Kişilik Yataklı KAbin, 2 Adet Üç Kişilik Kabin ve 2 Adet Tek yataklı Çift Kişlik Kabin
Eğlence TV
Salonda DVD ve Müzik Sistemi
Güverte Hoperlörleri
Oyunlar
60 hp Dıştan Takmalı Servis Botu
Kano
Su Kayağı
Şnorkel Ekipmanları
Temel Balıkçılık Ekipmanları

Boy 26m
En 6.6m
Tip Guletler / Motorlu Yelkenliler
İmal Yılı / Yenileme 1997/2015
Misafir Kapasitesi 16
Ekip Sayısı 4
Bağlı olduğu Yer Bodrum
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı Bodrum Tersanesi
Bayrağı Türkiye
Makine Iveco 360hp
Seyir Sürati 8 Knots
Konaklama Detayları 3 Adet Çift Kişilik Büyük Yataklı Kabin + İlave Tek Kişilik Yatak, 2 Adet Çift Kişilik Büyük Yataklı Kabin ve 2 Adet İki Kişilik Ayrı Yataklı Kabin
Eğlence Salonda TV ve CD Oynatıcı
Müzik Sistemi
Güverte Hoperlörleri
Oyunlar
15 hp Dıştan Takmalı Servis Botu
70 hp Dıştan Takmalı Zodiac Bot
Kano
Ringo
Su Kayağı
Şnorkel Ekipmanları

Boy 28.5m
En 7m
Tip Guletler / Motorlu Yelkenliler
İmal Yılı / Yenileme 2002
Misafir Kapasitesi 16
Ekip Sayısı 4
Bağlı olduğu Yer Bodrum
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı Bodrum Tersanesi
Bayrağı Türkiye
Makine Caterpillar 500 hp
Seyir Sürati 8 Knots
Konaklama Detayları 4 Adet Üç Kişilik Kabin ve 2 Adet Çift Kişilik Tek Yataklı Kabin
Eğlence Salonda CD Oynatıcılı TV, DVD ve Stereo Sistemi
Salonda Müzik Sistemi
Güverte Hoperlörleri
Oyunlar
15hp Dıştan Takmalı Servis Botu
70 hp Yamaha Dıştan Takmalı Zodyak Bot
2 AdetKano
2 Adet Ringo
Su Kayağı
Rüzgar Sörfü
Şnorkel Ekipmanları
Temel Balıkçılık Ekipmanları

Boy 29.5m
En 7m
Tip Guletler / Motorlu Yelkenliler
İmal Yılı / Yenileme 2001
Misafir Kapasitesi 16
Ekip Sayısı 4
Bağlı olduğu Yer Bodrum
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı Kaya Guneri Yatçılık
Bayrağı Türkiye
Makine Caterpillar 542Hp
Seyir Sürati 9 Knots
Konaklama Detayları 4 Adet Çift Kişilik Büyük Yataklı Kabin ve 4 Adet Çift Kişilik Büyük Yataklı Kabin + Her Birinde İlave Edilebilir Tek Kişilik Yatak
Eğlence Salonda TV ve CD Oynatıcı
Müzik Sistemi
Güverte Hoperlörleri
Oyunlar
70 hp Dıştan Takmalı Zodiac Bot
15 hp dıştan takmalı Servis Botu
2 Adet Kano
2 Adet Ringo
Su Kayağı
Rüzgar Sörfü
Şnorkel Ekipmanları

Boy 39.5m
En 9m
Tip Guletler / Motorlu Yelkenliler
İmal Yılı / Yenileme 2009
Misafir Kapasitesi 12
Ekip Sayısı 6
Bağlı olduğu Yer Bodrum
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı Bodrum Tersanesi
Bayrağı Türkiye
Makine Caterpillar 2x550 Hp
Seyir Sürati 14 Knots
Konaklama Detayları 2 Adet Master Suit, 2 Adet Çift Kişilik Büyük Yataklı Kabin ve 2 Adet Tek Yataklı İki Kişilik Kabin Tüm suitlerde Duş
Eğlence Salonda ve Tüm Kabinlerde DVD’li Büyük Ekran LCD TV
CD ve MP3 Çalar
Uydu
HiFi Müzik Sistemi
Wireless Internet Bağlantısı
Güverte Hoperlörleri
Oyunlar
Su Oyunları Sporları ve Ekipmanları
Mono ve Solo Su Kayağı Özellikli Yamaha 100 hp Dıştan Takmalı Motor
15 hp Dıştan Takmalı Motorlu Zodiac Tender Bot
Ringo
Banana (Muz)
Kano
Su Kayağı
2 Adet Kürekli Board
Yamaha Jet-ski
Şnorkel Ekipmanları
Temel Balıkçılık Ekipmanları

Boy 31m
En 8.2m
Tip Guletler / Motorlu Yelkenliler
İmal Yılı / Yenileme 2017
Misafir Kapasitesi 12
Ekip Sayısı 5
Bağlı olduğu Yer Marmaris
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı
Bayrağı Türkiye
Makine 2 x 400 HP
Seyir Sürati 12 Knots
Konaklama Detayları 1 Adet Master Suit, 3 Adet Büyük Yataklı Çift Kişilik Kabin & 2 Adet 3 Kişilik Kabin
Eğlence Klima
Buz Yapıcı Makina
Su Yapıcı Makine
Barbekü/Mangal
CD/DVD Oynatıcı
100 hp dıştan takmalı 4,9 m bot
Su Kayağı
Amatör Balıkçılık Ekipmanları
Şnorkelle Dalış Malzemeleri
Banana (Muz)
Ringo
Su Kayağı (Tekli)
Su kayağı (yetişkinler için 1 çift ve çocuk için 1 çift)
Kürekli Sörf

Boy 30m
En 6.6m
Tip Guletler / Motorlu Yelkenliler
İmal Yılı / Yenileme 2003
Misafir Kapasitesi 8
Ekip Sayısı 5
Bağlı olduğu Yer Bodrum
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı
Bayrağı Türkiye
Makine Cummins 525 Hp
Seyir Sürati 11 Knots
Konaklama Detayları 2 Adet Çift Kişilik Büyük Yataklı Kabin ve 2 Adet Tek Yataklı İki Kişilik Kabin (Dönüştürebilir)
Eğlence LCD TV
Salon ve Tüm Kabinlerde DVD & Müzik Sistemi
Güverte Hoperlörleri
Wi-Fi Internet Bağlantısı
Oyunlar
Uydu
Su Yapıcı
2xCanoes
Dıştan takma motorlu bot (9,9 HP dıştan takma ile 3,20 metre)
100 HP dıştan takma motora sahip kauçuk sürat teknesi (isteğe bağlı)
Yetişkinler ve çocuklar için su kayağı ekipmanları
Ringo and Su Kayağı
Şnorkel Ekipmanları
Temel Balıkçılık Ekipmanları

Motoryat

Boy 29,7m
En 7,1m
Tip Motor Yat
İmal Yılı / Yenileme 2007 / 2019
Misafir Kapasitesi 10+2
Ekip Sayısı 5
Bağlı olduğu Yer Göcek
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı Ferretti
Bayrağı Türkiye
Makine 2*2300 Hp MTU
Seyir Sürati 16 Knots
Konaklama Detayları 1 adet master, 2 adet çift kişilik yataklı kabin & 2 adet tek kişilik ranzalı kabin

Boy 33,4m
En 6,5m
Tip Motor Yat
İmal Yılı / Yenileme 2009
Misafir Kapasitesi 10
Ekip Sayısı 6
Bağlı olduğu Yer Bodrum
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı Incetrans Shipyard
Bayrağı Türkiye
Makine MTU 2 * 2000 hp
Seyir Sürati 18 Knots
Konaklama Detayları
Eğlence Salonda HD Plazma TV ve DVD
Tüm Kabinlerde LCD TV ve DVD
Uydu
Wi-Fi
Salonda ve Tüm Kabinlerde Müzik Sistemi
Güvertede Jakuzi
Güverte Hoparlörleri
Oyunlar
Ekipmanlar ve Su Sporları
90 hp Dıştan Takmalı 4,8 m Evinrude Joker Tekne (2012)
2 Adet Su kayağı
Ringo
Banana (Muz)
Kano
Şnorkel Ekipmanları
Temel Balıkçılık Ekipmanları

Boy 25m
En 6,8m
Tip Motorlu Yat (trol teknesi)
İmal Yılı / Yenileme 2015 (trol)
Misafir Kapasitesi 10
Ekip Sayısı 5
Bağlı olduğu Yer Fethiye
Seyir Bölgesi Türkiye
İmalatçı Es Yachting
Bayrağı Türkiye
Makine 2 X 480 Hp Cummins
Seyir Sürati 13 knots
Konaklama Detayları 5 adet çift kişilik yataklı Cabins

Yelkenli

Kategori Yelkenli Tekne
Marka Bavaria
Model Cruiser 46
Yıl 2020
Boy 14.4
EN 4
Su çekimi 3.5
Kabin Sayısı 4
Yatak Sayısı 8
WC 3
Klima Yok
Baş Pervane Var
Ana Yelken Sarma
Cenoa Sarma

Kategori Yelkenli Tekne
Marka Beneteau
Model Oceanis 41
Yıl 2015
Boy 12.43
En 4.2
Su çekimi 2.05
Kabin Sayısı 3
Yatak Sayısı 6
WC 2
Klima Yok
Baş Pervane Var
Ana Yelken Furling
Cenoa Furling

Kategori Yelkenli Tekne
Marka Dufour
Model 360 GL
Yıl 2020
Boy 10.99
EN 3.61
Su çekimi 1.9
Kabin Sayısı 2
Yatak Sayısı 5
WC 1
Klima Yok
Baş Pervane Var
Ana Yelken Sarma
Cenoa Sarma

Kategori Yelkenli Tekne
Marka Beneteau
Model Oceanis 45
Yıl 2018
Boy 13.94
EN 4.5
Su çekimi 2.15
Kabin Sayısı 3
Yatak Sayısı 6
WC 2
Klima Yok
Baş Pervane Var
Ana Yelken Sarma
Cenoa Sarma

Kategori Yelkenli Tekne
Marka Beneteau
Model Oceanis 46.1
Yıl 2020
Boy 14.6
EN 4.5
Su çekimi 2.35
Kabin Sayısı 3
Yatak Sayısı 8
WC 3
Klima Var
Baş Pervane Yok
Ana Yelken Sarma
Cenoa Sarma

Kategori Yelkenli Tekne
Marka Jeanneau
Model Sun Odyssey 490
Yıl 2018
Boy 14.42
EN 4.49
Su çekimi 2
Kabin Sayısı 3
Yatak Sayısı 8
WC 2
Klima var
Baş Pervane var
Ana Yelken Sarma
Cenoa Sarma

Kategori Yelkenli Tekne
Marka Dufour
Model 445 GL
Yıl 2012
Boy 13.5
EN 4.35
Su çekimi 2.2
Kabin Sayısı 4
Yatak Sayısı 8
WC 2
Klima Yok
Baş Pervane Var
Ana Yelken Sarma
Cenoa Sarma

Kategori Yelkenli Tekne
Marka Bavaria
Model Cruiser 41
Yıl 2020
Boy 12.35
EN 3.96
Su çekimi 2.05
Kabin Sayısı 3
Yatak Sayısı 6
WC 2
Klima Yok
Baş Pervane Var
Ana Yelken Sarma
Cenoa Sarma

Kategori Yelkenli Tekne
Marka Jeanneau
Model Sun Odyssey 50 DS
Yıl 2012
Boy 15.07
EN 4.49
Su çekimi 2.15
Kabin Sayısı 3
Yatak Sayısı 8
WC 2
Klima Var
Baş Pervane Var
Ana Yelken Sarma
Cenoa Sarma

Katamaran

Kategori Katamaran
Marka Beneteau Lagoon
Model Lagoon 46
Yıl 2020
Boy 13.99
EN 8.1
Su çekimi 1.3
Kabin Sayısı 4
Yatak Sayısı 9
WC 4
Klima Yok
Baş Pervane Yok
Ana Yelken Klasik
Cenoa Sarma

Kategori Katamaran
Marka Beneteau Lagoon
Model Lagoon 42
Yıl 2021
Boy 12.8
EN 7.7
Su çekimi 1.25
Kabin Sayısı 4
Yatak Sayısı 10
WC 4
Klima Yok
Baş Pervane Yok
Ana Yelken Klasik
Cenoa Sarma

Kategori Katamaran
Marka Fountaine Pajot
Model Lucia 40
Yıl 2019
Boy 11.73
EN 6.63
Su çekimi 1.2
Kabin Sayısı 4
Yatak Sayısı 10
WC 4
Klima Yok
Baş Pervane Yok
Ana Yelken Klasik
Cenoa Sarma

 

Bize Ulaşın