19.01.2023

Program

5 Gece - 6 Gün

VKG01 - DPS01

1. Gün: İSTANBUL - SİNGAPUR
İstanbul havalimanı dışı hatlar gidiş terminali Singapur havayolları kontuarında saat 11:00’de hazır bulunma.
Singapur havayollarının SQ 391 sefer sayılı uçuşu ile 13:30’da Singapur’a uçuş.

2. Gün: SİNGAPUR - BALİ
Yerel saat ile 05:00’da Singapur’a varış. Uçak değiştirme. Singapur havayollarının SQ 938 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:20’de Bali’ye uçuş. Saat 11:00’da Bali’ye varış. Sizleri bekleyen transfer elemanı ile buluşma. Konaklayacağınız AYODYA RESORT otel’e transfer. Serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3. Gün: BALİ
Otelde alınacak kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve çevre gezileri için serbest.
Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen tam günlük Kintamani turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

4. Gün: BALİ
Otelde alınacak kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve çevre gezileri için serbest. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen tam günlük Nusa Lembongan adası turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

5. Gün: BALİ
Otelde alınacak kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve çevre gezileri için serbest. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra olarak düzenlenen yarım günlük Tanah lot tapınağı ve gün batımı turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

6. Gün: BALİ
Otelde alınacak kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve çevre gezileri için serbest. Geceleme otelimizde.

7. Gün: BALİ - SİNGAPUR
Otelde alınacak kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve çevre gezileri için serbest. Saat 12:00’da odaların boşaltılması. Saat 19:00 havalimanına transfer. Singapur havayollarının SQ 949 sefer sayılı uçuşu ile saat 21:45’te Singapur’a uçuş.

8. Gün: SİNGAPUR - İSTANBUL
Yerel saat ile 00:20’da Singapur’a varış. Uçak değiştirme. Singapur havayollarının SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile saat 01:45’te İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 07:45’te İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

***PAKETİMİZ, SİNGAPUR HAVAYOLLARININ EN DÜŞÜK FİYATI BAZ ALINARAK HAZIRLANMIŞ OLUP, DOLULUKTAN OLUŞABİLECEK FİYAT FARKLARI YANSITILACAKTIR.

***FARKLI SAYIDA GECELEME VE OTEL ALTERNATİFLERİMİZİ SORUNUZ.

Fiyatlar

Fiyat ve otel seçenekleri için bizimle irtiabata geçebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Servisler

- Singapur havayolları ile ekonomi sınıf İstanbul - Singapur - Bali - Singapur - İstanbul uçak bileti. - Bali havalimanı - Otel - Bali havalimanı transferleri. - 5 gece seçeceğiniz otelde sabah kahvaltısı dahil konaklama.

Fiyata Dahil Olmayan Servisler

- Yurtdışı çıkış fonu, - Öğle ve akşam yemekleri, - Seyahat Sağlık Sigortası - Fazla bagaj ücreti, - Yapılacak ekstra geziler.

Notlar

Endonezya Türk vatandaşlarından 14 gün’e kadar turistlik seyahatlerde vize istememektedir. Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

BİZE ULAŞIN

Bali Turu hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın