Doha Turu

Doha Turu

07.05.2021 - 08:00:33 / 01.10.2021 - 14:47:30

Program

3 Gece 4 Gün

Perşembe - Pazar

Vizesiz Gezi

VKG21 - DOH01

1. Gün. İstanbul - Doha

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 17:00’da Qatar havayolları kontuarında hazır bulunma. Qatar havayollarının QR246 sefer sayılı uçuşu ile 19:55’te Doha’ya uçuş. Yerel saat ile 23:55’te Doha’ya varış. Havalimanında sizleri bekleyen transfer elemanı ile buluşma. Konaklayacağınız otel’e transfer. Geceleme otelimizde.

2. Gün. Doha

Otelde alınacak kahvaltı sonrası Doha şehir turu. Gezi esnasında Corniche sahil caddesi, ulusal islam eserleri müzesi, İnci adası, Katar kültür köyü ve Souq Waqif alışveriş merkezi görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeği gezi esnasında alınacaktır. Gezi sonrası otele transfer serbest zaman. Akşam ekstra olarak düzenlenecek olan akşam yemekli Tekne turuna katılabilirsiniz. Bu gezimizde Doha’yı akşam ışıkları altında göreceğiz. Gezi sonrası Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3. Gün. Doha

Otelde alınacak kahvaltı sonrası serbest zaman. Ekstra olarak düzenlenecek olan 4 x 4 araçlarla akşam yemekli çöl safarisi turuna katılabilirsiniz. Bu gezimizde 4 x 4 araçlarla çölde yapılacak keyifli bir gezi sonrası gün batımında fotoğraf molası verilecektir. Akşam yemeği çölde bedevi çadırında hazırlanmış yerde alacağız.

Yemek sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4. Gün. Doha - İstanbul

Otelde alınacak olan kahvaltı sonrası serbest zaman . Saat 11:00’da havalimanına transfer . Uçağa biniş ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar havayollarının QR245 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:15’te İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 18:45’te İstanbul’a varış . Gezimizin sonu.

Fiyatlarımıza Dâhil Hizmetler

 • Qatar havayolu ile İstanbul - Doha - İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti.
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • 3 gece oda + kahvaltı konaklama
 • Panormomik Doha Şehir tanıtım turları

Fiyatlarımıza Dâhil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış harç pulu 50 TL
 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
 • Seyahat sigortası.

Önemli Notlar

 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 (altı) ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 (on) yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Bu tür pasaportların tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamaz.
 • Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu, saat değişmesi riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş aralığındaki çocuklar için alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödenmez.
 • Acente, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün/günlerde yapılabilir.
 • Fiyatlara dahil olan ve olmayan (ekstra) turların özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.
 • Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup bu tip odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak, standart yataklardan küçüktür.Üç kişilik odalar bir büyük yatak ve bir ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan türdedir; tur katılımcısı üçüncü kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiğini beyan etmiş sayılır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Panoramik şehir turları maksimum 2 (iki) saat süren, otobüs içerisinden yapılan, şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.
 • Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.
BİZE ULAŞIN

Doha Turu hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın