15.01.2023

Program

THY ile 5 Gece - 6 Gün

VKG21 - MLE01

1. Gün: İSTANBUL - MALDİVLER
İstanbul havalimanı dış hatlar gidiş THY kontuarında 23:30'da hazır bulunma. THY’nın TK 730 uçuşu ile saat 01:55’te Male’ye uçuş. Yerel saat ile 12:05'de Male havalimanına varış. Sizleri bekleyen transfer elemanı ile buluşma. Konaklayacağınız otel’e transfer. Deniz, güneş ve su sproları için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2. Gün: MALDİVLER
Otelde alınacak kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve su sporları için serbest.
Dilerseniz, oteliniz tarafından extra olarak düzenlenecek gece balıkçılığı gezisine katılabilirsiniz. Gezimizde, gün batımından hemen önce teknelerle denize açılarak özel hazırlanan oltalarla balık tutma zevkini yaşayabilirsiniz.
Geceleme otelimizde.

3. Gün: MALDİVLER
Otelde alınacak kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve su sporları için serbest.
Dileyenler oteliniz tarafından sabah erken extra olarak düzenlenecek olan Yunusları izle turuna katılabilirsiniz. Her sabah 05:30 - 07:30 arasında düzenlenen gezide, sürüler halinde yüzen yunusların harika görüntülerini izleyebilirsiniz.
Geceleme otelimizde.

4. Gün: MALDİVLER
Otelde alınacak kahvaltı sonrası Gününüz gününüz deniz, ve su sporları için serbest.
Dilerseniz, oteliniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Mercan Resiflerini Keşif Gezisine katılabilirsiniz. Maldive Adalarının en önemli özelliklerinden biride, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Resifleri keşfetmek için sabah 09:30 - 12:00 arasındaki bu geziye katılmanızı öneririz.
Geceleme otelimizde.

5. Gün: MALDİVLER
Otelde alınacak kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve su sporları için serbest.

6. Gün: MALDİVLER - İSTANBUL
Otelde alınacak kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve su sporları için serbest.
Saat 12:00'de odaların boşaltılması.
Akşam havalimanına transfer.
THY’nin TK 731 sefer sayılı uçuşu ile saat 22:45'de İstanbul’a uçuş.

7. Gün: İSTANBUL
05:00'de İstanbul’a varış. Gezimizin sonu.

***PAKETİMİZ, THY’NİN DÜŞÜK FİYATI BAZ ALINARAK HAZIRLANMIŞ OLUP, DOLULUKTAN OLUŞABİLECEK FİYAT FARKLARI YANSITILACAKTIR.

***FARKLI SAYIDA GECELEME VE OTEL ALTERNATİFLERİMİZİ SORUNUZ.

Fiyatlar

Fiyat ve otel seçenekleri için bizimle irtiabata geçebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Servisler

- THY ile ekonomi sınıf İstanbul - Male - İstanbul uçak bileti. - 5 gece otelde konaklama. - Male havalimanı - Otel - Male havalimanı arası transfer.

Fiyata Dahil Olmayan Servisler

- Yurtdışı çıkış fonu , - Öğle ve akşam yemekleri , - Seyahat Sağlık Sigortası, - Fazla bagaj ücreti, - Yapılacak ekstra geziler.

Notlar

Maldivler Türk vatandaşlarından 3 ay kadar turistlik seyahatlerde vize istememektedir. Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

BİZE ULAŞIN

Maldivler Turu hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın