13.01.2023

Program

Emirates Hava Yolları ile 5 Gece - 6 Gün

VKG21 - SEZ01

1. Gün: İSTANBUL - DUBAI - SEYŞELLER
İstanbul havalimanında uçuştan 2 saat önce Emirates havayolları kontuarında hazır bulunma. Emirates havayolları ile Dubai aktarmalı Seyşeller’e uçuş.

2. Gün: SEYŞELLER
Havalimanında sizleri bekleyen transfer elemanı ile buluşma. Konaklayacağınız DOUBLE TREE ALLAMANDA BY HILTON HOTEL’e transfer. Odalara yerleşme. Gününüz deniz, güneş ve çevre gezileri için serbest. Geceleme otelimizde.

3. Gün: SEYŞELLER
Otelde alınacak kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve çevre gezileri için serbest.
Dilerseniz ekstra olarak Mahe şehrini keşfedebilceğiniz bir tura katılabilirsiniz. Dünyanın en küçük başkenti Mahe'de koloniyel dönemden kalma binaları, yönetim binasını, ulusal müzeleri, saat kulesini, postahaneyi ve lokal eşyaların satıldığı Codaveri görebilirsiniz. Şehrin ünlü caddelerinde yürüyüş yapabilir, balık ve tropikal meyvelerin bulunduğu renkli pazarını gezebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4. Gün: SEYŞELLER
Otelde alınacak kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve çevre gezileri için serbest. Dileyen misafirlerimiz Seyşeller'in diğer cennet adalarını keşfetmek için ekstra adalar turuna katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

5. Gün: SEYŞELLER
Otelde alınacak kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve çevre gezileri için serbest. Geceleme otelimizde.

6. Gün: SEYŞELLER
Otelde alınacak kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve çevre gezileri için serbest. Geceleme otelimizde.

7. Gün: SEYŞELLER - DUBAI - İSTANBUL
Otelde alınacak kahvaltı sonrası havalimanına transfer. Emirates havayolları ile Dubai aktarmalı İstanbul’a uçuş. İstanbul’a varış. Gezimizin sonu.

Fiyatlar

Fiyat ve otel seçenekleri için bizimle irtiabata geçebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Servisler

- Emirates havayolları ile ekonomi sınıf İstanbul - Dubai - Mahe (Seyşeller) - Dubai - İstanbul uçak bileti. - Mahe Havalimanı - Otel - Mahe Havalimanı transferleri - 5 gece tercih edeceğiniz otelde sabah kahvaltısı dahil konaklama.

Fiyata Dahil Olmayan Servisler

- Yurtdışı çıkış fonu, - Öğle ve akşam yemekleri, - Seyahat Sağlık Sigortası, - Fazla bagaj ücreti, - Yapılacak ekstra geziler.

Notlar

Seyşeller Türk vatandaşlarından 3 ay kadar turistlik seyahatlerde vize istememektedir.
Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

BİZE ULAŞIN

Seyşeller Turu hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın