PRAG TURU

PRAG TURU

Program

THY ile 3 Gece - 4 Gün / Her Perşembe

1. Gün: İSTANBUL - PRAG
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY Kontuarında saat 06:30’da hazır bulunma Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra THY’nın TK 1767 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:35’te Prag’a hareket. Yerel saat ile 10:20’de Prag’a varış. Sizleri bekleyen rehberimiz ile buluşma. Öğleden sonra Prag şehir turu Prag şehir turunda; Kraliyet Sarayı, St. Vitus Katedrali, Loretta, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı görülecektir. Konaklayacağınız otele transfer. Serbest zaman.
Akşam arzu edenlerle ekstra Vltava nehri yemekli tekne gezisi. Geceleme otelimizde.

2. Gün: PRAG (TEREZIN veya KUTNA HORA)
Sabah kahvaltı sonrası Prag Şehir turu. Sonrasında serbest zaman ve dinlenme. Arzu edenlerle ekstra; yarım günlük Terezin Nazı Kampı veya Kunta Hora kemikli kilise turu. Geceleme otelimizde.

3. Gün: PRAG (KARLOVY VARY)
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenlerle ekstra; tam günlük Karlovy Vary Turu. Geceleme otelimizde.

4. Gün: PRAG - İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. 12:00’da odaların boşaltılması. Havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra saat THY’nın TK 1770 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. 22:00’da varış. Gezimizin sonu.

***Promosyon uçak biletleri fiyatlarına göre teklifimiz hazırlanmıştır. İstenilen tarihlerde promosyon fiyat olmadığı taktirde uçak bileti fiyat farkı ücrete ilave edilir.

Fiyatlar

3* OLYMPIK TRISTAR HOTEL (şehir içi) www.olympik.cz İki kişilik odada kişi başı: 590 Euro Tek kişilik oda: 740 Euro

Fiyata Dahil Olan Servisler

- THY ile İstanbul - Prag - İstanbul uçak biletleri - Havalimanı vergileri, - Lüks otobüsler ile Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri. - Seçtiğiniz kategori otelde 3 gece 4 gün oda + açık büfe kahvaltı konaklama. - Yerel Türkçe Rehberli, yarım günlük panoramik Prag şehir turu. - Tüm Tur boyunca Profesyonel rehberlik hizmetleri.

Fiyata Dahil Olmayan Servisler

- Vize ücreti, - Yurtdışı çıkış fonu 15 YTL (Yurt dışı çıkış harçlarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.) - Seyahat Sigortası 15 Euro NOT: Acenta, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir.

Notlar

Çek Cumhuriyeti için Shengen vize gerekmektedir.

BİZE ULAŞIN

PRAG TURU hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın