KIBRIS TURU

KIBRIS TURU

Program

THY ile 3 Gece - 4 Gün
Perşembe – Pazar

1. Gün / Perşembe: İSTANBUL - KIBRIS
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali THY kontuarı önünde uçuş saatinden 2 saat önce hazır bulunma. Bağaj ve uçağa biniş işlemlerinin tamamlanması. Kıbırsa uçuş. Yaklaşık 1.5 saat yolculuktan sonra Kıbırsa varış. Gümrük işlemlerinin tamamlanmasından sonra konaklayacağınız otele transfer. Odalarınıza yerleşme.

2. Gün / Cuma: KIBRIS
Açık Büfe sabah kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği otelde. Gününüz alışveriş ve eğlence için serbest.

3. Gün / Cumartesi: KIBRIS
Açık Büfe sabah kahvaltı ve açık büfe akşam yemeği otelde. Gününüz alışveriş ve eğlence için serbest.

4. Gün / Pazar: KIBRIS - İSTANBUL
Açık Büfe sabah kahvaltısı otelde. Serbest zaman. Ercan havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra İstanbul’a hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuktan sonra İstanbul Havalimanına hoşgeldiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
- Fiyatlar; üzerinde yazan tarihler için geçerlidir.
- Belirtilen tarihler arasında geçerli olan fiyatlar ; bu dönemde taşımacılık ücretlerine veya döviz kurlarına gelebilecek artışlar doğrultusunda değiştirilebilir.
- Uçaklarda henüz rezervasyon yapılmamıştır istediğiniz tarihteki uçakların müsaitlik ve olası fiyat değişiklilerine göre rezervasyon yapılacaktır.

Fiyatlar

ACAPULCO HOTEL www.acapulco.com.tr Villa Bölümü Konaklama: Tam pansiyon İki kişilik oda da kişi başı: 3250 TL Tek kişilik oda: 4800 TL Fiyatlar 30 Eylül'e kadar geçerlidir. *Diğer otel fiyatlarını satış elemanımızdan öğrenebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Servisler

- İstanbul / Ercan / İstanbul arası THY ile ekonomi sınıf uçak bileti, - Havalimanı Vergisi. - Havalimanı / Otel / Havalimanı arası transferler, - Programda belirtilen otellerde 3 gece Tam Pansiyon + konaklama,

Fiyata Dahil Olmayan Servisler

- Şahsi Harcamalar, - Yapılabilecek gündüz ve gece turları, - Seyahat sigortası 30 YTL

Notlar

Kıbrıs’a süresi geçerli pasaport veya nüfus cüzdanı ile girilebilmektedir. Başka bir kimlik kabul edilmez.

BİZE ULAŞIN

KIBRIS TURU hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın