2023 İş Konferansları Listesi

26.10.2022 - 09:07:50

Bu yazımızda 2023 iş konferansları listesini inceleyeceğiz. Panedemiden sonra, iş dünyası da yeni normale alışmaya çalışıyor. Birçok iş insanı yaşadığımız zor dönemlerin üstesinden gelmeye çalışmaya halen devam ediyor. Peki gelecekte nasıl çalışmalıyız? Yeni normalde üretkenliği ne değiştirecek, yaratıcılığı artıracak ve çalışanların verimini ne teşvik edecek?

Siz de bu sorulara yanıt arıyorsanız yalnız olmadığınızdan emin olabilirsiniz. Sizinle aynı gemide insanlarla bir araya gelip bölgedeki önemli önderleri dinlemekten daha iyi bir yol olabilir mi? Üstelik kurumsal seyahat listenize bunları da alabilirsiniz. 2023'te işin geleceğine odaklanan en iyi konferanslardan bazılarını bu nedenle araştırmaya karar verdik. Siz de göz atmak ister misiniz?

Future Job Fair

14-17 Şubat 2023

Fort Lauderdale, Florida

2023'ün Geleceğin İş Fuarı, uzaktan çalışma ve yüz yüze görüşme arasındaki kesişme ile şekillenen işyerinin değişen doğasına odaklanacak. Bu konferansta önde gelen uzmanlar, uzaktan çalışma, işe dönüş gerçekleri, çalışan deneyimleri, şirket kültürü ve yapay zeka ile sizi baş başa bırakacak ve eyleme geçirilebilir stratejileri tartışacaklar. Cisco, Coworks, EY, Twilio ve daha fazlası gibi şirketlerden sektör liderleri, işin geleceğine dair görüşlerini paylaşacaklar. Bu konferans öncelikle CEO'lar, COO'lar, İcra Direktörleri ve Genel Müdürler gibi iş liderlerine yönelik olacak.

Future Work Canada

27-28 Mart 2023

Toronto Kanada

İK geleceğe hazır bir organizasyon oluşturmaya nasıl yardımcı olabilir? Geleceğe hazır zihniyetleri nasıl geliştirebilirsiniz? Yeni nesil çalışanlarla nasıl çalışabilirsiniz? Yeni çağda liderlik etmek ne anlama geliyor? Bunlar, Future Work Canada'da yanıtlanmasını ve tartışılmasını bekleyebileceğiniz sorulardan bazıları. Beceri geliştirme programınızı nasıl artıracağınızı anlamak veya esenlik ve zihinsel sağlık girişimlerinize öncelik vermek istiyorsanız, bu konferans şüphesiz hem bilgi verecek hem de ilham verecektir.

Next Practices Now

27-30 Mart 2023

Scottsdale, Arizona

Kıdemli liderler için 1 numaralı İK konferansında övgüyle karşılanan Next Practices Now, meslektaşlarla ağ kurmak, insan sermayesinde olan sonraki uygulamaları keşfetmek ve işin geleceğinden yararlanmak istiyorsanız bu konferansa gitmelisiniz. Bu yılın ana konuları, hibrit çalışmada bir iş/yaşam dengesi kurmayı, ESG'nin kesişimlerini, dijital inovasyonu ve iş dönüşümünü ve çok daha fazlasını ele alacak. Katıldığı teyit edilen konuşmacılar arasında Microsoft'ta Modern Çalışmadan Sorumlu Kurumsal Başkan Yardımcısı ve Fortune Media CEO'su yer alıyor.

Innovation@Work Global Week 2023

28 Mart 2023

Londra, Birleşik Krallık

Vodafone, IKEA, Barclays, GE, MIT Technology Review, Eventbrite... Bunlar Londra'da Innovation@Work Global Week 2023'e katılan önemli konuşmacılardan sadece birkaçı. Etkinliğin heyecan verici gündemi, asenkron çalışma, İK teknolojisi ve hibrit bir dünya için işbirliği araçları, liderlik ve yeni çalışma biçimleri gibi konuları içeriyor. Konferans ayrıca, işinize uygulamak için eyleme geçirilebilir ön görüler edinmenize yardımcı olacak hayati konularda vaka incelemelerine (işletme okuluna geri dönüş!) katılma fırsatı da verecektir.

Connect HR

24-26 Nisan 2023

San Diego, Amerika Birleşik Devletleri

15 yıldır devam eden Connect HR Liderlik Zirvesi, dünyanın en tanınmış markalarından ve işletmelerinden bazı insan kaynakları profesyonellerini bir araya getiriyor. J&J, Fabletics, Pepsico ve Hard Rock, zirvede temsil edilen şirketlerden sadece birkaçı. Şirket değerleri, çalışan refahı, hibrit çalışma, yeteneği elde tutma ve insan analitiği, 2023 zirvesinde tartışılacak ana temalar arasında yer alıyor. İster bir girişimci olun, ister bir startup'ta insan operasyonlarını yönetin veya çok uluslu bir şirkette yetenek geliştirme ve elde tutma yöneticisi olun kesinlikle burada olmak isteyeceksiniz.

HR of Tomorrow , DACH

11-12 Mayıs 2023

Berlin, Almanya

HR of Tomorrow'un bu sayısı, Avrupa'daki DACH pazarına odaklanacak ve bugün insan kaynakları profesyonellerinin karşı karşıya olduğu çok çeşitli zorlukların üstesinden gelecek. Katılımcılar arasında genellikle CHRO'lar, İnsan Kaynakları Başkan Yardımcıları ve Avrupa'daki en iyi küresel şirketlerden Yetenek Yönetimi Direktörleri yer alacak. Konferans, öğrenme ve gelişim, çalışan katılımı, sürdürülebilir bir şirket kültürü oluşturma, hibrit bir işyeri deneyimine uyum sağlama ve daha fazlasını içeren konulardan oluşacak.

Future of Work USA

6-7 Haziran 2023

Şikago, ABD

İK alanındaki üst düzey yöneticiler için oluşturulan bu, bölgenin önde gelen çalışma konferanslarından biridir. Bu alandaki en son trendlere ve stratejilere odaklanan Future of Work USA 2023, dağınık bir iş gücüyle bağlantılar kurma, yeni nesil çalışanları cezbetme, bir iş gücünün yaşayabilirliğini değerlendirme gibi konulara bakacak. 4 günlük çalışma haftası ve çok daha fazlası. Onaylanan bazı konuşmacılar arasında EEOC, Kraft-Heinz Company, Pepsico, Puma, Bloomberg ve TripAdvisor'dan temsilcileri yer alıyor.

SHRM 23

11-14 Haziran 2023

Las Vegas, Amerika Birleşik Devletleri

SHRM, İK profesyonellerinin son 75 yıldır dünya çapında milyarlarca işçiyi etkilemesine yardımcı oluyor. Şimdi Elmas Yıldönümü Konferansını kutlayan 2023, İK profesyonellerinin yakında unutamayacakları bir etkinliğe ev sahipliği yapmayı vaat ediyor. Etkinlik boyunca, İK teknolojisi ve analitiği, kültür (hem yüz yüze hem de dijital işyerleriyle ilgili), çalışma ortamı, ücret ve yan haklar, çeşitlilik ve katılım ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda içerik parçası sunulacak.

Future Of Work Conference

14 Eylül 2023

Dublin, İrlanda

İK, işe alım, eğitim ve öğretim sektörlerinden liderleri bir araya getiren bu konferans, işyerinde dijital dönüşüme ışık tutacak. Otomasyon ve robotik, makine öğrenimi, Nesnelerin İnterneti, uzaktan çalışma, çeşitlilik, faydalar, yeniden beceri kazandırma ve çok daha fazlası gibi temel konuları kapsayacaktır. Etkinlik, sürdürülebilir ve ergonomik bir profesyonel ortamın nasıl oluşturulacağı veya yeni teknolojideki en son gelişmeleri hesaba katan bir çalışma alanının nasıl oluşturulacağı gibi konularda görüşlerini paylaşmak üzere bir dizi ana konuşmacıyı bir araya getirecek.

Etkinliklere dair detaylı bilgi için 0212 334 2600 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 

BİZE ULAŞIN

2023 İş Konferansları Listesi hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın