Tripcase Mutlaka Deneyin

10.03.2015 - 00:00:00

Görüntülemekte sorun yaşarsanız linki tıklayınız: http://www.vikingturizm.com.tr/tripcase.aspx

TRIPCASE uygulaması ile uluslararası uçuşlarınızda seyahatlerinize ait uçuş bilgilerine, uçuş uyarılarını, hava durumuna, eklediyseniz otel bilgileri ile yerel ulaşım bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı İndirin


Bir Hesap Açın

Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan Tripcase.com sitesine gidin. Sadece isminiz, eposta adresiz ve şifreniz ile kayıt olun. Kayıt olduğunuz mail adresine gelen doğrulama mailini açın veya kullanıyorsanız facebook hesabınızla giriş yapın kullanmaya başlayın


Profilinizi Tamamlayın

Profil bilgilerinizi, takvim ayarlarınızı bilgisayarınızdan tamamlayın.

Aplikasyonu İndirin

Tripcase mobil uygulaması iphone ve tüm android telefonlarda kullanılabilir. Google play store veya iTunes app store sanal mağazalarından tripcase uygulamasını bulup, ücretsiz yükleyebilirsiniz. Diğer tüm cihazlar için tripcase.com sitesinden doğru şekilde yönlendirileceksiniz.


Seyahatinizi Ekleyin

Tarafımıza rezervasyon anında bildirdiğiniz e-posta adresiniz ile tricase hesabınızdaki e-posta aynı olursa Viking Turizm olarak yaptığımız tüm rezervasyon ve seyahat işlemleri uygulamanıza otomatik olarak eklenecektir.

Ayrıca Tricase.com sitesi veya mobil aplikasyon üzerinden yeni seyahatinizi manuel ekleyebilirsiniz ya da içinde tripcase hesabınızın e-postası yazılı konfirmasyon e-postası veya rezervasyon bilgilerinizi trips@tripcase.com adresine mail atarak otomatik olarak seyahatiniz tripcase uygumalasına eklenmesini sağlayabilirsiniz.


Diğer Bilgiler

Seyahatinizde gerçekleştireceğiniz toplantı, gezi, akşam yemeği veya benzeri etkinliklerinizi mobil uygulamadan veya tripcase.com adresinden manuel olarak ayrıntıları ile seyahatinize ekleyebilirsiniz.


Seyahatinizi Paylaşın

Sadece seyahatinizden haberdar olmak isteyen kişilerin e-posta adreslerini girerek seyahat bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Tüm seyahat bilgileri olabileceği gibi, sadece varış bilgilerini paylaşabilirsiniz. Takip edecek kişi bununla ilgili bir mail alacaktır.

Ayrıca takip edecek kişide tripcase uygulaması varsa takip ettiğim seyahatler bölümünden seyahat bilgilerinize ulaşabilir ve varış bilgilerinizi anlık olarak mesaj olarak alabilir.


Gelen Notları izleyin

Seyahat ederken uygulamanızdan gelecek bilgiler daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Hatırlatmalar, rötarlar, kapı numaraları gibi. Ayrıca Tripfeed ile desteklenen yerlerde yeni keşifler yapmanızı ve varsa check-in işlemleri bilgileri, şirketinizin seyahat kurallarınızı ilgili bilgileri hatırlatabilir.


Seyahat Bilgileriniz elinizin altında

Tüm seyahatinizi ve planlanmış aktivitelerinizi zaman çizelgesi ile görebilirsiniz. Yaklaşan etkinlikler, uçuş güncellemeleri ve önemli mesajlar elinizin altında olacaktır.


Daha fazlasını yapın

Hava durumu, desteklendiği yerlerde diğer uçuşlar, koltuk haritası ve otelinize ulaşım alternatiflerine kolayca ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Tripcase Mutlaka Deneyin hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın