Turlarda aşı opsiyonu

17.03.2021 - 00:00:00

Photo by: Steven Cornfield

17-03-2021

Dünyada aşılama çalışmalarında önde gelen ülkelerinde aşılama devam ediyor.

Yaygınlaşan Covid-19 aşılama çalışmaları ile ülkelerdeki ziyaretçilerinde aşılanması veya turistler aşı yaptırmaları mümkün olabileceği konuşuluyor.

Sokaklarda, sağlık merkezlerinde hatta alışveriş merkezlerinde özel kabinlerde isteyen herkesin koronavirüs aşısı olduğu bu ülkelerde yabancıların da isteğebağlı olarak aşı yaptırmalarına izin verildiği haberleri yayılmakta.

Bu amaçla aşı tur'ları ile ilgili Dünya'da işbirliği yaptığımız tur operatörleri ile aşı turları üzerinde çalışma yapmaktayız.

Aşılama çalışmalarının çok hızlı gittiği ülkelere yapılacak bir gezide, yasal mevzuat ve resmi makamların onayı sonrası örneğin Moskova, Dubai , Londra,Küba veya New York gezisinde opsiyonel olarak Covid-19 aşısı yaptıralabilecek.

Koronavirüs’pandemisi döneminde Aşı turizm'i olarak konuşulmaya başlayan bu organizasyonlar için geldiğimiz aşama hakkında bilgi almak için mice@vikingturizm.com.tr'ye mail atabilirsiniz.

Viking Turizm olarak Aşı turu organizasyonlarını ancak ülkemiz ve gidilecek ülkenin otoritelerinin izinleri tam ve yasal olarak düzenlendikten sonra gerçekleştirilebilecektir.

Bu organizasyonlar için yaptığımız başvurular ve hazırlıklarımız etmekle birlikle uçuşların açık olması durumunda gerçekleşebileceğini hatırlatmak isteriz.

Viking Turizm Mice Ekibi

Ucuz Uçak bileti ve Yurtiçi oteller için Sonfiyat.com

BİZE ULAŞIN

Turlarda aşı opsiyonu hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın