Viking Turizm 2022 Popüler İçerikleri

23.12.2022 - 07:21:27

Bu kez karşınıza farklı bir içerikle geldik. 2022 yılı Viking Turizm popüler içerikleri bir araya getirdik. Aşağıda sırası ile verdiğimiz içerikler en çok sevilen içeriklerimiz. Bir seyahat şirketi olarak kurumsal seyahat, kurumsal etkinlikler, turizm, iş seyahati gibi birçok konuya farklı bakış açılarıyla baktık ve sizlerle buluşturduk.

Ne zaman bir habere erişsek, doğruladıktan sonra hızlıca sizlere sunduk. Kullanıcılarımıza kaynak olmayı, turizmle ilgili bilgiler sunmayı hep çok sevdik. Gerek Covid 19 hakkındaki içeriklerimiz, gerek vize içeriklerimiz gerekse seyahat tavsiyelerimiz sizler tarafından çok sevildi. Bu sevgi karşısında ekibimiz mutlulukla çalıştı, motive oldu ve daha iyisi için kendisine hedefler koydu. Sevginiz için sonsuz teşekkürler...

Biz aynı felsefe ile 2023 yılında da sizlerle buluşmayı hedefliyoruz. Seyahat şirketi olarak bu hizmeti sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

İşte Viking Turizm favori içerikleri!

Avrupa'nın En İyi Noel Mekânları

Yılın en ışıltılı zamanı geldi. Dolayısıyla bu içeriğimizde Noel pazarlarını yılbaşı ruhunu en iyi yansıtan mekânları bir araya getirdik. Noel pazarları nerede kuruluyor, pazarların içerisindeki aktiviteleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Evde Yapılabilecek Yılbaşı Yemekleri

Yeni yılda lezzetli yemek tarifleri hazırlayıp sevdiklerinizle harika bir akşam geçirmek herkes ister. Bu yüzden evde kolayca yapabileceğiniz yılbaşı yemeklerini sizler için derledik.

Yılbaşında Avrupa’da Nereye Gidilir?

Bu içeriğimizde yılbaşında Avrupa’da nereye gidilir, hangi şehirler gezilir gibi önemli noktaları araştırdık. Yılbaşı ruhunu en iyi yansıtan şehirleri bir araya getirdik.

Şirkette Yılbaşı Partisi Nasıl Yapılır?

Yılın en güzel zamanına yaklaştık ve şimdi yılbaşı partisi heyecanını evde olduğu kadar iş yerinde de hissettiğinize eminiz. İçinizdeki heyecanı yaşarken, şirkette yılbaşı partisi yapmanın eğlenceli yollarını yazımızda anlattık.

Seyahat Sağlık Sigortası Hakkında Merak Edilenler

Bu yazımızda, yurt içi ve yurt dışı seyahatleri sırasında karşılaşabilecek sağlık risklerine karşı koruma sağlayan seyahat sağlık sigortasını araştırdık. Sağlık sigortası seyahat etmeden önce yaptırmanız gereken sigorta türüdür.

Seyahatlerde Yapılabilecek Spor Aktiviteleri

İş hayatından uzaklaşmak ve mola vermek isteyenler için seyahatleri esnasında yapabilecekleri spor aktivitelerini bir araya getirdik. Farklı aktiviteler denemek isteyenler için de keyifli vakit geçirebileceğiniz spor aktivitelerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Sürdürülebilir Etkinlikler

Sürdürülebilir etkinlikler yazımızda işletmelerin konferans, fuar ve kongre gibi etkinlik planlamalarında nelere dikkat etmeleri konusuna değindik. Ekolojik dengenin bozulmaması için etkinlikler çevreye duyarlı bir şekilde yapılmalıdır. Dolayısıyla şirketlerin ikramlar, davetiyeler ve aydınlatma gibi noktalarda planlamalarını nasıl yapması gerektiğini inceledik.

En İyi Ofis Bitkileri

Ofis bitkileri, şirket çalışanlarının mental sağlığı, verimliliği ve çalışma performansını olumlu etkilemektedir. Bu yazımızda yoğun iş temposunda motivasyonu ve verimliliğini arttıracak birbirinden güzel ofis bitkilerini derledik.

İstanbul’a Yakın Kamp Alanları

İstanbul’a yakın kamp alanları içeriğimizde tatil yapmak isteyenler için liste hazırladık. Bu listede hangi bölgelerde çadır kurabilirsiniz, hangi imkânlar mevcut gibi konuyla ilgili detaylara yer verdik.

Denizcilik Sektörü Seyahat Hizmetleri

Denizcilik sektörü kendine özgü kuralları ve planlamaları olan bir alandır. Bu yazımızda sorunlara karşı pratik çözümlere ulaşırken, firmanız ve iş arkadaşlarınız için en iyi güvenliği nasıl sağlayabileceğinizden bahsettik.

Overbook Nedir?

Bu yazımızda havayolu şirketlerinin bazı seferlerinde uçaktaki koltuk sayılarından fazla satış gerçekleştirdiği overbooking işlemi hakkında bilgileri derledik.

Kurumsal Otel Rezervasyonu

Kurumsal otel rezervasyonu, şirketlerin konaklama ihtiyaçlarına göre sunulan hizmetleri kapsamaktadır. Bu yazımızda kurumlar için seyahat edecekleri firma prosedürlerine göre nasıl konaklama yapacaklarına değindik.

Şirketlere Özel Kurumsal Seyahat Politikası

Bu içeriğimizde çalışanın firma adına seyahat planlarken dikkat etmesi gereken düzenlemelere değindik.

İş Seyahatine Çıkacaklara 10 İpucu

Bu yazımızda iş seyahati hakkında bir araştırma yaptık. İş seyahatinizi kolaylaştıracak planı hazırlamak ve stressiz bir gezi için içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Havacılık Sektöründe Saf Yakıt Kullanımı

İçeriğimizde havacılık sektöründe saf yakıt kullanımı hakkında bilgileri derledik. Şirketlerin sürdürülebilir havacılık yakıtı kullanımlarına yer verdik.

Hava Yollarının Kurumsal Seyahat Programları

Şirketlere yönelik iş seyahatleri için uçuş harcamalarının masraflarını düşürmeye yardımcı olan programlar vardır. Seyahat programları hakkındaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Seyahat Maliyetlerinizi Azaltmanın İpuçları

Kurumsal seyahat yapan çalışanlarınızın, güvenliğinden ve hizmetlerinden ödün vermeden maliyetleri düşürebilirsiniz. Bu yazımızda kurumsal seyahat harcamalarını azaltmanın yollarını derledik.

Hava Yolu Denizci Ücretleri

İşgücünü yönetirken ayrıca mürettebatın seyahat etmesini sağlamak lojistik bir hizmettir. Bu içeriğimizde ücretler, koşullar ve avantajlar hakkında bilgiler sunduk.

Kurumsal Etkinlikler Nasıl Yapılır?

Kurumsal etkinlik etkinliği planlamak fazla iş gerektirebilir. Her şeyin plana göre ilerlediğinden emin olmak ve detaylara hâkim olmak gerekir. Dolayısıyla bu içeriğimizde etkinlik planlamalarınıza yardımcı olacak bazı ipuçlarını bir araya getirdik.

En İyi Kuzey Ege Otelleri

Kuzey Ege denilince akla masmavi denizi, çiçekleri ve manzaraları gelir. Bu yazımızda tatil için doğayla iç içe olacağınız Ege otellerini bir araya getirdik.

Evden Çalışanlara Öneriler

Pandemi sebebiyle birçok şirket evden çalışma modelini uygulamaya başladı. Biz de bu yazımızda evden çalışanlara bazı öneriler hazırladık.

İş Hayatını Etkileyen Stres ve Zaman Yönetimi

Çalışanlar işlerinin yoğunluğundan ve zamanın yeterli olmamasından şikâyetçidir. Biz de bu yazımızda iş hayatını etkileyen stres ve zaman yönetimi için tavsiyelere yer verdik.

Başarılı Bir İş Seyahatinin İpuçları

Seyahat konusunda ne kadar deneyiminiz olursa olsun, stresli olabilirsiniz. Dolayısıyla uluslararası seyahat planlamanızı daha iyi yönetmenize yardımcı olabilecek stratejileri yazımızda bir araya getirdik.

Kurumsal Vize İşlemleri

Kurumsal seyahat gibi önemli gezilerde vize alınması gerektiği için bu işlemlerin planınıza göre gerçekleştirilmesi gerekir. Bu yazımızda kurumsal vize işlemleri hakkında bilmeniz gerekenleri araştırdık.

İş Seyahatine Çıkanlara Mobil Uygulama Önerileri

Hızla gelişen teknolojide mobil uygulamaların kullanımı oldukça yaygın. Her alanda kullandığımız mobil uygulamaları iş gezisinde nasıl değerlendireceğinizi yazımızda inceleyebilirsiniz.

Hibrit Katılımcı ve Hibrit Etkinlikler

Hibrit etkinlikler yaşamımızda neleri değiştiriyor bu yazımızda inceledik. Pandemi döneminde düzenlenen sanal etkinlikler ve yüz yüze görüşmeleri birleştiren hibrit etkinler hakkındaki bilgileri bir araya getirdik.

Sanal Etkinlikler Nasıl Yapılır?

Sanal etkinlikler, yüz yüze etkinliklere alternatif olarak ortaya çıkmıştır. Bu yazımızda sanal etkinlikleri nasıl yapabileceğinize dair önerileri derledik.

Kurumsal Seyahat Acentası Nasıl Seçilir?

Kurumsal seyahat acentasıyla çalışmak firmanıa büyük artıların kazandırabilir. Bu içeriğimizde seyahat yönetimi kolaylığı sağlayan acentalardan bahsettik.

İş Etkinlikleri Planlamanın Yolları

İş etkinlikleri kurumlara pozitif yönde katkı sağlar. Bu yazımızda iş etkinliklerinizin daha verimli olmasına yardımcı olacak planlamayı nasıl yapmanız gerektiğine değindik.

2023 İş Konferansları Listesi

Yeni dönemde çalışanların üretkenliğini ve yaratıcılığını artıracak konuları tartışmak için toplanacak iş konferanslarını inceledik. 2023'te işin geleceğine odaklanan konferanslara yazımızdan göz atabilirsiniz.

Şirket Dışı Toplantıların Faydaları

İş dünyasında yaşanan değişimlerle şirket kültürü ve ekip oluşturmayı teşvik etmek için şirket dışı alanların önemi artıyor. Bu yazımızda şirket dışı toplantıların avantajlarından bahsettik.

İstanbul’un En İyi Gastronomi Otelleri

En iyi otel tercihi ve doğru planlamayla etkinliğiniz harika bir deneyim ve başarıya dönüşebilir. Siz de İstanbul’un en iyi gastronomi otelleri için bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul’un En İyi Etkinlik Otelleri

Oteller arasında bir tercihte bulunmadan önce organizasyona dair detaylara hâkim olmalısınız. Bu yüzden başarılı bir etkinlik ve beklentilerinizi karşılamak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul En İyi Toplantı Otelleri

Bu içeriğimizde toplantı mekânlarını bir araya getirdik. Bu yazımızda pek çok toplantı mekânı alternatifi, son teknoloji cihazlar ve ikram seçenekleriyle harika bir organizasyon deneyimi sunan imkânlara sahip oteller hakkında bilgiler mevcuttur.

Otelde Evinizde Gibi Hissettirecek Öneriler

Sizlere bir otelde evinizde gibi hissetmenize yardımcı olacak bazı önerileri bir araya getirdik. Bu sayede konakladığınız otelde evinizde gibi hissedeceksiniz.

Kurumsal İnziva Nedir?

Kurumsal inziva ile bireyler şirket ortamından uzaklaşarak stresini azaltıyor, daha motive olarak işinin başına dönüyor. Bu yazımızda konuyla ilgili tüm ayrıntıları bir araya getirdik.

Seyahatlerinizle ilgili bize danışmak istediğiniz konuları 0212 334 2600 numaralı hattımızdan iletebilirsiniz.

Tüm blog yazılarımızı okumak için tıklayın.

BİZE ULAŞIN

Viking Turizm 2022 Popüler İçerikleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın