İngiltere, Danimarka, Brezilya, Güney Afrika Türkiye Covid-19 Regülasyon Uygulamaları Güncelleme

22.04.2021

 

22 Nisan 2021

Birleşik Krallık (ingiltere) / Danimarka çıkışlı olup Türkiye'ye giriş yapacak veya son 10 gün bu ülkelerde bulunup Türkiye'ye giriş yapacak yolculara yönelik ilave seyahat kısıtlamaları kaldırılmıştır. Tüm ülkelere yönelik seyahat gereklilikleri (PCR test, elektronik Türkiye'ye giriş formu vb.) bu yolcular için de uygulanacaktır.

Brezilya ve Güney Afrika çıkışlı olup Türkiye'ye giriş yapacak veya son 10 gün bu ülkelerde bulunup Türkiye'ye giriş yapacak yolculara yönelik ilave seyahat kısıtlamaları aşağıdaki linkte NOTAM'da belirtildiği gibi aynen devam etmektedir.

*Son 10 gün içerisinde Hindistan'da bulunup Türkiye'ye giriş yapacak yolcular, tüm ülkelere yönelik seyahat kısıtlamalarına ilave olarak, Türkiye otoriteleri tarafından belirlenen yerlerde 14 gün karantinada tutulacaktır. 14.günde bu yolculara PCR testi yapılacak olup, test sonucu negatif çıkarsa karantina kaldırılacaktır.


BİZE ULAŞIN

İngiltere, Danimarka, Brezilya, Güney Afrika Türkiye Covid-19 Regülasyon Uygulamaları Güncelleme hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın