Sanal Etkinlikleriniz için Neler Yapıyoruz

17.03.2021 - 00:00:00

Hızı her geçen gün artarak devam eden teknolojinin değişim ve yenilenme sürecine uyum sağlayarak, kurumsal markalarımızla tecrübemizi dijital etkinliklerde de inovasyon ve teknoloji ile buluşturuyoruz.

Dijital etkinlik konsepti, stratejik içerik planlaması, etkinlik akışı, görsel tasarım (online&offline afiş, davetiye, duyuru, vb.) ve altyapı çözümlerinin tamamını sizin için planlayıp, fiziksel etkinliklerde olduğu gibi, etkinlik öncesi ve sonrası hizmetlerimiz ile tüm süreçlerde yer alıyoruz.

Virtual Etkinlik Platformları (3D /Extended Reality)

ile; fuar, kongre, seminer organizasyonlarınızın yanı sıra, arttırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, canlı yayın gibi görsel ihtiyaçların yüksek olduğu etkinliklerde de destek veriyoruz. Greenbox ile yapılan çekimlerde 3D ve arttırılmış gerçeklik teknolojilerini kullanıp, 180 derece çekimler ile Dijital Lansman, Bayii Toplantısı, Ödül Törenleri, Kongre ve Fuarlar yapıyor, size özel hazırladığımız Canlı Performans içerikleri ile tüm çalışanlarınıza ve ağınıza motivasyon üzerine benzersiz deneyimler yaşatıyoruz.

Ayrıca bu tip platformlara soru cevap, anket vb. modüller ekleyip tüm katılımcıların etkinlik içi etkileşimini maksimumda tutmayı hedefliyoruz.

 

Virtual Etkinlik Platformları (Toplantıya Yönelik Online Platformlar)

ile; sınırsız izleyici ve paralel salon seçeneği sunuyor, tüm webinar tipi toplantılarınızı birlikte gerçekleştiriyoruz.
Katılımcı kaydından kayıtlıkatılımcı listesine, sanal birebir görüşme odası ve yuvarlak masa uygulamalarından konferans salonlarına, e-posta bildirimlerinden raporlamaya kadar A’dan Z’ye etkin çözümler sunuyoruz.

 

Stüdyo Etkinlikleri

ile; evinizden, ofisinizden veya sizin için oluşturduğumuz fiziksel yayın noktalarından sizleri binlerce kişiyle aynı anda canlı olarak buluşturabiliyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun şekilde, tam donanımlı, güncel sağlık ve hijyen kurallarına uygun profesyonel stüdyo ortamında sizleri misafir ediyor, fiziksel etkinliklerde olduğu gibi sınırları olmayan eksiksiz bir etkinlik deneyimi yaşamanızı hedefliyoruz.

Stüdyo etkinliklerini profesyonel stüdyo ortamında, ses, ışık, Truss, podyum, LED ekran gibi ekipmanlar ve KJ reji sistemi ile gerçekleştiriyor, böylece etkinliklerin sanal etkinlik ve online toplantı platformlarından canlı yayınlanmasına olanak sağlıyoruz.

BİZE ULAŞIN

Sanal Etkinlikleriniz için Neler Yapıyoruz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın