Türk Hava Yolları Dış Hat Ücretli Koltuk Seçimi

14.11.2020

 

                            

Türk Hava Yolları tüm yurtdışı seferlerde (asimetrik ve offline uçuşlar hariç) ekonomi standart koltuklar  için 12 Kasım 2020 tarihinden itibaren uçuş tarihi 01 Ocak 2021 sonrası için ücretli olarak seçime sunmaya başlamıştır.

Güncel koltuk seçim süreleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

 

Türk Hava Yolları Miles&Smiles Elit/Elit Plus üyeleri, kurumsal seyahat programı(CLID) ve denizci (SEMN) yolcular ücretli koltuk uygulaması olan uçuşlarda standart koltukları ücretsiz seçebileceklerdir

 


 

*İç hat seferlerinde standart koltuklar paket seçimine göre ücretli veya ücretsiz, uçuşa son 6 saat kala tüm koltuklar ücretsiz sunulmaktadır. Miles&Smiles Elit / Elit Plus, Kurumsal (CLID) ve Seamen (SEMN) yolcularımıza tüm paket seçimlerinde standart koltuklar ücretsiz, diz mesafesi geniş koltuklar ücretli olarak sunulmaktadır.

**Dış hat seferlerinde uçuşa son 26 saat kala tüm koltuklar ücretsizdir. Miles&Smiles Elit / Elit Plus, Kurumsal (CLID) ve Seamen (SEMN) ücretli koltuk uygulaması olan tüm dış hat seferlerde standart koltuklar ücretsiz,diz mesafesi geniş koltuklar ücretli olarak sunulmaktadır.

***Teknik ve operasyonel sebeplerden ötürü bazı seferlerde ücretli koltuk seçimi uygulaması sunulamamaktadır.

**** Anadolujet iç hat seferlerinde standart koltuklar paket seçimine göre ücretli veya ücretsiz, uçuşa son 6 saat kala tüm koltuklar ücretsiz sunulmaktadır. Anadolujet dış hat seferlerinde tüm koltuklar uçuşa son 26 saat kala ücretsizdir.


 

 

BİZE ULAŞIN

Türk Hava Yolları Dış Hat Ücretli Koltuk Seçimi hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın