Şehrin Yeni Buluşma Noktası Swissôtel Chalet Garden

09.06.2021 - 00:00:00

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un benzersiz adresi Chalet, yeni ve farklı konsepti ile yaz sezonu boyunca yerini “Chalet Garden’a” bırakıyor. “Chalet Garden’ın” muhteşem bahçeleri bu yaz İstanbulluların buluşma noktası olarak misafirlerine kapılarını açıyor.

Şehrin merkezinde doğa ile buluşma imkânı sunan “Chalet Garden” haftanın bazı günleri canlı akustik performanslara, bazı günlerdede ünlü Dj’lere ev sahipliği yapacak. Şef Ali Ronay tarafından tasarlanan menüde paylaşımlıklardan pizza dog, deniz mahsulleri tabağı, patates çeşitlerinde;trüflü, rosti, atıştırmalıklarda; steak tartar, çıtır tavuk kartel, farklı lezzetlerde sosis çeşitleri ve dana kroket gibi birçok lezzet ön plana çıkıyor.

‘’Chalet Garden’’, yaz boyu misafirlerine keyifli anlar yaşatacağı alanında sevilen, deneyimli isimlerin ağırlanacağı etkinlerve workshoplar düzenleyecek.

Sevdiklerinizle birlikte, şehirden uzaklaşmadan, doğayla iç içe keyifli vakit geçirebileceğiniz, açık havada gastronominin ve müziğin tadını çıkaracağınız ‘’Chalet Garden’’ yaz günlerinize unutulmaz anlar kazandıracak.

Organizasyonlarınız için detaylı bilgiyi mice@vikingturizm.com.tr'den alabilirsiniz

BİZE ULAŞIN

Şehrin Yeni Buluşma Noktası Swissôtel Chalet Garden hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın