Singapur Havayolları (SIA), Kurumsal Seyahat programı

24.08.2021 - 23:02:43

SIA, YENi ÖZELLİKLER VE DAHA FAZLA AVANTAJLA GELİŞMİŞ HIGHFLYER İŞ SEYAHATİ PROGRAMI SUNUYOR

Singapur Havayolları (SIA), kurumsal seyahat programlarını 1 Eylül 2021'den itibaren HighFlyer markası altında birleştiriyor. Bu program, büyük çok uluslu şirketlerden küçük ve orta ölçekli işletmelere kadar her ölçekten işletmeden kurumsal müşteriler için daha da büyük değer, fayda ve seçenekler sunacaktır.

Bugüne kadar Singapur Havayolları Kurumsal Seyahat Programı büyük şirketlere yönelikti; mevcut HighFlyer ise küçük ve orta ölçekli işletmelere odaklanmaktaydı. Entegrasyonla birlikte, yeni özellikler eklenirken, şu anda her iki programda da mevcut olan tüm avantajlar yeni HighFlyer'da korunuyor.

Katılımcı şirketler, hem Singapur Havayolları hem de grup bünyesindeki diğer havayolu şirketi olan Scoot'taki tüm uygun seyahatleri için tercihli kurumsal ücretlerin keyfini çıkarabilecek ve HighFlyer puanları kazanabilecekler. Bu program, işletmelere tam hizmet sunan havayolu veya düşük maliyetli havayolu arasında arasında seçim yapma ve tamamlayıcı uçuş ağında uygun bağlantıların esnekliği sağlıyor.

Yeni özellikler arasında kurumsal indirimin olmadığı sınıflarda HighFlyer puanları kazanımı için daha çok sayıda uygun rezervasyon sınıflarının bulunmasının yanı sıra müşteri harcamalarında belirli kilometre taşlarına ulaşma ödülleri de yer alıyor. Ayrıca Singapur Havayolları, HighFlyer üyeleri için ödül kataloğunu genişletecek ve üyelerinin HighFlyer puanlarını kullanmaları için daha fazla seçenek sunuyor.

Yenilenen HighFlyer programı, yolculuğun her adımında sorunsuz iş seyahatini destekliyor. Üyeler uçuş rezervasyonu yapma, kazanılan puanlarını harcama ve seyahatlerini kolaylıkla yönetmeye uygun bir kurumsal portala erişecekler. Sık seyahat eden firmaların yolcuları, öncelikli rezervasyon bekleme listesi ve havaalanı beklemesi de dahil olmak üzere seyahatlerinde öncelikli hizmetlerden yararlanabilecektir.

Ayrıca Singapur Havayolları, iş seyahati ihtiyaçlarıyla ilgili ve uçuş yolculuğunun ötesinde müşterileri destekleyen otel ve araç kiralama hizmetleri gibi havacılık sektörü dışındaki ortaklarla yeni HighFlyer puan kazanma ve harcama seçeneklerini de sunmayı planlıyor.

Bu ayrıcalıklar, kurumsal müşterilere HighFlyer puanlarını kazanmaları ve kullanmaları için daha fazla fırsat sağlayacaktır.

HighFlyer, Singapur Havayolları Grubu'nun sadakat programı KrisFlyer ile birlikte, Singapur Havayolları ve Scoot ile seyahat eden şirketlerin yanı sıra, bu şirketlerin çalışanlarına da ödüller sunmaktadır. KrisFlyer üyeliğine sahip kurumsal yolcular, gerçekleştirdiği yeni uçuşlarda, şirketleri tarafından kazanılan HighFlyer puanlarının yanısıra kendileri için mil kazanabilirler. Şirketler ayrıca HighFlyer puanlarını KrisFlyer millerine dönüştürerek çalışanlarını ödüllendirebilir.

HighFlyer tüm ülkelerdeki firmalar için kullanıma sunulacak ve dört kademeye sahip olacak - HighFlyer, HighFlyer Silver, HighFlyer Gold ve HighFlyer Platinum. Temel HighFlyer giriş seviyesine kaydolmak için bilet@vikingturizm.com.tr den talep edebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Singapur Havayolları (SIA), Kurumsal Seyahat programı hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın