İstanbul’un yeni yıldızı “Turkish Airlines Lounge Istanbul”

18.06.2014 - 00:00:00

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde hizmet veren “Turkish Airlines Lounge Istanbul” genişletilmiş ve yenilenmiş haliyle yeniden hizmete sunuldu.

Herkese keyifli bir seyahat deneyimi yaşatan Türk Hava Yolları, özel yolcu salonunun yeni katı ile havalimanı hizmetlerine ilâve bir zenginlik katıyor.

Dünyanın en iyi 10 özel yolcu salonu listesinde yer alan “Lounge Istanbul”un, modern ve gelenekseli harmanlayan tasarımı ile ilâve yeni bölümleri sonrası daha etkin hizmet vermeyi amaçlıyor.

Yapımı 2,5 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan salona, mevcut 3500 m2’lik alana ilâve olarak 2400 m2’lik geniş bir alan kazandırıldı.

Toplam 1030 kişilik oturma kapasitesine sahip salon hem sakin vakit geçirmek hem de eğlenceli vakit geçirmek isteyenlere hitap etmekle birlikte, salonda mevcut bulunan zengin ikram çeşitleri, özel dinlenme ve duş alanları, çocuk oyun alanı, kütüphane, bilardo salonu, mescit, telekonferans salonu ve masaj hizmetine ek olarak ilâve dinlenme ve duş alanları ve masaj yatakları yer alıyor.

Genişletilen salonda çeşitli oyun ve canlı performansların sunumuna imkân tanıyan sahne ve gösteri alanı,yolculara hoş sürprizlerin olacağı belirtiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.turkishairlines.com

BİZE ULAŞIN

İstanbul’un yeni yıldızı “Turkish Airlines Lounge Istanbul” hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın