Anadolujet: İstanbul - Riyad Seferleri Başlıyor!

21.07.2022 - 13:43:09

Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad için yeni uçuş seferlerinin başlandığı haberini Anadolujet tarafından aldık ve sizlerle de paylaşmak istedik. Riyad, Suudi Arabistan'ın başkenti olmasının yanı sıra aynı zamanda da en büyük şehri olma özelliğine sahip. Şehir, geniş bir platoda yer alıyor; merkezi konumda ve yaklaşık 6 milyon insana ev sahipliği yapıyor. Riyad'a uçuşunuzu gerçekleştirdikten sonra; isterseniz taksi kullanarak King Khalid Havalimanı’ndan şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Uçaktan indiğiniz zaman hızlıca bulabileceğiniz taksiler ile şehir merkezine kısa sürede gitmek mümkün.

Elbette transfer hizmetlerinden faydalanarak şehir merkezine gidebilirsiniz. Böylece hem ekonomik hem kolay bir seçenek sizinle olacak. Ayrıca varsa planladığınız otelin size sunduğu ve havalimanında sizi bekleyen transfer aracı ile de otelinize kolaylıkla gidebilirsiniz. Ucuz Riyad uçak bileti için Sonfiyat.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Anadolujet İstanbul - Riyad Uçak Bileti

26 Temmuz 2022 itibarıyla Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Suudi Arabistan'ın Riyad, şehrine direkt uçuşların başlayacağını bildirmek isteriz. Uçuşların tarife bilgisini aşağıda sizler için hazırladık.

İşte detaylar:

UÇUŞ NOKALKIŞ / VARIŞ GÜNLERKALKIŞVARIŞ
TK914SAW / RUH1234567SAW 21:2501:30 +1 RUH
TK915RUH / SAW1234567RUH 02:4007:10 SAW

Planladığınız tüm seyahatlere yönelik; uçak bileti, otel, vize vb hizmetlerden destek almak isterseniz, sizlere her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Detaylı bilgi için info@vikingturizm.com.tr adresine mail atabilir, 0212 334 26 00 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Anadolujet: İstanbul - Riyad Seferleri Başlıyor! hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın