Ramada By Wyndham Ümraniye Açılıyor!

19.04.2023 - 07:36:49

Otel Hakkında

İstanbul'un merkezinde yükselen iş merkezlerine, alışveriş merkezlerine ve hastanelere yakınlığı ile Ramada by Wyndham Ümraniye, konuklarına şehrin tam ortasında konforlu bir konaklama sunmaktadır. Ramada tarzı ve ayrıcalıkları, Ümraniye'ye getirilmiştir. Dünyanın en çok konuşulan şehirlerinden birinin tam kalbinde, olağanüstü bir konaklama deneyimi sunulmaktadır. Ramada by Wyndham Ümraniye'nin 85 odası takı ve iş seyahatleri için uygundur. Çağdaş malzemeler, geleneksel ve yerel öğeler kullanılarak, size rahat ve sıcak bir atmosfer sunmaktadır. Tüm bunlar, odalardaki en son teknoloji ve hizmetlerle desteklenmektedir.

Konaklama

Günümüzün çağdaş ve sofistike misafirleri için tasarlanmış 85 lüks odamız arasında 37 standart, 30 aile, 8 üç kişilik ve 10 köşe deluxe oda bulunmaktadır. Tümü zarif ve ferah hatlara sahip olan odalar eşsiz ve kişiye özel dokunuşlar sunmaktadır

Oda Özellikleri:

• 45’’ (115CM) LCD TV

• Kablolu & Kablosuz hızlı internet erişimi

• Çay ve kahve seti

• Minibar

• Açılabilir oda camları

• Uzun dönem kalışlara özel oda

• Sigara içilmeyen katlar

• Özel tasarlanmış oda tekstili ve buklet malzemeleri

• Ütü ve ütü masası

Toplantı ve Sosyal Etkinlikler

Ramada by Wyndham Ümraniye'deki 1000 metrekareyi aşan toplantı ve etkinlik alanları, ister üst düzey bir yönetici toplantısı, ister kalabalık bir cemiyet düğünü olsun, her türlü etkinliği mükemmel şekilde planlamayı sağlıyor. Otelden bağımsız ayrı girişiyle, geniş fuaye alanıyla 500 metrekarelik, sütunsuz Balo Salonu'ndan, 50 ile 24 metrekare arasında değişen 2 toplantı ve kurul odasına kadar çeşitli mekanlarıyla Ramada by Wyndham Ümraniye, etkinlikleriniz için özgürce seçim yapmanızı sağlıyor. Toplantı ve konferans odalarımızda bulunan tam donanımlı dijital multimedya sistemleri, tüm standart video ve ses sinyallerini destekliyor. En gelişmiş telekonferans teknolojilerimiz ise konuklarımıza dünyayla kesintisiz bir iletişim olanağı sunuyor. Olağanüstü alanlar ve son teknoloji ekipmanlar başarılı etkinlikler için gerekli bir başlangıç noktası olsa da, gerçekten unutulmaz etkinlikler için gereken kişisel dokunuşu da tecrübeli ve profesyonel etkinlik ekibimiz sağlıyor.

LOKASYON

Ramada By Wyndham Ümraniye, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda, Ümraniye ilçesi Çarşı Mahallesi'nde bulunmaktadır. Çarşı metro durağının tam önündedir. Otelin tam konumu Alonşehir Caddesi üzerinde, Alonşehir ve Çarşı Mahalleleri'nin sınırında yer almaktadır. Metro durağına, aynı hatta yer alan Yamanevler, İnkılap Mahallesi, Çakmak, Ihlamurkuyu, Altunizade ve Kısıklı gibi diğer duraklardan ulaşmak mümkündür. Günümüzün çağdaş ve sofistike misafirleri için tasarlanmış 85 lüks odamız arasında 37 standart, 30 aile, 8 üç kişilik ve 10 köşe deluxe oda bulunmaktadır. Tümü zarif ve ferah hatlara sahip olan odalar eşsiz ve kişiye özel dokunuşlar sunmaktadır.

Atatürk Mah. Zafer Sk. No: 2-4 Kapı İç No: 1 Ümraniye / İstanbul

Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 334 2600 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 

BİZE ULAŞIN

Ramada By Wyndham Ümraniye Açılıyor! hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın